Sari la conținut

Mara 0726500845


Postări Recomandate

  • Oras:Peste tot suntem acasă
  • Oras:Peste tot suntem acasă

Bună Mara,  am încercat sa îți scriu în pm dar zice ca nu poți primi mesaje, poți spune te rog până când mai stai la noi ?

Mersi

Link spre comentariu
  • Oras:Severin
  • Oras:Severin
Acum 7 ore, Santino a spus:

Bună Mara,  am încercat sa îți scriu în pm dar zice ca nu poți primi mesaje, poți spune te rog până când mai stai la noi ?

Mersi

Bună, o să stau o perioadă, nu știu exact cât dar stau 😅😂

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot suntem acasă
  • Oras:Peste tot suntem acasă
Acum 11 ore, Mara.2021 a spus:

Bună, o să stau o perioadă, nu știu exact cât dar stau 😅😂

ok, mulțumesc pentru răspuns 😘

Link spre comentariu

Am fost ieri la Mara. Super! 

Comenta cineva la un moment dat ca are nasul mare. Rautaciosi. Persoanele cu nasul mare au fler, "miroase" lucrurile mai bine. Dar sa trecem peste asta. Locatie faina, langa Pitza Hunter cred ca-i zice, cladirea verde, stiti voi despre ce vorbesc, are acelasi cod ca la ARR. Am ajuns la locatie, am optat pentru o finalizare, 150 halatul, ON umed, fara ajutor de la maini, soft, nu e Roxy dar se apropie. NP se simte bine in interior, , se umezeste natural, geme, se implica. Ca aspect mie imi place dar tine de gusturi, inalta, bruneta, sani micuti, pentru mine suficient, cur misto, dar cel mai mult imi place pielea ei foarte catifelata, miroase si fain, piercing in fofoloanca si sani. E comunicativa si da curul e de milioane. Pentru alte servicii intrebati, eu unul sunt mai de moda veche. 

Spor!

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
4 minutes ago, Boomtastic said:

Am fost ieri la Mara. Super! 

Comenta cineva la un moment dat ca are nasul mare. Rautaciosi. Persoanele cu nasul mare au fler, "miroase" lucrurile mai bine. Dar sa trecem peste asta. Locatie faina, langa Pitza Hunter cred ca-i zice, cladirea verde, stiti voi despre ce vorbesc, are acelasi cod ca la ARR. Am ajuns la locatie, am optat pentru o finalizare, 150 halatul, ON umed, fara ajutor de la maini, soft, nu e Roxy dar se apropie. NP se simte bine in interior, , se umezeste natural, geme, se implica. Ca aspect mie imi place dar tine de gusturi, inalta, bruneta, sani micuti, pentru mine suficient, cur misto, dar cel mai mult imi place pielea ei foarte catifelata, miroase si fain, piercing in fofoloanca si sani. E comunicativa si da curul e de milioane. Pentru alte servicii intrebati, eu unul sunt mai de moda veche. 

Spor!

Am uitat sa specific, nr de aici e vechi are alt numar de telefon. Cautati pe publi numarul nou. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Severin
  • Oras:Severin
Acum 1 oră, Boomtastic a spus:

Am fost ieri la Mara. Super! 

Comenta cineva la un moment dat ca are nasul mare. Rautaciosi. Persoanele cu nasul mare au fler, "miroase" lucrurile mai bine. Dar sa trecem peste asta. Locatie faina, langa Pitza Hunter cred ca-i zice, cladirea verde, stiti voi despre ce vorbesc, are acelasi cod ca la ARR. Am ajuns la locatie, am optat pentru o finalizare, 150 halatul, ON umed, fara ajutor de la maini, soft, nu e Roxy dar se apropie. NP se simte bine in interior, , se umezeste natural, geme, se implica. Ca aspect mie imi place dar tine de gusturi, inalta, bruneta, sani micuti, pentru mine suficient, cur misto, dar cel mai mult imi place pielea ei foarte catifelata, miroase si fain, piercing in fofoloanca si sani. E comunicativa si da curul e de milioane. Pentru alte servicii intrebati, eu unul sunt mai de moda veche. 

Spor!

Mulțumesc frumos ❤️ 

Să știi că nu i-am învățat pe mulți secretul cu uleiul Johnson 🙈❤️

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot suntem acasă
  • Oras:Peste tot suntem acasă
Acum 33 minute, Mara.2021 a spus:

Să știi că nu i-am învățat pe mulți secretul cu uleiul Johnson 🙈

păstrează si pentru mine ca în week-end sunt la tine 😋

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Severin
  • Oras:Severin
Acum 1 oră, Mara.2021 a spus:

Mulțumesc frumos ❤️ 

Să știi că nu i-am învățat pe mulți secretul cu uleiul Johnson 🙈❤️

Eu zic sa vii la Severin sa ne înveți faza cu uleiul ! 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...