Sari la conținut

Alessia Top 0748982056.


user2387

Postări Recomandate

  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti
Acum 3 ore, Alessia10 a spus:

Doamneee că înnebunesc🤦‍♀️ se întâmplă aceeași chestie ca și anul trecut,totul bine și frumos pana se găsește unul sa vorbească aiurea..aceeași chestie și acum..stau sa ma întreb acum voi oare vă mulțumiți vreodată? 

Mai nou îmi scrieți și pe Facebook să mă întrebați când ne vedem🤦‍♀️ nu vă suparati pe mine dar viata mea personala este viata mea personala..s-au dat deja prea multe informații aici..dar sa ajungeți sa-mi scrieți și pe Facebook? E chiar aiurea..sunați ca de aia am număr! Dacă este închis înseamnă că încă nu mi-am început programul..aia mai lipsea sa facem programări pe Facebook! 

Buna  dar ce te-ai ofensat dragă asa tare?! Ca doar nu ți-am spart capul. Nu team jignit cu nimic daca team scris pe facebook.  Vad ca ti sa urcat si tie harfele la cap. Am văzut că la telefon nu răspunzi si team vazut activa pe facebook si team intrebat cand ma poti primii și pe mine. Dacă ai clienti asa mulți nu te mai deranjez. 

  • Minus 1
Link spre comentariu
44 minutes ago, vali1980xxx said:

Buna  dar ce te-ai ofensat dragă asa tare?! Ca doar nu ți-am spart capul. Nu te-am jignit cu nimic daca ti-am scris pe facebook.  Vad ca ti s-au urcat si tie harfele la cap. Am văzut că la telefon nu răspunzi si te-am vazut activa pe facebook si te-am intrebat cand ma poti primi și pe mine. Dacă ai clienti asa mulți nu te mai deranjez. 

Deranjeaz-o ma, ca doar d-aia s-a apucat de meserie, nu ca sa fie lasata in pace.

Link spre comentariu
Vizitator Alessia10
Reputație: 0
1 oră în urmă, vali1980xxx a spus:

Buna  dar ce te-ai ofensat dragă asa tare?! Ca doar nu ți-am spart capul. Nu team jignit cu nimic daca team scris pe facebook.  Vad ca ti sa urcat si tie harfele la cap. Am văzut că la telefon nu răspunzi si team vazut activa pe facebook si team intrebat cand ma poti primii și pe mine. Dacă ai clienti asa mulți nu te mai deranjez. 

Pai tocmai..telefonul meu dacă este închis nu lucrez! Ce e asa greu de înțeles.. sa ajungem sa ne cautam pe facebook? Serios? Pe facebook normal că stau în timpul meu liber..dar asta nu înseamnă că fac programări acolo..nu am arfe am reacționat doar pentru că nici-unuia de aici nu i-ar place sa fie cautat pe facebook mai ales dacă are nevasta sau ceva..ca și eu pe facebook dau de mulți dintre voi dar asta nu înseamnă că stau sa va dau mesaj.. "Când mai veniți pe la mine" asta ar fi culmea..

Link spre comentariu
Vizitator Alessia10
Reputație: 0
Acum 36 minute, remuspetre a spus:

Deranjeaz-o ma, ca doar d-aia s-a apucat de meserie, nu ca sa fie lasata in pace.

Am numar de telefon sa fiu "deranjata" nu pe facebook,tik-tok,instagram..asta e viata mea personala care din câte vad nu mai este asa personala ca știe tot satul vorba aia cum mă numesc..sau informații despre mine..cum voi vreți să ramaneti în anonimat asa doresc și eu..nu ma deranjează ca-mi știți numele, facebook.ul sau astea dar puteți păstra pentru voi..nu sa știe toată lumea..ca uitați unde se ajunge..sa stea lumea sa ma urmărească ce mașini iau sau ce iubit am avut sau am...chiar nu contează asta asa tare..fiecare are viata lui personala care si-o construiește fiecare cum vrea și punct! Am încheiat orice subiect ! Nu va mai răspund la nimic ce nu are legătură cu recenzii sau anumite informații legate de servicii! Zi frumoasa!

Link spre comentariu
Vizitator Knoxx
Reputație: 0
Acum 1 oră, vali1980xxx a spus:

Buna  dar ce te-ai ofensat dragă asa tare?! Ca doar nu ți-am spart capul. Nu team jignit cu nimic daca team scris pe facebook.  Vad ca ti sa urcat si tie harfele la cap. Am văzut că la telefon nu răspunzi si team vazut activa pe facebook si team intrebat cand ma poti primii și pe mine. Dacă ai clienti asa mulți nu te mai deranjez. 

Pai și dacă nu răspundea la telefon și o vedeai activa pe strada, ce faceai cumetre ? Alergai după ea sa o întrebi când te primeste ?

Link spre comentariu
Vizitator Alessia10
Reputație: 0
Acum 7 minute, Knoxx a spus:

Pai și dacă nu răspundea la telefon și o vedeai activa pe strada, ce faceai cumetre ? Alergai după ea sa o întrebi când te primeste ?

🔝

Link spre comentariu
Vizitator daniel312
Reputație: 0
Acum 23 minute, Alessia10 a spus:

Am numar de telefon sa fiu "deranjata" nu pe facebook,tik-tok,instagram..asta e viata mea personala care din câte vad nu mai este asa personala ca știe tot satul vorba aia cum mă numesc..sau informații despre mine..cum voi vreți să ramaneti în anonimat asa doresc și eu..nu ma deranjează ca-mi știți numele, facebook.ul sau astea dar puteți păstra pentru voi..nu sa știe toată lumea..ca uitați unde se ajunge..sa stea lumea sa ma urmărească ce mașini iau sau ce iubit am avut sau am...chiar nu contează asta asa tare..fiecare are viata lui personala care si-o construiește fiecare cum vrea și punct! Am încheiat orice subiect ! Nu va mai răspund la nimic ce nu are legătură cu recenzii sau anumite informații legate de servicii! Zi frumoasa!

Ai dreptate Alessia 😘 daca e tel inchis e clar ca ai liber si nu lucrezi dar apropo de fbook mie nu vrei sa mi dai accept ? doar sa te am si eu in lista un like ceva atata tot nu sa te deranjez pt programari adica daca la altii le ai dat accept si te deranjeaza pt programari ma gandesc ca merge sa mi dai si mie care nu te deranjez 😉 O zi frumoasa sa ai si vreau sa ajung la tine saptamana asta . Te pup 😘😘😘

Link spre comentariu
Vizitator daniel312
Reputație: 0

Mda . acu am observat ca ai dat delete respins  sau ceva la cerere ca nu mai apare nici cerere trimisa nici add friend . Nu inteleg de ce ca nu te mancam prin fbook daca era sa te mananc o faceam cand am fost la tine .. in fine 

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0

Dacă tot suntem la capitolul cereri: îmi dai și mie nr. cardului și CVV2-ul de pe spatele lui. 

Dacă primești vreu mesaj, ca și cum te întreabă dacă vrei sa depui bani ceva, de fapt este un semn de la mine ca-mi este dor de tine...😅

Sa dai YES..🤣😘

Link spre comentariu
Vizitator Alessia10
Reputație: 0
Acum 19 minute, Vladescu86 a spus:

Dacă tot suntem la capitolul cereri: îmi dai și mie nr. cardului și CVV2-ul de pe spatele lui. 

Dacă primești vreu mesaj, ca și cum te întreabă dacă vrei sa depui bani ceva, de fapt este un semn de la mine ca-mi este dor de tine...😅

Sa dai YES..🤣😘

N-am da-mi tu🤣🤣

Link spre comentariu
Vizitator daniel312
Reputație: 0
Acum 17 minute, Vladescu86 a spus:

Dacă tot suntem la capitolul cereri: îmi dai și mie nr. cardului și CVV2-ul de pe spatele lui. 

Dacă primești vreu mesaj, ca și cum te întreabă dacă vrei sa depui bani ceva, de fapt este un semn de la mine ca-mi este dor de tine...😅

Sa dai YES..🤣😘

Nu rade frate ca nu am dat o in alte alea cu card si ce grupa de sange are si alte intimitati doar o simpla cerere cum au dat si altii si acu o deranjeaza iar mie care nu am deranjat o cu nimic mi a dat respins nu e suparare dar asa ca fapt divers ca o am si pe instagram si n am deranjat o nici acolo asa ca chill out

Link spre comentariu
Vizitator Alessia10
Reputație: 0
Acum 3 minute, daniel312 a spus:

Nu rade frate ca nu am dat o in alte alea cu card si ce grupa de sange are si alte intimitati doar o simpla cerere cum au dat si altii si acu o deranjeaza iar mie care nu am deranjat o cu nimic mi a dat respins nu e suparare dar asa ca fapt divers ca o am si pe instagram si n am deranjat o nici acolo asa ca chill out

Pai dacă ai instagramul meu de ce ții neapărat sa ma ai și pe Facebook.. sunt aceleași postări!🤣🤣 glumesc..nu te prostii și tu ca nu vreau sa ma supăr pe tine 😐

Link spre comentariu
Vizitator daniel312
Reputație: 0
Acum 5 minute, Alessia10 a spus:

Pai dacă ai instagramul meu de ce ții neapărat sa ma ai și pe Facebook.. sunt aceleași postări!🤣🤣 glumesc..nu te prostii și tu ca nu vreau sa ma supăr pe tine 😐

Nu ma prostesc frumoaso eu doar am zis ca si chestie daca te deranjeaza sa ma ai in lista pe fbook si pe Valixxx nu te a deranjat sa i dai acc (care de fapt ti a scris pt prograre pe fbook) n am nici o treaba cu asta . Tu sa fii multumita si fericita eu ma simt ok daca vin la tine si facem si noi dragoste 😁🥰😘

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti
Acum 2 ore, Alessia10 a spus:

Am numar de telefon sa fiu "deranjata" nu pe facebook,tik-tok,instagram..asta e viata mea personala care din câte vad nu mai este asa personala ca știe tot satul vorba aia cum mă numesc..sau informații despre mine..cum voi vreți să ramaneti în anonimat asa doresc și eu..nu ma deranjează ca-mi știți numele, facebook.ul sau astea dar puteți păstra pentru voi..nu sa știe toată lumea..ca uitați unde se ajunge..sa stea lumea sa ma urmărească ce mașini iau sau ce iubit am avut sau am...chiar nu contează asta asa tare..fiecare are viata lui personala care si-o construiește fiecare cum vrea și punct! Am încheiat orice subiect ! Nu va mai răspund la nimic ce nu are legătură cu recenzii sau anumite informații legate de servicii! Zi frumoasa!

Nu iubita, nu ma intereseaza ce iubit s-au  masina ai. Am vrut sa vin la tine sa ma simt si eu bine dar se pare ca nu prea ai nevoie de bani. Sa fii iubita de cine vrei tu si cum vrei tu. Dar puteai să-mi spui va nu lucrezi si înțelegeam si nu te mai deranjam.  Ce era asa greu?! Nu trebuie să te ofensezi. Te sărut.

Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot
La 31.07.2021 la 19:29, Alessia10 a spus:

Băi ce naiba e aici? Ce sunt cu toate aberațiile astea??? Hai bă la control sa vezi ca nu am nimic esti nebun la cap...cine știe de pe la cine ai luat și ai venit la mine și gata eu ți.am dat..da oral neprotejat fac..dar normal??? Sunt atâția oameni de aici care au fost la mine ce dracu pana acum nu se afla dacă făceam chestia asta? Nu ma scoate pe mine vinovata de prostiile tale si pe unde ai mers tu de ai luat..plus ca asta nu se manifesta asa repede..ai plecat de la mine cică și gata te ustura când urinai tu te auzi??? E un an întreg de când am început sa lucrez la voi în Pitești au trecut sute de oameni la mine..din toți ăștia am ales sa fac întocmai cu tine? Tu te auzi? Am toate gamele de geluri de dus,apa de gura,prosoapele ți le dau de pe uscător.. curățenie mereu..duș după fiecare și fix pe mine mă găsisi aia cu "pizda bolnava" revino-ti și cereți scuze! 

Alessia,lasa lll saracuuu.

Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot
La 31.07.2021 la 18:43, Admin2 a spus:

Roxana esti o curvă penală păcat de tine la cat de drăguță esti puteai fi o prințesă......imi place cum o sugi te futi bn esti superba prostia mea a fost ca nu am gândit si ți am propus sa facem fără si ai acceptat a fost ok dar acum trebuie să l tratez pe ala mic....

Am fost de două ori la tine dar sincer nu mai vin, pula da o sugi fără la toata lumea dar cred ca te futi cu majoritatea fără .....Atentie are pizda bolnava .

După ce am fututo am plecat acasa mi am facut un dus si cand am fost la baie am simtit o usturime  cand urinam.....

Bai frate esti maxim cu capul,cred ca confunzi persoana.

Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot
Acum 15 minute, delimitator a spus:

Bai frate esti maxim cu capul,cred ca confunzi persoana.

Domnilorrrrrr domnilor hai sa o fitem pe alessia,hai sa nr bucuram de cat de buna de pula este,cat priveste visya ei prrsonala? Credeti ca ii treaba noastra?credeti ca ne ajuta cu ceva? La futut fratii mei.Si atat.

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 34 minute, delimitator a spus:

Domnilorrrrrr domnilor hai sa o fitem pe alessia,hai sa nr bucuram de cat de buna de pula este,cat priveste visya ei prrsonala? Credeti ca ii treaba noastra?credeti ca ne ajuta cu ceva? La futut fratii mei.Si atat.

Frate Delimitator, da-l dreaq de subiect.😅

Abia s-au mai "linistit" apele...😋

Bafta😁

Link spre comentariu
Vizitator Vladescu86
Reputație: 0
Acum 3 ore, Alessia10 a spus:

N-am da-mi tu🤣🤣

Vedem noi cum facem, când te vizitez...poate-mi uit iar portofelul pe acolo🤣🤣😘😘

Link spre comentariu
Vizitator ionuutzuu
Reputație: 0

D-aia nu se mai fac recenzii pe forum, se ajung la discuții de căcat, vorbiți non sensuri pagini întregi iar cei cu adevărat interesați de anumite informații tre' să facă slalom printre cretini.

Câte unii chiar nu aveți ce face cu timpul liber decât să stați să urmăriți curvele, să dați info personale, să numărați și să vă mirați cu câți inși se fut ele într-o zi / luna / an...

Nu mai zic de ăia care cum văd preț de 200+ lei finalizarea își numără zilele până la salariu, negociază sau se milogesc pt. contact neprotejat.

Link spre comentariu
Acum 11 ore, ionuutzuu a spus:

D-aia nu se mai fac recenzii pe forum, se ajung la discuții de căcat, vorbiți non sensuri pagini întregi iar cei cu adevărat interesați de anumite informații tre' să facă slalom printre cretini.

Câte unii chiar nu aveți ce face cu timpul liber decât să stați să urmăriți curvele, să dați info personale, să numărați și să vă mirați cu câți inși se fut ele într-o zi / luna / an...

Nu mai zic de ăia care cum văd preț de 200+ lei finalizarea își numără zilele până la salariu, negociază sau se milogesc pt. contact neprotejat.

Ai si u dreptate ,eu am spus ca am facut normal neprotejat cu ea si am luat ceva de la ea acum voi stiti ce trebuie sa faceti si va spun eu sigur ca nu sunt singurul care a facut neprotejat e o mare prostie doar ca ma luat valul . Toti care ati fost la ea stiti cum se fute ,ii place pula la maxim ai impresia ca se fute de placere si nu pe bani ,era asa de excitata incat imi sugea degetele si atunci am scos prezervativul si iam bagat o in gura si dupa iam bagato iar in pizda ...

Link spre comentariu

Vizitator Alessia10
Reputație: 0
Acum 2 ore, Admin2 a spus:

Ai si u dreptate ,eu am spus ca am facut normal neprotejat cu ea si am luat ceva de la ea acum voi stiti ce trebuie sa faceti si va spun eu sigur ca nu sunt singurul care a facut neprotejat e o mare prostie doar ca ma luat valul . Toti care ati fost la ea stiti cum se fute ,ii place pula la maxim ai impresia ca se fute de placere si nu pe bani ,era asa de excitata incat imi sugea degetele si atunci am scos prezervativul si iam bagat o in gura si dupa iam bagato iar in pizda ...

🤣🤣🤣🤣 ești penibil 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...