Sari la conținut

Rayyy 0790441622


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 11 ore, TRAKIA a spus:

Vă rugăm un răspuns!

Servicii și preturi :200-1fin/25-30 min/sex orală neprotejat (doar în funcție de igienă)/sex normal protejat(doar protejat)69,cunni/anni ( pasiv!),sex între sâni,sărutări corporale ,diferite poziții,

 

☑️150 - 1 fin/25-30 min /// ( sex oral protejat),sex normal protejat ( doar protejat ) 69, cunni/ anni ( pasiv ) sex într sâni, finalizare corporala, atingeri și sărutări pe corp, diferite poziții) 

 

350-2 fin/ 60 minute /// ( sex oral protejat/neprotejat ( doar dacă igiena este impecabila), sex normal protejat ( doar protejat ) 69, cunni/ anni ( pasiv ) sex într sâni, finalizare corporala, atingeri și sărutări pe corp, diferite poziții, masaj de relaxare.) 

 

✴️Servicii extra ✴️

 

✔️ Finalizare orala - 100 lei 

 

✔️ Masaj prostata - 50 lei 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Am fost " cu sacul...la pomu' laudat "  ~> a fost frumos, nu mai ma duc! :))

Experienta naspa; locatie naspa; poze care o avantajeaza grav; realitatea este cu totu' si cu totu'diferita; comportament, atitudine, prezenta = lasa mult de dorit; prestatie mediocra; pusa pe graba, ca, na, asteapta urmatorul client ( ca pe banda rulanta ); bani aruncati pe fereastra.

Nu recomand si nici nu am de gand sa revin. ( bine ca am tot amanat vizita la ea ani la rand, pentru ca nu am fost convins si aveam un feeling ca va fi nasol, am riscat si i-am acordat o sansa; mare pacat! )

Spor si ciocane tari!

  • Haha 1
  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 10 ore, g.star89 a spus:

Am fost " cu sacul...la pomu' laudat "  ~> a fost frumos, nu mai ma duc! :))

Experienta naspa; locatie naspa; poze care o avantajeaza grav; realitatea este cu totu' si cu totu'diferita; comportament, atitudine, prezenta = lasa mult de dorit; prestatie mediocra; pusa pe graba, ca, na, asteapta urmatorul client ( ca pe banda rulanta ); bani aruncati pe fereastra.

Nu recomand si nici nu am de gand sa revin. ( bine ca am tot amanat vizita la ea ani la rand, pentru ca nu am fost convins si aveam un feeling ca va fi nasol, am riscat si i-am acordat o sansa; mare pacat! )

Spor si ciocane tari!

Te cred pe cuvânt!

Link spre comentariu
Reputație: 43
  • Oras:București
  • Oras:București

Până să dispară anul trecut din peisaj, eram cu toții la coadă după curul ei, acum slăbuț in comentarii, de vizite ce sa mai zic!

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 8656
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 25 minute, TRAKIA a spus:

Până să dispară anul trecut din peisaj, eram cu toții la coadă după curul ei, acum slăbuț in comentarii, de vizite ce sa mai zic!

Eu nu ma simt sa fi stat la coada si nici nu voi sta.Nu e genul meu

  • Like 2
Link spre comentariu

Acum 53 minute, douapuncte a spus:

Pana nu pui o poza cu tine nu replici de poze nu stiu de unde le iei nici ca nu nai vin. Aviz care se uita nu e ea in nicio poza :)) 

Lasă că de abia au loc alții, nu vă duceți că sa prindem noi loc. Eu am fost la ea de când a revenit și a fost ok. Acuma voi știți dacă vă duceți sau nu....

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...