Sari la conținut

✨💞Emma🍭TOTAL🍭 0759536142 💞✨


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Stiind ca Emma ofera si sex anal... si ca se pregateste sa plece din Timisoara, i-am facut si eu o vizita.

SMS sa aflu disponibilitate... ca restul le stiam!

Ajung la fata locului, parcare pe strada (ca norocu'... fiind destul de aglomerata), scriu si primesc numar de interfon. Urc, iar dupa usa, o fata mai draguta decat pozele. In legatura cu pozele: marea majoritate sunt supraexpuse! Emma are un ten mai bronzat, nu e asa albicioasa, iar parul suvitat (blond/castaniu). Frumusica la corp, sanii arata mai bine decat in poze, mai ales cand se intaresc sfarcurile, frumusica si la fata si cur tare fain (fata - aspect: nota 9).

Scrie ca saruta doar in functie de igiena si/sau compabilitate - n-a fost sa fie, desi igiena nu era o problema (chiar am mai si folosit apa de gura ce era disponibila in baie).

Deci intru, dau banu' si o admir putin (avea un fel de chilot inalt cu bretele - interesanta tinuta!), apoi ma cer la dus.

Vin de la dus si mergem in dormitor: oral din partea ei (neprotejat - la cererea mea), oral din partea mea (o mentiune: are niste labii destul de mari, numai bune de mozolit) si trecem la sex - incepem cu NP (la cererea ei) si trecem la AP (ceea ce eu de fapt asteptam). Putin dezamagit, pentru ca a precizat doar o pozitie (doggy/capra/mama iedului - cum vreti voi sa o numiti), in pozitie in care am si avut prima ejaculare.

Igienizare de ambele parti si runda doi, care a fost doar ON, iar eu ma jucam cu degetele la pizda si cur. Alternand intre oral si "manual" am ejaculat in runda doi (fiind avertizat dinainte: nu CIM sau COF).

Fata are niste priviri jucause/perverse si se linge/musca pe/de buze, dar nu intotdeauna asta are legatura cu actiunea... adica e putin spectacol, pentru ca stie ca noi ne excitam si de la stimuli vizuali, nu numai tactili/olfactivi!

Dus de final, putine discutii - legate de sex anal si de pozele pe care le-a pus - si dus am fost!

De revenit? Poate...

Alte note:

- apartament; 9 - curat, baia utilata

- fata (atitudine): 8 - cand jucausa, cand serioasa, putin distanta... zambeste frumos, mai ales cand e natural zambetul

- ON: 8.5 - mai este loc de imbunatatit

- NP: - nu notez, a fost prea scurt si eu eram prea putin interesat

- AP; 7.5 - e oferit, dar departe de ce ar putea sa fie... poate sunt eu prea rasfatat de alte experiente!

  • Like 6
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pestetot
  • Oras:Pestetot
Acum 1 minut, cristiano07 a spus:

Danp123 când mergi la Anda pt sex anal e absolut normal sa nu ți se para ceva wow la Emma. Anda e cea mai  buna la anal, poate doar Larisa sa o egaleze 

Și Giulia din Sagului 😁

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
3 minutes ago, cristiano07 said:

Danp123 când mergi la Anda pt sex anal e absolut normal sa nu ți se para ceva wow la Emma. Anda e cea mai  buna la anal, poate doar Larisa sa o egaleze 

 

Just now, sarita said:

Și Giulia din Sagului 😁

Nu vreau sa fac aici comparatii intre fete, dar cele trei mentionate de voi sunt printre preferatele mele, iar pe doua din ele le vizitez aproape lunar...

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Danp123 foarte bine faci, cred ca știu care sunt cele 2 pe care le vizitezi aproape lunar (acum sunt și vecine la blocuri noi pe malul Begai😛😋) și eu merg regulat la cele 2, mi am făcut cercul meu de fete și nu mai vreau sa incerc altceva nou doar dacă e ceva super wow. 

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0759536142
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0759536142
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
Acum 1 oră, danp123 a spus:

Stiind ca Emma ofera si sex anal... si ca se pregateste sa plece din Timisoara, i-am facut si eu o vizita.

SMS sa aflu disponibilitate... ca restul le stiam!

Ajung la fata locului, parcare pe strada (ca norocu'... fiind destul de aglomerata), scriu si primesc numar de interfon. Urc, iar dupa usa, o fata mai draguta decat pozele. In legatura cu pozele: marea majoritate sunt supraexpuse! Emma are un ten mai bronzat, nu e asa albicioasa, iar parul suvitat (blond/castaniu). Frumusica la corp, sanii arata mai bine decat in poze, mai ales cand se intaresc sfarcurile, frumusica si la fata si cur tare fain (fata - aspect: nota 9).

Scrie ca saruta doar in functie de igiena si/sau compabilitate - n-a fost sa fie, desi igiena nu era o problema (chiar am mai si folosit apa de gura ce era disponibila in baie).

Deci intru, dau banu' si o admir putin (avea un fel de chilot inalt cu bretele - interesanta tinuta!), apoi ma cer la dus.

Vin de la dus si mergem in dormitor: oral din partea ei (neprotejat - la cererea mea), oral din partea mea (o mentiune: are niste labii destul de mari, numai bune de mozolit) si trecem la sex - incepem cu NP (la cererea ei) si trecem la AP (ceea ce eu de fapt asteptam). Putin dezamagit, pentru ca a precizat doar o pozitie (doggy/capra/mama iedului - cum vreti voi sa o numiti), in pozitie in care am si avut prima ejaculare.

Igienizare de ambele parti si runda doi, care a fost doar ON, iar eu ma jucam cu degetele la pizda si cur. Alternand intre oral si "manual" am ejaculat in runda doi (fiind avertizat dinainte: nu CIM sau COF).

Fata are niste priviri jucause/perverse si se linge/musca pe/de buze, dar nu intotdeauna asta are legatura cu actiunea... adica e putin spectacol, pentru ca stie ca noi ne excitam si de la stimuli vizuali, nu numai tactili/olfactivi!

Dus de final, putine discutii - legate de sex anal si de pozele pe care le-a pus - si dus am fost!

De revenit? Poate...

Alte note:

- apartament; 9 - curat, baia utilata

- fata (atitudine): 8 - cand jucausa, cand serioasa, putin distanta... zambeste frumos, mai ales cand e natural zambetul

- ON: 8.5 - mai este loc de imbunatatit

- NP: - nu notez, a fost prea scurt si eu eram prea putin interesat

- AP; 7.5 - e oferit, dar departe de ce ar putea sa fie... poate sunt eu prea rasfatat de alte experiente!

😘iti multumesc mult pentru vizita si pentru notele de trecere 🙈😘 

Eu chiar imi doresc ca toate intalnirile cu mine sa fie cat mai reusite … stiu ca era loc de mai bine dar chiar nu pot sa fac o ora doar AP … 

😘O sa tin cont de toate sfaturile tale si poate pe viitor o sa avem parte de intalniri mai reusite 😘

😘Te pup 😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0759536142
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0759536142
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
Acum 12 minute, sarita a spus:

Mna ca nu e frumos sa lăudăm alte fete pe acest topic, ce om pot sa fiu!!!Urat asa ceva nu se face!! 

Nu’i problema ! 😇

Se putea si mai rau 😂😘

3E096F68-6159-4DC9-8F0B-47B4202A5C78.jpeg

Link spre comentariu
  • Telefon: 0759536142
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0759536142
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
Acum 29 minute, sarita a spus:

😂😂Tot timpul se poate mai rău!Eu am fost la tine și ma bate gândul sa mai vin 🥰😘

😘 Te mai astept cu drag 😇

gen….

D71F7CCE-38C5-41AD-B42D-2690D80D52E3.jpeg

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0759536142
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0759536142
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila

💝🌸 Buna dimineata dragii mei 🌸💝

                    ❤️ Disponibila ❤️ 

💕 Ultima ZI in orasul acesta minunat 💕

🥰Va astept cu drag sa ne luam “la revedere”🥰

💋💋💋💋pupici💋💋💋💋

  • Inimioara 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0759536142
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0759536142
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila

❤️💝Dragilor , vizita mea in orasul vostru minunat a luat sfarsit ! 💝❤️

❤️🥰 va multumesc mult pentru vizitele voastre si pentru clipele petrecute impreuna🥰❤️ 
💋💋 La revedere si sa ne revedem
 cu bine💋💋

📵 INDISPONIBILA 📵

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
La 08.09.2021 la 12:34, Cozonac7 a spus:

Păi nu-ți spulber eu ție curiozitatea asta care te frământă!? 😅

Îți prezint o scurtă povestioară... La momentul când și-a făcut apariția în frumosul nostru oraș de pe malul Begăi, domnișoara Emma avea o colegă, tare simpatică! Elisa, pe numele ei. Un bun prieten care a fost la domnișoara Emma (cu gânduri creștinești), mi-a povestit un detaliu despre colega ei, detaliu în urma căruia... Am prins mare drag de ea! Stabiliserăm o dublă întâlnire (sau cel puțin așa am crezut noi), care nici până în ziua de azi nu știu de ce nu s-a concretizat... Dar cred că vina ne aparține. Mai mult ca sigur! 

Eu atât de mult mi-am dorit să o cunosc pe colega ei, încât am apelat inclusiv la ajutorul Emmei. Nu a avut bunăvoință să mă ajute. Urât din partea ei! A trebuit să mă descurc singurel... N-am avut încotro. Pe parcursul primei mele vizite la Elisa, m-a enervat că în timp ce noi ne iubeam, fără voia noastră am fost obligați să ascultăm conversația purtată de Emma și clientul care o vizitase... Fix în dreptul ușii de la dormitorul unde eu și Elisa facem lucruri care doar în filme mai vezi, se găsiseră ei să stea de taină. Avea și o voce enervantă respectivul. După ce că nu mă ajutase să ajung la colega ei, a trebuit să îndur și inconvenientul ăla. Noroc că eu sunt băiat cu suflet mare, i-am transmis la sfârșitul vizitei mele la Elisa, gânduri bune Emmei din partea prietenului meu. 

Acuma... Domnișoara Emma are o sumedenie de recenzii pozitive(inclusiv de la tine) + "n" poze care mai de care... Mie îmi plac în mod special cele în care pozează în blugi sau cămașă. Problema este că n-aș vrea să o înșel pe fosta ei colegă... Mă străduiesc chiar. Cum mai dau eu ochii cu Elisa în cazul în care revine vreodată în frumosul nostru oraș? Dar cât să și reziști tentației..? 

Pricepuși ceva din toate balivernele scrise de mine? Sau nu 😂

 

Pe scurt: detaliul ăla că-și mușcă buza în timp ce face dragoste. Ăla a fost element cheie...inclusiv pentru un principe în costum de Superman... Dar mai pentru mine! 

Mersi frumos pentru povestioară, Cozo !  Totuși, ai dreptate! E mai bine să fii precaut. Îți dai seama ce spume la gură va avea Elisa dacă va afla că o înșeli? Și asta mai ales cu Emma, colega ei cea mai bună! Ce cuvinte de duh vei auzi : "Nemernicule, ai fost la curve! " 😅😅😅

Post Scriptum ( PS.)

Ceva îmi spune că ți-a crescut puțin nasul! Măi, tu...Pinocchio, Pinocchio...! 🤥😅

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
La 08.09.2021 la 14:46, Cozonac7 a spus:

DonJuan... Jane, îmi cer 100 de scuze față de tine! 

Am recitit recenzia scrisă de tine și am găsit fragmentul următor:

După ce'am citit că-ți permiți trabuce dân Dominicană și licori magice dân Scoția, mi s-au umezit ochii și n-am mai văzut clar ce ai scris tu în continuare. N-am putut să mai mă concentrez. Pune-te și tu în locul meu... Eu fumez resturi de chiștoace găsite pe stradă și beau apă de la robinet dintr-o cană de metal ciobită (mi-a dat mama cu ea'n cap când eram mic și i-a sărit smalțul), cum să nu sufăr de invidie!? 

Te rog mult de tot... Nu mai fă d'astea pe viitor! Fii bun și gândește-te și la sufletul celor sărmani!! 

Edit: ai cumva o pereche de mănuși din mătase albă să-mi împrumuți?

 

Răspund târziu, sorry ! Sunt un neglijent...😇🙏  Recunosc că am avut o mică criză de hohote la faza cu cana și smalțul! 😅😅😅

Se rezolvă! No stress, colega... Ne vedem și îți împrumut o pereche fină de mănuși fine, doar să nu le murdărești ! Emma este imaculată, deci dacă mi le înapoiezi îngălbenite pe la degete înseamnă că te-ai scobit în nas, ureche sau... (nici nu vreau să mă gândesc! 😁) !

Aduc eu trabucile și uischiul !

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
54 minutes ago, donjuan 100 said:

Mersi frumos pentru povestioară, Cozo !  Totuși, ai dreptate! E mai bine să fii precaut. Îți dai seama ce spume la gură va avea Elisa dacă va afla că o înșeli? Și asta mai ales cu Emma, colega ei cea mai bună! Ce cuvinte de duh vei auzi : "Nemernicule, ai fost la curve! " 😅😅😅

Post Scriptum ( PS.)

Ceva îmi spune că ți-a crescut puțin nasul! Măi, tu...Pinocchio, Pinocchio...! 🤥😅

Încerc pe cât pot să fiu precaut... Dar nu mereu reușesc. Spre exemplu, eu am încercat să mă feresc dar tot mi-am spart nasul la fotbal. 

Chiar dacă poate tu nu crezi, Pinocchio n-a fost pe teren :)

1 hour ago, donjuan 100 said:

Răspund târziu, sorry ! Sunt un neglijent...😇🙏  Recunosc că am avut o mică criză de hohote la faza cu cana și smalțul! 😅😅😅

Se rezolvă! No stress, colega... Ne vedem și îți împrumut o pereche fină de mănuși fine, doar să nu le murdărești ! Emma este imaculată, deci dacă mi le înapoiezi îngălbenite pe la degete înseamnă că te-ai scobit în nas, ureche sau... (nici nu vreau să mă gândesc! 😁) !

Aduc eu trabucile și uischiul !

Mulțumesc mult!! Ești un caracter deosebit! 😁😅

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timis
  • Oras:Timis
Acum 11 ore, Cozonac7 a spus:

Încerc pe cât pot să fiu precaut... Dar nu mereu reușesc. Spre exemplu, eu am încercat să mă feresc dar tot mi-am spart nasul la fotbal. 

Chiar dacă poate tu nu crezi, Pinocchio n-a fost pe teren :)

Mulțumesc mult!! Ești un caracter deosebit! 😁😅

Daca esti bun la fotbal te chem cand am nevoie de om.

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0759536142
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0759536142
  • Oras:Timisoara
  • Disponibila

💝Buna seara dragii mei 💝

😘Am revenit in orasul vostru frumos si primitor😘

💋💋 Disponibila de maine dimineata de la ora 10:00 in aceeasi locatie din str . Martir Ion Miron 43💋💋

Pentru programari ☎️ 0759536142 ☎️

 

Link spre comentariu
Vizitator misterx
Reputație: 0
Acum 1 oră, Emma112 a spus:

💝Buna seara dragii mei 💝

😘Am revenit in orasul vostru frumos si primitor😘

💋💋 Disponibila de maine dimineata de la ora 10:00 in aceeasi locatie din str . Martir Ion Miron 43💋💋

Pentru programari ☎️ 0759536142 ☎️

 

Welcome back, Baby! 🤑 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...