Sari la conținut

Postări Recomandate

Am vizitat-o azi pe Lorena si pot spune ca am avut o surpriza foarte placuta. Fata arata foarte bine. Pentru mine este de un 9-9,5 , nu dau maxim fiind un amator de slim. Piele frumoasa, corp armonios de femeie frumoasa, sanii cu implanturi reusite, miros frumos, curata toate ingredientele pentru o intalnire reusita. Lorena este o fata vorbareata, placuta cu un bun simt al umorului , dau un 10 pentru atitudine. Locatie pe langa Zepter, contact whatsapp, apartament 3 camere 8,5- curat dar apa calda mai putina.

Surprizele au continuat si in timpul pregatirii de dus a aparut Larisa, una din preferatele mele. Promisesem de cand am fost la Yasmina ca intru la un 3some. A urmat normal un treesome clasic, cu doua blonde frumoase.

O sa vorbesc mai mult de Lorena deoarece la Larisa am recenzie.

Lorena se misca frumos, am schimbat si cu ea cateva pozitii iar intr-un final m-a asezat pe pat finalizandu-ma cu un oral superb 10.

Clar de revenit. Platit o ora cu cele 2 fete 1000 lei.

Te pupam ❤️❤️❤️

Link spre comentariu

Va salut !

Nu am timp suficient pentru o recenzie "a lla cart", dar vreau doar sa va spun ca pozele sunt reale, iar tot ce face pare desprins din 1001 nopti. Cum s-au gasit trei frumuseti in aceeasi locatie, nu stiu... mergeti cu incredere la Lorena, pentru mine a fost mai mult ca perfectul. Revin cu detalii cand imi revin...off si mai sta doar trei zile!

Mai exista Provident? Intreb pentru un prieten...

Mulțumesc. Pupici cu sclipici

Link spre comentariu

Am ajuns si eu la aceasta domnisoara superba. Programarea facuta pe whatsapp in prealabil, cu confirmarea de rigoare inainte cu 2 ore de ora respectiva. Locatia este in zona bulevardul Unirii(clasic), un apartament cochet, cu luminitze disco in camera :P

Si acum sa trecem la ce ne intereseaza pe toti....fata este exact ce vedeti in poze, o domnisoara miniona,blonda, cu ochii albastri, sani frumosi, funduletz superb si probabil unul dintre cele mai importante aspecte, ATITUDINEA. Fata este foarte deschisa si degajata, manierata,fara fitze,fara impresii, pare ca pune accentul pe interactiune si nu te grabeste,  si nu in ultimul CURATA. Ca note o sa faca o medie de 9 (consider ca perfectul 10 este subiectiv). Singurul dezvantaj este ca se va intoarce in Constanta  :wallbash  Recomand cu caldura,merita toti banii, sunt convins ca are hateri ca si orice alta persoana dar sa nu uitam ca trebuie sa ii tratam pe altii cum dorim si noi sa fim tratati. Spor Lorena si sarbatori fericite.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:-
  • Oras:-

Am ajuns si eu la aceasta domnisoara superba. Programarea facuta pe whatsapp in prealabil, cu confirmarea de rigoare inainte cu 2 ore de ora respectiva. Locatia este in zona bulevardul Unirii(clasic), un apartament cochet, cu luminitze disco in camera :P

Si acum sa trecem la ce ne intereseaza pe toti....fata este exact ce vedeti in poze, o domnisoara miniona,blonda, cu ochii albastri, sani frumosi, funduletz superb si probabil unul dintre cele mai importante aspecte, ATITUDINEA. Fata este foarte deschisa si degajata, manierata,fara fitze,fara impresii, pare ca pune accentul pe interactiune si nu te grabeste, si nu in ultimul CURATA. Ca note o sa faca o medie de 9 (consider ca perfectul 10 este subiectiv). Singurul dezvantaj este ca se va intoarce in Constanta :wallbash Recomand cu caldura,merita toti banii, sunt convins ca are hateri ca si orice alta persoana dar sa nu uitam ca trebuie sa ii tratam pe altii cum dorim si noi sa fim tratati. Spor Lorena si sarbatori fericite.

 

Nu e problema! Mergem in deplasare special pentru ea la Ct...

Link spre comentariu

Am ajuns si eu la aceasta domnisoara superba. Programarea facuta pe whatsapp in prealabil, cu confirmarea de rigoare inainte cu 2 ore de ora respectiva. Locatia este in zona bulevardul Unirii(clasic), un apartament cochet, cu luminitze disco in camera :P

Si acum sa trecem la ce ne intereseaza pe toti....fata este exact ce vedeti in poze, o domnisoara miniona,blonda, cu ochii albastri, sani frumosi, funduletz superb si probabil unul dintre cele mai importante aspecte, ATITUDINEA. Fata este foarte deschisa si degajata, manierata,fara fitze,fara impresii, pare ca pune accentul pe interactiune si nu te grabeste,  si nu in ultimul CURATA. Ca note o sa faca o medie de 9 (consider ca perfectul 10 este subiectiv). Singurul dezvantaj este ca se va intoarce in Constanta  :wallbash  Recomand cu caldura,merita toti banii, sunt convins ca are hateri ca si orice alta persoana dar sa nu uitam ca trebuie sa ii tratam pe altii cum dorim si noi sa fim tratati. Spor Lorena si sarbatori fericite.

Te pupacesccc

Link spre comentariu

Pentru ca am primit in mod repetat intrebarea daca plec in constanta , daca revin in Buc, simt nevoia sa scriu aici ca sa vada toata lumea ❤️❤️❤️❤️ .

 

Nu, nu plec in Constanta sau alte orase ale Romaniei iar pentru Bucuresti, nu stiu cand si daca voi reveni.

Link spre comentariu

Văzând că am un număr mare de cereri, atât pentru mine individual cât și pentru sexy show cu Larisa ðŸŒðŸ‘ðŸŒðŸ’ðŸŒðŸ’, ne-am decis împreună să mai rămânem câteva zile 🔥🔥🔥🔥🔥 !!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cartierul cu 3 litere
  • Oras:Cartierul cu 3 litere

Văzând că am un număr mare de cereri, atât pentru mine individual cât și pentru sexy show cu Larisa , ne-am decis împreună să mai rămânem câteva zile !!!

 

  Era de asteptat  =))  

  • Like 1
  • Minus 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Dobrogea
  • Oras:Dobrogea

Văzând că am un număr mare de cereri, atât pentru mine individual cât și pentru sexy show cu Larisa ðŸŒðŸ‘ðŸŒðŸ’ðŸŒðŸ’, ne-am decis împreună să mai rămânem câteva zile 🔥🔥🔥🔥🔥 !!!

O iei și pe Larissa la Dubai??? 😲😲
Link spre comentariu
  • Oras:Intre munti si vai si dealuri
  • Oras:Intre munti si vai si dealuri

La Constanta nu ai cereri sexy show cu Larisa ?

 

Eeee... cred ca e si chestie de finante.

Se plang destui ca 400 sau 500 lei sunt multi, dar inmultit cu 2 devine... unobtanium, pentru marea majoritate.

 

La Bucuresti cu siguranta sunt mai multi care isi permit sa dea 200 euro pentru o ora de distractie, de asta aici ( la Bucuresti ) se intimpla mai des.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...