Sari la conținut

Roxxanna 0764673276


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 8 ore, cristy2020 a spus:

Telefon inchis? 🤔

Buna! Din nefericire ieri mi am spart telefonul....aseara si astazi am avut telefonul inchis...revin maine de la 11 in forta. Va pup si va astept cu drag la mine!😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
6 minutes ago, Roxxy2020 said:

Buna! Din nefericire ieri mi am spart telefonul....aseara si astazi am avut telefonul inchis...revin maine de la 11 in forta. Va pup si va astept cu drag la mine!😘😘😘

Buna...am avut programare pt azi...am incercat sa reconfirm insa ciuciu...nu am avut cum...incercat sa sun , nu a mers...am zis ca nu te-ai trezit si ai tel inchis...in fine..prostia mea ca m-am deplasat spre adresa ta crezând ca pana ajung voi reusi sa te apelez in speranta de a nu pierde programarea...ca oricum planurile le futusem si macar cu asta ma alegeam...am mai si asteptat ca prostu' vreo 30 min , poate poate raspunde fata la telefon...dar nah...nu a fost cazul...ma repet , prostia mea ca m-am hotarat sa ma deplasez in ciuda faptului ca nu am mai reușit sa reconfirmam...[ am ajuns sa dam vina pe noi pt dezinteresul altora :))) ] am verificat si pe forum daca ai pus vreun anunt ( am uitat sa specific )...in fine , timp pierdut aiurea , nervi in trafic , motorina arsă , pula sculata...una peste alta ar fi trebuit sa cauti o solutie sa anunti macar pe forum ca ai o problema cu telefonul...eu zic ca se putea rezolva acest aspect in vreun fel daca iti dadeai putin interesul...imi cer scuze daca am deranjat dar ăsta este adevarul ( iar ma scuz 😂) o seara faina !

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 5 ore, cristy2020 a spus:

Buna...am avut programare pt azi...am incercat sa reconfirm insa ciuciu...nu am avut cum...incercat sa sun , nu a mers...am zis ca nu te-ai trezit si ai tel inchis...in fine..prostia mea ca m-am deplasat spre adresa ta crezând ca pana ajung voi reusi sa te apelez in speranta de a nu pierde programarea...ca oricum planurile le futusem si macar cu asta ma alegeam...am mai si asteptat ca prostu' vreo 30 min , poate poate raspunde fata la telefon...dar nah...nu a fost cazul...ma repet , prostia mea ca m-am hotarat sa ma deplasez in ciuda faptului ca nu am mai reușit sa reconfirmam...[ am ajuns sa dam vina pe noi pt dezinteresul altora :))) ] am verificat si pe forum daca ai pus vreun anunt ( am uitat sa specific )...in fine , timp pierdut aiurea , nervi in trafic , motorina arsă , pula sculata...una peste alta ar fi trebuit sa cauti o solutie sa anunti macar pe forum ca ai o problema cu telefonul...eu zic ca se putea rezolva acest aspect in vreun fel daca iti dadeai putin interesul...imi cer scuze daca am deranjat dar ăsta este adevarul ( iar ma scuz 😂) o seara faina !

 

Ti am dat dreptate si in mesaje...iti spun...nu am mai avut telefon, cei care m au contactat au vazut ca am avut telefonul inchis pana azi. Nu am mai lucrat alaltaieri seara din cauza la telefon. D.aia nu am postat nimic nicaieri. Si cei care ma cunosc stiu ca nu sunt din Bucuresti si ca nu am pe nimeni aici. Imi cer scuze din nou! O sa revin luni in forta! Va pupacesc!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna simpaticilor! Ne vedem si astazi in locatia mea de pe Soseaua Oltenitei 67❤❤❤

Servicii: 🔞sex normal(protejat), 🔞oral ne/protejat(in functie de igiena), 🔞diferite pozitii, 🔞69, 🔞saruturi pe corp, 🔞masaj erotic sau de relaxare, 🔞sex intre sani, 🔞atingeri, 🔞mangaieri, 🔞COB( doar COB)

150 lei o finalizare (30 min)

250 lei doua finalizari (60 min)

Va sarut si va astept cu drag!🤤🔞

Point Blur_Mar222021_154444.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna simpaticilor! Ne vedem si astazi in locatia mea de pe Soseaua Oltenitei 67❤❤❤

Servicii: 🔞sex normal(protejat), 🔞oral ne/protejat(in functie de igiena), 🔞diferite pozitii, 🔞69, 🔞saruturi pe corp, 🔞masaj erotic sau de relaxare, 🔞sex intre sani, 🔞atingeri, 🔞mangaieri, 🔞COB( doar COB)

150 lei o finalizare (30 min)

250 lei doua finalizari (60 min)

Va sarut si va astept cu drag!🤤🔞

IMG_20210322_214231.jpg

IMG_20210322_214720.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 7 ore, Roxxy2020 a spus:

Buna simpaticilor! Ne vedem si astazi in locatia mea de pe Soseaua Oltenitei 67❤❤❤

Servicii: 🔞sex normal(protejat), 🔞oral ne/protejat(in functie de igiena), 🔞diferite pozitii, 🔞69, 🔞saruturi pe corp, 🔞masaj erotic sau de relaxare, 🔞sex intre sani, 🔞atingeri, 🔞mangaieri, 🔞COB( doar COB)

150 lei o finalizare (30 min)

250 lei doua finalizari (60 min)

Va sarut si va astept cu drag!🤤🔞

IMG_20210322_214231.jpg

IMG_20210322_214720.jpg

Parca ti au mai crescut tatele 😃 s au te ai mai ingrasat un pic😚

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Buna simpaticilor! Ne vedem si astazi in locatia mea de pe Soseaua Oltenitei 67❤❤❤

Servicii: 🔞sex normal(protejat), 🔞oral ne/protejat(in functie de igiena), 🔞diferite pozitii, 🔞69, 🔞saruturi pe corp, 🔞masaj erotic sau de relaxare, 🔞sex intre sani, 🔞atingeri, 🔞mangaieri, 🔞COB( doar COB)

150 lei o finalizare (30 min)

250 lei doua finalizari (60 min)

Va sarut si va astept cu drag!🤤🔞

IMG_20210322_215147.jpg

IMG_20210322_214607.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:buc
  • Oras:buc

Fost Si Eu pe la Roxana timp de o oră. 

Făcut programarea cu o zi înainte pe whatsapp și am confirmat prezența cu o ora înainte.

M-a așteptat in sânii goi care sunt punctul ei forte.  Fermi, rotunzi, numai sa te joci cu ei.

Ca aspect general fata genul de tipa cu forme ce imi place mie. Unii poate au alte gusturi dar e problema lor. Are un trup de femeie ca in picturile lui Boticelli 

M-a servit cu un pahar cu apa fiindca imi era sete si am vorbit puțin înainte să trecem la acțiune.  Mi-a plăcut că e comunicativă și nu se eschiveaza de la conversatiia dincolo de futa-i.

Am început cu ON și continuat cu normal in doua pozitii in care am terminat repede in prez de cat excitat eram 

După o scurtă pauza am continuat iar cu ON și normal de data asta cu Roxy deasupra ca sa ma pot juca cu sânii ei.

Aspect fata : 8.5 poate niste lenjerie, tocuri ar ajuta dar in general 

Oral : 9 

Normal: 9 Se implica si face ce ii zici. Pasa strâmtă.

Atitudine : 9.5 as fi dat 10 dar la prima întâlnire poate era si neobișnuinta cu un client nou

In general recomand. Spor la futut Roxy

Atitudine: 

  • Like 2
  • Mersi 1
  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 4 minute, morbidsnt11 a spus:

Fost Si Eu pe la Roxana timp de o oră. 

Făcut programarea cu o zi înainte pe whatsapp și am confirmat prezența cu o ora înainte.

M-a așteptat in sânii goi care sunt punctul ei forte.  Fermi, rotunzi, numai sa te joci cu ei.

Ca aspect general fata genul de tipa cu forme ce imi place mie. Unii poate au alte gusturi dar e problema lor. Are un trup de femeie ca in picturile lui Boticelli 

M-a servit cu un pahar cu apa fiindca imi era sete si am vorbit puțin înainte să trecem la acțiune.  Mi-a plăcut că e comunicativă și nu se eschiveaza de la conversatiia dincolo de futa-i.

Am început cu ON și continuat cu normal in doua pozitii in care am terminat repede in prez de cat excitat eram 

După o scurtă pauza am continuat iar cu ON și normal de data asta cu Roxy deasupra ca sa ma pot juca cu sânii ei.

Aspect fata : 8.5 poate niste lenjerie, tocuri ar ajuta dar in general 

Oral : 9 

Normal: 9 Se implica si face ce ii zici. Pasa strâmtă.

Atitudine : 9.5 as fi dat 10 dar la prima întâlnire poate era si neobișnuinta cu un client nou

In general recomand. Spor la futut Roxy

Atitudine: 

Mulțumesc frumos!  Sper sa ne mai revedem 🥰pupici de la Roxi🥰🥰🥰😘

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Buna simpaticilor! Ne vedem si astazi in locatia mea de pe Soseaua Oltenitei 67❤❤❤

Servicii: 🔞sex normal(protejat), 🔞oral ne/protejat(in functie de igiena), 🔞diferite pozitii, 🔞69, 🔞saruturi pe corp, 🔞masaj erotic sau de relaxare, 🔞sex intre sani, 🔞atingeri, 🔞mangaieri, 🔞COB( doar COB)

150 lei o finalizare (30 min)

250 lei doua finalizari (60 min)

Va sarut si va astept cu drag!🤤🔞

IMG_20210322_214110.jpg

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Buna simpaticilor! Ne vedem si astazi in locatia mea de pe Soseaua Oltenitei 67❤❤❤

Servicii: 🔞sex normal(protejat), 🔞oral ne/protejat(in functie de igiena), 🔞diferite pozitii, 🔞69, 🔞saruturi pe corp, 🔞masaj erotic sau de relaxare, 🔞sex intre sani, 🔞atingeri, 🔞mangaieri, 🔞COB( doar COB)

150 lei o finalizare (30 min)

250 lei doua finalizari (60 min)

Va sarut si va astept cu drag!🤤🔞

IMG_20210322_214030.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale
Acum 56 minute, Andrew79 a spus:

Buna, Roxy! Accepti virgini? M-am tot uitat pe forum si m-am oprit la topicul tau. Ai un corp frumos si as fi foarte fericit daca m-ai primi. Daca nu, asta e... te inteleg, o sa incerc in alta parte.

Astept raspunsul tau. Multumesc

 

La 27.03.2021 la 14:43, Roxxy2020 a spus:
Buna simpaticilor! Ne vedem si astazi in locatia mea de pe Soseaua Oltenitei 67❤❤❤

Servicii: 🔞sex normal(protejat), 🔞oral ne/protejat(in functie de igiena), 🔞diferite pozitii, 🔞69, 🔞saruturi pe corp, 🔞masaj erotic sau de relaxare, 🔞sex intre sani, 🔞atingeri, 🔞mangaieri, 🔞COB( doar COB)

150 lei o finalizare (30 min)

250 lei doua finalizari (60 min)

Va sarut si va astept cu drag!🤤🔞

IMG_20210322_214030.jpg

Tot caută, răspunsuri, Roxxanna, sa nimerit la tine, așa vrut el, te-a găsit propabil pe gustul lui . Deși nu prea înțeleg dezvirginarea la bărbați...nu au himen... În fine, ai înțeles tu ce vrea omul ăsta...

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 2 ore, Wolfff a spus:

 

Tot caută, răspunsuri, Roxxanna, sa nimerit la tine, așa vrut el, te-a găsit propabil pe gustul lui . Deși nu prea înțeleg dezvirginarea la bărbați...nu au himen... În fine, ai înțeles tu ce vrea omul ăsta...

Va înțeleg pe toți... Dar din păcate cu unii nu sunt pe aceeași unda😂😂😂eu ma fac plăcută cu bărbați care știu ceea ce vor și ce fac... Îmi place sa fiu condusa (acum sa nu va gândiți ca ma las dominata sau alte porcarii😂😂😂) îmi place ca bărbatu cu care îmi petrec timpu' sa fie bărbat. Am 20 de ani și multe pretenții de la un bărbat. Eu ma bucur ca am nimerit la voi în oraș, am avut atâtea de învățat de la voi, m am schimbat de la vestimentație pana la comportament. Sper ca ati înțeles ceea ce am vrut sa spun... Va pupa Roxana ❣️

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 3 ore, Andrew79 a spus:

Buna, Roxy! Accepti virgini? M-am tot uitat pe forum si m-am oprit la topicul tau. Ai un corp frumos si as fi foarte fericit daca m-ai primi. Daca nu, asta e... te inteleg, o sa incerc in alta parte.

Astept raspunsul tau. Multumesc!

Și totuși am o nelămurire... Tu te ai înregistrat acum 4 ore doar pentru a-mi spune mie lucrurile astea? 😂😂 

Link spre comentariu
Acum 5 ore, Roxxy2020 a spus:

Și totuși am o nelămurire... Tu te ai înregistrat acum 4 ore doar pentru a-mi spune mie lucrurile astea? 😂😂 

Urmaresc de ceva timp ce se intampla pe aici, am zis sa imi fac curaj si sa imi creez si eu un cont... nu neaparat pentru a-ti scrie tie. Nu trebuie sa fii rautacioasa cu mine, un simplu raspuns cu "nu" cred ca era de ajuns.

Multumesc, zi frumoasa sa ai!

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Buna simpaticilor! Ne vedem si astazi in locatia mea de pe Soseaua Oltenitei 67❤❤❤

Servicii: 🔞sex normal(protejat), 🔞oral ne/protejat(in functie de igiena), 🔞diferite pozitii, 🔞69, 🔞saruturi pe corp, 🔞masaj erotic sau de relaxare, 🔞sex intre sani, 🔞atingeri, 🔞mangaieri, 🔞COB( doar COB)

150 lei o finalizare (30 min)

250 lei doua finalizari (60 min)

Va sarut si va astept cu drag!🤤🔞

IMG_20210322_153902.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 2 ore, Roxxy2020 a spus:
Buna simpaticilor! Ne vedem si astazi in locatia mea de pe Soseaua Oltenitei 67❤❤❤

Servicii: 🔞sex normal(protejat), 🔞oral ne/protejat(in functie de igiena), 🔞diferite pozitii, 🔞69, 🔞saruturi pe corp, 🔞masaj erotic sau de relaxare, 🔞sex intre sani, 🔞atingeri, 🔞mangaieri, 🔞COB( doar COB)

150 lei o finalizare (30 min)

250 lei doua finalizari (60 min)

Va sarut si va astept cu drag!🤤🔞

IMG_20210322_153902.jpg

Am zis eu ca ti au mai crescut tatele😃😚

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Buna simpaticilor! Ne vedem si astazi in locatia mea de pe Soseaua Oltenitei 67❤❤❤

Servicii: 🔞sex normal(protejat), 🔞oral ne/protejat(in functie de igiena), 🔞diferite pozitii, 🔞69, 🔞saruturi pe corp, 🔞masaj erotic sau de relaxare, 🔞sex intre sani, 🔞atingeri, 🔞mangaieri, 🔞COB( doar COB)

150 lei o finalizare (30 min)

250 lei doua finalizari (60 min)

Va sarut si va astept cu drag!🤤🔞

Snapchat-354988697.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 17 ore, Roxxy2020 a spus:
Buna simpaticilor! Ne vedem si astazi in locatia mea de pe Soseaua Oltenitei 67❤❤❤

Servicii: 🔞sex normal(protejat), 🔞oral ne/protejat(in functie de igiena), 🔞diferite pozitii, 🔞69, 🔞saruturi pe corp, 🔞masaj erotic sau de relaxare, 🔞sex intre sani, 🔞atingeri, 🔞mangaieri, 🔞COB( doar COB)

150 lei o finalizare (30 min)

250 lei doua finalizari (60 min)

Va sarut si va astept cu drag!🤤🔞

Snapchat-354988697.jpg

Esti roscata acum?😚 msi incanta ne cu niste poze sa vedrm cum se asorteaza niste tate misto la o roscata😀😚

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Buna simpaticilor! Ne vedem si astazi in locatia mea de pe Soseaua Oltenitei 67❤❤❤

Servicii: 🔞sex normal(protejat), 🔞oral ne/protejat(in functie de igiena), 🔞diferite pozitii, 🔞69, 🔞saruturi pe corp, 🔞masaj erotic sau de relaxare, 🔞sex intre sani, 🔞atingeri, 🔞mangaieri, 🔞COB( doar COB)

150 lei o finalizare (30 min)

250 lei doua finalizari (60 min)

Va sarut si va astept cu drag!🤤🔞

Point Blur_Mar312021_131014.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Buna simpaticilor! Ne vedem si astazi in locatia mea de pe Soseaua Oltenitei 67❤❤❤

Servicii: 🔞sex normal(protejat), 🔞oral ne/protejat(in functie de igiena), 🔞diferite pozitii, 🔞69, 🔞saruturi pe corp, 🔞masaj erotic sau de relaxare, 🔞sex intre sani, 🔞atingeri, 🔞mangaieri, 🔞COB( doar COB)

150 lei o finalizare (30 min)

250 lei doua finalizari (60 min)

Va sarut si va astept cu drag!🤤🔞

Snapchat-418968712.jpg

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...