Sari la conținut

Maya 0762911277


Postări Recomandate

  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Dragii mei nu uitati serviciile mele sunt de oral neprotejat cu finalizare,orala,faciala,faciala.Normal si anal PROTEJAT,si masaj de relaxare.Iar ca si pret va costa 150 fin sau 200 pe parcursul unei ore .Va pup si va astept cu drag

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Futai intre sani accepti?  :blink:

Ce glume proaste,alt labagiu care se baga in srama,nu accept,am sanii mici,esti multumit ?Mars ca sunt satula de frustrati ca tine care au pula mica .Eu macar pot sa imi maresc sanii dar tu nu poti sa iti maresti penisul
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Anul viitor ,Maya va câștiga titlul de "cei mai mari sâni ai anului " :)

Sa o votam si sa o susținem !

Luand in considerare planurile mele ,sa nu iti iei teapa dragul meu,nu am nevoue sa ma voteze nimeni,stiu foarte bine ca am sanii nici ,insa nu am complexe ,asa ca stati linistiti in bancile vostre si nu va mai faceti voi griji pentru mine.Sunt foarte bine asa ,fara sani.Am servicii totale,iar cine vrea sa vina este bine primit.Nu vreau sa am parte de gunoaie de oameni,care stau si fac laba
Link spre comentariu

Luand in considerare planurile mele ,sa nu iti iei teapa dragul meu,nu am nevoue sa ma voteze nimeni,stiu foarte bine ca am sanii nici ,insa nu am complexe ,asa ca stati linistiti in bancile vostre si nu va mai faceti voi griji pentru mine.Sunt foarte bine asa ,fara sani.Am servicii totale,iar cine vrea sa vina este bine primit.Nu vreau sa am parte de gunoaie de oameni,care stau si fac laba

 

De asta te futem in cur :)

  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Buna ziua astăzi suni disponibilă va pup dulce și va aștept cu drag,programările se fac din timp ,pana la ora 19 maxim .Va mulțumesc și va doresc o zi minunatapost-112429-0-96522000-1487239009_thumb.pngpost-112429-0-96522000-1487239009_thumb.png

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Dragii mei am rugamintea sa face ti programarile din timp,ca sa nu mai fie discutii de genul tu niciodata nu esti libera.Eu nu lucrez decat pana la ora 20 ,asa ca nu mai sunati dupa ca nu va raspund la telefon.Multumesc

  • Like 1
Link spre comentariu

Dragii mei am rugamintea sa face ti programarile din timp,ca sa nu mai fie discutii de genul tu niciodata nu esti libera.Eu nu lucrez decat pana la ora 20 ,asa ca nu mai sunati dupa ca nu va raspund la telefon.Multumesc

 

bine, multumesc pentru precizari :laugh2

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Maya imi permiti sa iti zic .... sa dai un mesaj pe whapp la nr 0743573442 . Din motiv ca am nevoie pentru maine ca vine un nene si are nevoie de o companie la ceva afaceri si apoi peste noapte la hotel . Daca esti interesata lasa te rog un mesaj pe whapp. Mersi

Dl. Ciocan Alexandru Cristian, nu e foarte înțelept să îți lași numărul de telefon așa. Mai ales într-un forum dedicat activităților... adulte.

 

Acum cu numărul ăsta te găsește lumea și pe Facebook (drăguț tatuajul de pe mână)...

Link spre comentariu

Dl. Ciocan Alexandru Cristian, nu e foarte înțelept să îți lași numărul de telefon așa. Mai ales într-un forum dedicat activităților... adulte.

Acum cu numărul ăsta te găsește lumea și pe Facebook (drăguț tatuajul de pe mână)...

Nu imi e teama keep calm mi se rupe am si pe piept si picior deci e ok daca vrei va las si adresa dar sa sunati inainte ok ? ca mna sa fiu acasa daca primesc totusi amenintari
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Nu imi e teama keep calm mi se rupe am si pe piept si picior deci e ok daca vrei va las si adresa dar sa sunati inainte ok ? ca mna sa fiu acasa daca primesc totusi amenintari

Prietene, ce îți lipsește ție e mintea, nu curajul. Să fii sănătos.

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...