Sari la conținut

0737651334


Postări Recomandate

  • Oras:aici
  • Oras:aici

Va salut confati 

   Aseara de ziua noastra am vrut sa sarbatoresc printr-un futai ,ca tot suntem noi fututi in toate felurile ,ar fi cazul sa mai futem si noi ceva ,dar fiind duminica optiunile erau limitate si dintr-o intamplare tipa de mai sus a fost singura care a raspuns la tel ,deci m-am programat la ceas de seara si m-am infiintat la domiciliul doamnei undeva la intersectia mosilor cu eminescu,dupa ceva cautari si eforturi am ajuns fata-n fata cu tipa ,intr-un apartament decomandat la un etaj superior .

 Acum odata intrat pe usa m-am chiorat prin semiintuneric la fata din fata mea si pot sa va spun ca pozele pot fi reale dar o cam avantajeaza unghiurile din care sunt facute ,in realitate tipa e intr-adevar o iapa  inalta (si calare si pe jos, eu am 1,80 ,iar ea pe tocuri ma depasea cu vreo 5-6 cm ) cu o fata cam imbatranita ,suspectez undeva la 35-40 de ani si genul skinny de somalia ,adica subtire si cu o protuberanta ciudata si rotunjoara in zona burtii , gen somalez subnutrit (nu stiu cum sa o descriu altfel ,fara suparari rasiale va rog ),deci si prin urmare daca tot eram acolo o rog sa-mi zica poezia si ea recita "sex total protejat .o ora 150 de roni " buuuun zic eu gandindu-ma sa ma incumet la o fin si intreb asa doar o tura cat ar face si ea zice "tot atat ,adica 150" ,ahaaaammm zic eu si ma indrept spre usa urandu-i o seara placfuta .

   Concluzia ar fi ca as fi ramas poate daca nu m-ar fi tratat cam cu sictir si in scarba ,dar atitudinea combinata cu meniul si infatisarea oarecum ciudata m-au facut sa renunt.   

                In speranta ca v-am fost de ajutor va salut  :hihat

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sa va mai edific si eu cu un aspect: don'soara foloseste si un al doilea numar, si rog un admin sa modifice titlul topicului.

 

Anuntul (AT): DOAMNA MATURA dornica de senzatii tari, experimentata, cu chef de nebunii ofer clipe de placere dlor discreti si generosi: sex oral nep, normal, fantezii, etc.Locuiesc in zona C.Mosilor, poze reale, pretul NU e negociabil. 100L ora. 0765.308.600 / 0765308600

 

Nu o spun din burta, am fost astazi la ea, initial am avut banuiala ca e aceeasi persoana, corpul din poze si modul in care erau facute erau foarte asemanatoare. Am zis totusi ca fac o incercare, plecasem cu muia luata de la Lavinia, fara sa apuc sa o vad macar, si eram prin zona Obor, asa ca am sunat. Anuntul pe numarul asta vad ca il are incepand de ieri. Nu mai stau sa scriu o recenzie completa, don'soara e o prezenta rece, corp si detalii locatie le-a pus confratele @gicasculea si sunt descrise bine, nu stiu daca si locatia este aceeasi, acum e pe Mosilor intersectia cu Eminescu, pe-acolo, si nu mai face decat oral si normal, ambele protejate. Pun doar notele

 

Locatie: 9.5 (ma, curatenie maxima, aici n-am ce comenta)

Aspect: 7 (fata comuna, intr-adevar mai imbatranita un pic, sanii lasati dar nu foarte tare, fund plat, zona abdominala foarte evidenta, nu stiu de ce, chiar ca de genul somalez, dar arata urat)

Atitudine: 8 (fata a fost ok, educata, respectuoasa)

GFE: 3 (aici e beleaua cea mai mare a ei, este rece si necomunicativa; singura parte misto e ca se excita teribil de misto)

Oral: 6

Normal: 6

Anal: nu e in menu

Tarif: 100ron/ora - se pare ca nu exista alte variante (sau poate vrea cineva 2-3 ore ? :))) )

 

O experienta mediocra pentru mine, am plecat neterminat, pur si simplu nu am reusit, si nu si-a dat silinta sa faca ceva, ca doar eram acolo ca sa fac o laba trista, nu de altceva ... Eu sigur nu revin. Si nici nu v-o recomand. Daca si-ar imbunatati un pic partea de comportament, sigur s-ar putea trece peste aspectul fizic, ca nu e hada, nu-ti vine sa o iei la fuga cand o vezi. Bafta !

post-64257-0-20866800-1392224998_thumb.jpg

post-64257-0-93146900-1392225003_thumb.jpg

post-64257-0-29471400-1392225009_thumb.jpg

post-64257-0-52351200-1392225016_thumb.jpg

post-64257-0-50369900-1392225021_thumb.jpg

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 8989789
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 8989789
  • Oras:Bucuresti

DOAMNA MATURA dornica de senzatii tari, experimentata, cu chef de nebunii ofer clipe de placere dlor discreti si generosi:sex oral nep, normal, fantezii.Locuiesc in zona C.Mosilor, poze reale, pretul nu este negociabil! 

 

Telefon:  0765.308.600

 

http://stor2.anuntul.ro/media/foto/imgs/2014/2/12/18683768.jpg http://stor0.anuntul.ro/media/foto/imgs/2014/2/12/18683769.jpg

 

Am fost joi pe la ea. Fata comuna, cam de tarancuta; m-a asteptat onfasurata intr-un prosop, tocmai ce iesise de la dus (asta e cu plus, mai ales c-a facu dus si "intre:).
Nimic spectaculos, doar ca intr-adevar se excita frumos, se implica si pare sa-i placa.
Si acum juriul, va rugam notele:
 

Locatie: 9 (curatenie, apartament mobilat ok, baia ok)

Aspect: 7 (fata comuna, sanii mari si putin lasati, ceva burta :no2 care o cam strica)

Atitudine: 9 (e Ok)

GFE: 8-9  (se excita misto, comunicativa)

Oral: 7-8 (nimic spectaculos)

Normal: 9 (se implica, nu o face mecanic)

Anal: nu stiu

Halatu': 100 lei / ora (cash... reduceri pentru studenti, comisioane la plata cu card, abonamente, bonuri de masa, nu stiu)

 

O experienta Ok, raport pret / calitate Ok, merita incercat !

 
  • Like 8
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...