Sari la conținut

Maya 0762911277


Postări Recomandate

  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Buna ziua dragii mei astăzi sunt disponibilă pentru programări va pup și va aștept cu dragpost-112429-0-40924900-1488882121_thumb.png

Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Te-ai trezit devreme Maya.

La Multi Ani, de 8 Martie si sa ai parte de tot ce iti doresti.

 

Te-ai trezit devreme Maya.

La Multi Ani, de 8 Martie si sa ai parte de tot ce iti doresti.

 

Multumesc
Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Buna scumpii mei astazi sunt diaponibila pentru programari, asa ca va pup si va astept cu drag

Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Neata dragii mei astazi sunt disponibila va pup dulce si va astept cu drag, un weekend minunat va doresc tuturor

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Dragii mei am trei rugăminti la voi,sa nu mai cereți normal și anal NEPROTEJAT,ca nu sunt de acord pentru nici o suma de bani oferită.Sanu mai sunați și sa va faceți programare și după sa nu mai răspundeți la telefon,va pot da numărul la țepari și nu cred ca ai convine cuiva sa aibe probleme.Iar ultima rugăminte ar fi in momentul in care va faceți programare sa specificați cât timp vreți sa Rămâneți ,pentru ca va iau la o singura finalizare.Fara sa aveți posibilitatea de prelungire.Nu mai intreb dintr un singur motiv nu trag de nimeni sa stea la mine mai mult.Sper ca am fost înțeleasă ,sa nu mai existe discuții ,eu vreau sa stau atât și nu specificați .Va mulțumesc

 

Wow.....esti foarte asaltata de clienți...

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cum saptamana trecuta am dat o fuga pe acasa cateva zile, am avut si ocazia sa trec si pe la Maya. Nu a fost prima mea intalnire cu Maya, eu avand placerea de a o intalni de cateva ori inainte dar fara a lasa o recenzie.

Programare facuta cu ajutorul telefonului cam cu o ora inainte, ajung la locatia de langa mall Vitan si gasesc un loc de parcare ( asta e cam dificil acolo ca traficul e cam intens) si dupa ce ai dau mesaj ca am ajuns fata ma invita sus. Ma intampina oarecum dupa usa si dupa ce ma pupa de bun-venit ma invita in bucatarie la o tigara si/sau un pahar de suc. Eu fiind nefumator m-am limitat la suc. Stam un pic de vorba despre diverse, fac cunostinta si cu colega Samara care era un pic suparata ca isi pusese ochelari, dar eu zic ca ai sta bine cu ei. Sunt poftit la dus de catre Maya, prosop curat si o varietate de geluri de dus disponibile in baie. Dus eu, dus ea si hai in camera ca e mai cald acolo. Ca de obicei a ineput cu pupaturi pe gat si piept, continuat cu oral neprotejat la alegerea mea. Buna la oral fata asta, adanc si cu presiune si nu se supara daca o tii de cap. Sper sa nu se supere ca zic dar se pricepe sa suga pula bine de tot, aprope ca mi-am dat drumul in cateva minute, dar nu a vrut ea sa ma lase fara sa o penetrez anal. Asa ca a pus repede un cauciuc pe membru si s-a suit pe mine in doi timpi si trei miscari direct anal. M-a calarit ea reverse cow-girl de ziceai ca e la rodeo, dupa care am zis sa depun si eu ceva efort si i-am zis sa se aseze pe burta cu o perna sub ea, si am continuat asa tot anal, pozitie in care am si terminat. Mi-a placut ca nu s-a grabit sa se duca la dush si chiar am stat asa un timp sa imi revin. Fiind obosit am renuntat la numarul doi, Maya propunand un masaj, pe care l-am primit cu placere. Maya chiar m-a ajutat cu un punct negru care l-a gasit. La final am lasat cadoul langa televizor ca de obicei, si Maya m-a invitat din nou sa beau un suc sa ma rehidratez. O experienta placuta din punctul meu de vedere.

Notele sunt subiective bineinteles:

Locatie - 8 usor de ajuns dar cateodata dificil de gasit loc de parcare.

Fata - 9 eu prefer fetele minione slim asa ca imi place cum arata.

Oral - 9 precum am zis stie sa suga pula bine de tot, as fi dat 10 daca mai facea si swallow cum facea cand am cunoscut-o prima data.

Anal - 10 te fute fata asta de nu te vezi la anal, nu are nici o problema cu marimea sau cu pozitiile alese.

Normal - cu toate ca am testat-o normal mai inainte si mi-a placut, nu cred ca pot sa dau nota la aceasta recenzie pentru ca nu am facut de data asta.

Cadou - 200 lei ora.

Concluzie - am sa revin cu placere la ea cand am sa mai trec prin Bucuresti.
 

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Cum saptamana trecuta am dat o fuga pe acasa cateva zile, am avut si ocazia sa trec si pe la Maya. Nu a fost prima mea intalnire cu Maya, eu avand placerea de a o intalni de cateva ori inainte dar fara a lasa o recenzie.

Programare facuta cu ajutorul telefonului cam cu o ora inainte, ajung la locatia de langa mall Vitan si gasesc un loc de parcare ( asta e cam dificil acolo ca traficul e cam intens) si dupa ce ai dau mesaj ca am ajuns fata ma invita sus. Ma intampina oarecum dupa usa si dupa ce ma pupa de bun-venit ma invita in bucatarie la o tigara si/sau un pahar de suc. Eu fiind nefumator m-am limitat la suc. Stam un pic de vorba despre diverse, fac cunostinta si cu colega Samara care era un pic suparata ca isi pusese ochelari, dar eu zic ca ai sta bine cu ei. Sunt poftit la dus de catre Maya, prosop curat si o varietate de geluri de dus disponibile in baie. Dus eu, dus ea si hai in camera ca e mai cald acolo. Ca de obicei a ineput cu pupaturi pe gat si piept, continuat cu oral neprotejat la alegerea mea. Buna la oral fata asta, adanc si cu presiune si nu se supara daca o tii de cap. Sper sa nu se supere ca zic dar se pricepe sa suga pula bine de tot, aprope ca mi-am dat drumul in cateva minute, dar nu a vrut ea sa ma lase fara sa o penetrez anal. Asa ca a pus repede un cauciuc pe membru si s-a suit pe mine in doi timpi si trei miscari direct anal. M-a calarit ea reverse cow-girl de ziceai ca e la rodeo, dupa care am zis sa depun si eu ceva efort si i-am zis sa se aseze pe burta cu o perna sub ea, si am continuat asa tot anal, pozitie in care am si terminat. Mi-a placut ca nu s-a grabit sa se duca la dush si chiar am stat asa un timp sa imi revin. Fiind obosit am renuntat la numarul doi, Maya propunand un masaj, pe care l-am primit cu placere. Maya chiar m-a ajutat cu un punct negru care l-a gasit. La final am lasat cadoul langa televizor ca de obicei, si Maya m-a invitat din nou sa beau un suc sa ma rehidratez. O experienta placuta din punctul meu de vedere.

Notele sunt subiective bineinteles:

Locatie - 8 usor de ajuns dar cateodata dificil de gasit loc de parcare.

Fata - 9 eu prefer fetele minione slim asa ca imi place cum arata.

Oral - 9 precum am zis stie sa suga pula bine de tot, as fi dat 10 daca mai facea si swallow cum facea cand am cunoscut-o prima data.

Anal - 10 te fute fata asta de nu te vezi la anal, nu are nici o problema cu marimea sau cu pozitiile alese.

Normal - cu toate ca am testat-o normal mai inainte si mi-a placut, nu cred ca pot sa dau nota la aceasta recenzie pentru ca nu am facut de data asta.

Cadou - 200 lei ora.

Concluzie - am sa revin cu placere la ea cand am sa mai trec prin Bucuresti.

 

Multumesc frumos te pup
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...