Sari la conținut

Maya 0762911277


Postări Recomandate

  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Toți sunt ți buni când va ascunde ți în spatele unui ușer, niciodată nu am spus ca nu mai pot pot confirma persoanele dotate ca nu spun nu chiar dacă e un pic mai greu

Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Și legat de programări de astăzi voi da toate nr pe forum sa vezi câți trag teapa ,eu respect programările pe care le fac pt ca le notez hai ca nu mai are rost

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Și legat de programări de astăzi voi da toate nr pe forum sa vezi câți trag teapa ,eu respect programările pe care le fac pt ca le notez hai ca nu mai are rost

Te-ai facut rea!N-ai curaj sa postezi nr de tel la cei care nu-si respecta programarea!

Hai pa !;-)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Toți sunt ți buni când va ascunde ți în spatele unui ușer, niciodată nu am spus ca nu mai pot pot confirma persoanele dotate ca nu spun nu chiar dacă e un pic mai greu

. Nu as avea nici un motiv sa vorbesc aiurea, mai ales ca am fost foarte multumit de serviciile tale ( mai exact esti singura care a reusit sa imi faca un DEEP adevarat), cu privire la nerespectarea programarii a raspuns colega si a spus ca ai intrat cu un client care sta 3-4 ore si ca nu ma mai poti primi...Poate o fost o intamplare sper ca data viitoare sa fie ok.... Pooop Maya :*
Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Voi face acest lucru pt ca așa Cum voi va doriți sa va respect programările, același lucru îmi doresc și pt mine

Link spre comentariu
  • Oras:Bruxelles
  • Oras:Bruxelles

Buna Maya,

 

Nu-i ok sa dai numerele de telefon ale oamenilor pe site, putina discretie. Cu siguranta sunt oameni care nu respecta programarea pentru ca si-au schimbat ideile, dar sunt si multi oameni la care intervin probleme si nu mai pot ajunge la tine. Poate poti gasi alte metoda de-ai pedepsi :) 

 

 

Voi face acest lucru pt ca așa Cum voi va doriți sa va respect programările, același lucru îmi doresc și pt mine

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Noi sa va respectam ,dar unii dintre voi sa nu ne respecte.CORECT FOARTE CORECT

. Important este sa respecti in special clientii seriosi ....e normal sa fie oameni care se plictisesc si fac programari aiurea dar pune-te si in situatia cand vii din alt oras iti faci o programare cu o zii inainte si cand ajungi in fata scarii sa nu raspunda s-au sa zica ca nu se mai poate.... Nu ar fi delok ok...
Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Pai ținând cont de programare nu am Cum sa trag teapa așa ca lasă mă cu discuțiile în contradictoriu,multumesc

Link spre comentariu
Reputație: 4145
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Buna astazi sunt la birou pana la ora 21 ,ultima programare,va pup si va astept

Link spre comentariu
  • Oras:Sub
  • Oras:Sub

Imi cer scuze, dar mananci cacat cu polonicul. Te lamentezi atata de clientii tepari, dar tragi si tu la tzepe la greu, chiar si la programari confirmate regulamentar. Stiu, cand faci asa, ai motive solide. Doar tu, altii nu. 

Si cu asta te las cu discutiile in contradictoriu. Multumesc si eu.

Link spre comentariu
Reputație: 4145
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Sa înțeleg ca dacă nu am avut plăcerea sa îl cunosc personal pe labagiul de Oly,ăsta înseamnă ca sunt tepara? Cum sa nu hai ca te ai băgat și tu în discutie...

Link spre comentariu
Reputație: 4145
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Am spus de multe ori chiar respect programările și așa ca nu am dc sa iau foc .

Link spre comentariu
Reputație: 4145
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Ți ai făcut tu programare la mine și nu am respectat?Un chat de femei sunt ți unii useri?va place barfa proastă

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...