mauro17 Reputație: 78 Postat Noiembrie 11, 2020 Oras:Ploiesti Oras:Ploiesti Postat Noiembrie 11, 2020 Salut am si io o intrebare ceva escorte in otopeni zona rin hotel gasesc si io aveti ceva linkuriVa multumesc inainte era sectiune pe bucuresti unde puteai intreba dar nu o mai gasesc
Vizitator rawqwerty Reputație: 0 Postat Noiembrie 12, 2020 Postat Noiembrie 12, 2020 Ma interesa si pe mine. Am gasit-o pe Adelle:https://nimfomane.com/forum/topic/154873-adelle-vip/ Am discutat cu ea pe whatsup si nu a vrut sa trimita alte poze decat cele care deja exista. Mie mi se pare cam corpolenta pt gusturile mele si fara macar ceva poze mai edificatoare am renuntat. Am zis ca la 400ron ora nu risc si merg la ceva mai sigur in Bucuresti.
mihaip86 Reputație: 97 Postat Noiembrie 18, 2020 Oras:B city Oras:B city Postat Noiembrie 18, 2020 Salut am si io o intrebare ceva escorte in otopeni zona rin hotel gasesc si io aveti ceva linkuriVa multumesc inainte era sectiune pe bucuresti unde puteai intreba dar nu o mai gasesc https://nimfomane.com/forum/topic/156923-a-fost-cineva/
mihaip86 Reputație: 97 Postat Noiembrie 18, 2020 Oras:B city Oras:B city Postat Noiembrie 18, 2020 https://nimfomane.com/forum/topic/156923-a-fost-cineva/ Ea are locație în Otopeni. Dacă o vizitezi, să ne dai și nouă detalii. Ms!
Postări Recomandate
Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu
Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.
Creează un cont
Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!
Înregistrează un nou contAutentificare
Ai deja un cont? Autentifică-te aici.
Autentifică-te acum