Sari la conținut

❤️🔥❤️ELISA❤️🔥❤️ 0746447705


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 1 minut, 2peu_2peu a spus:

Nu mai duce lumea in eroare(:hihat) ,am apreciat cu 👎 DOAR  postarile care au avut urmatorul continut:

 

"De negasit / indisponibila! (pe Timisoara zic...)

S-auzim de bine!"

Nu ajuta cu nimica aceste postari .

PS -ceva cu tenta de trolling aceste postari stimate user

 Noroc !!!:beex2

Dar nici informatie gresita nu e. Depinde cum vrei sa o vezi!

Am rasfoit putin si postarile tale ... nu sunt cu tente de troll dar majoritatea sunt ca ale mele ... nu ajuta cu nimic.

S-auzim de bine! Stimabile... user sau care ti-e rangul!

Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
16 minutes ago, 2peu_2peu said:

Nu mai duce lumea in eroare(:hihat) ,am apreciat cu 👎 DOAR  postarile care au avut urmatorul continut:

 

"De negasit / indisponibila! (pe Timisoara zic...)

S-auzim de bine!"

Nu ajuta cu nimica aceste postari .

PS -ceva cu tenta de trolling aceste postari stimate user

 Noroc !!!:beex2

Bag cracii bă... Dacă e s-o luăm oareșcum logic, postarea respectivă în care colegul spune că draga de Elisa 😍 este indisponibilă în frumosul nostru oraș de pe malul Begăi (chiar dacă știam și am recitit cu tristețe și durere'n suflet) 🥺, este ceva mai utilă decât explicația ta privind cum ai ales să interpretezi/apreciezi cele scrise. Aia chiar nu ajută cu nimic!! 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 3 minute, Cozonac7 a spus:

Bag cracii bă... Dacă e s-o luăm oareșcum logic, postarea respectivă în care colegul spune că draga de Elisa 😍 este indisponibilă în frumosul nostru oraș de pe malul Begăi (chiar dacă știam și am recitit cu tristețe și durere'n suflet) 🥺, este ceva mai utilă decât explicația ta privind cum ai ales să interpretezi/apreciezi cele scrise. Aia chiar nu ajută cu nimic!! 

Stai linistit colegu' ... observ din multe postari (nu numai cele adresate mie, asa in general pe forum) ca s-a facut abuz (supradoza) de vizionat filme cu supereroi.

PS: ti-as fi dat like la postare, dar se interpreteaza. Si sunt sigur ca si tie iti plac doar femeile.

In rest, ca de obicei:

S-auzim de bine!

Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
1 minute ago, jocrep1 said:

*sunt sigur ca si tie iti plac doar femeile.

Unele... Nu chiar toate. 

De Elisa îmi place tare mult!! 🥰😍❤️ Este o informație foarte importantă și relevantă asta 😜

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Semaforișoara
  • Oras:Semaforișoara
Acum 17 ore, angelmro a spus:

Tu esti sanatos la cap?

Acelasi lucru scris pe 7 topice. 

Pacat, la unii mare foame de postari.

Băgător de seamă! Poate se plictisește rău....

Link spre comentariu
  • Oras:Semaforișoara
  • Oras:Semaforișoara
Acum 5 ore, Cozonac7 a spus:

Bag cracii bă... Dacă e s-o luăm oareșcum logic, postarea respectivă în care colegul spune că draga de Elisa 😍 este indisponibilă în frumosul nostru oraș de pe malul Begăi (chiar dacă știam și am recitit cu tristețe și durere'n suflet) 🥺, este ceva mai utilă decât explicația ta privind cum ai ales să interpretezi/apreciezi cele scrise. Aia chiar nu ajută cu nimic!! 

Intr-un timp destul de scurt ai umplut pagini întregi de auzit de bine! Eu chiar vreau să citesc despre tipele la care caut, nu comentarii de nimic-uri. 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 4 minute, alexmacu a spus:

Intr-un timp destul de scurt ai umplut pagini întregi de auzit de bine! Eu chiar vreau să citesc despre tipele la care caut, nu comentarii de nimic-uri. 

Tu cauta, cauta ... dar poate mai si scrii si vreo recenzie ... ca asa sa scriem doar cand suntem nemultumiti e plin ... stii cum zic?

Si daca ai rasfoit topicele deduc ca te-ai uitat doar la poze si ai citit pe sarite (sper ca nu faci asa si cu carti daca citesti vreuna), ca ala cu auzitul de bine nu a fost @Cozonac7 care a umplut topicele.

Dar na, fiecare ce isi doreste ... daca imi dai o sugestie pot sa iti urez tie separat altceva.

Pentru restul raman la aceeai incheiere:

S-auzim de bine!

Link spre comentariu
  • Oras:Semaforișoara
  • Oras:Semaforișoara
Acum 1 minut, jocrep1 a spus:

Tu cauta, cauta ... dar poate mai si scrii si vreo recenzie ... ca asa sa scriem doar cand suntem nemultumiti e plin ... stii cum zic?

Si daca ai rasfoit topicele deduc ca te-ai uitat doar la poze si ai citit pe sarite (sper ca nu faci asa si cu carti daca citesti vreuna), ca ala cu auzitul de bine nu a fost @Cozonac7 care a umplut topicele.

Dar na, fiecare ce isi doreste ... daca imi dai o sugestie pot sa iti urez tie separat altceva.

Pentru restul raman la aceeai incheiere:

S-auzim de bine!

Ție îți scriam bro' !!!! Nu lui Cozo' . Pentru Cozo' n-am decât cuvinte de laudă concretizate din cuvintele lui Roxx și alte, asemenea lui ccftig, autoarea fiind tot Roxx, deși după 1 an tăt n-am ajuns să-i las recenzie! Scrie tu in continuare de ghiniiii dacă așa stâncă ești! Să ai o viață frumoasă.

Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0
Acum 2 minute, alexmacu a spus:

Ție îți scriam bro' !!!! Nu lui Cozo' . Pentru Cozo' n-am decât cuvinte de laudă concretizate din cuvintele lui Roxx și alte, asemenea lui ccftig, autoarea fiind tot Roxx, deși după 1 an tăt n-am ajuns să-i las recenzie! Scrie tu in continuare de ghiniiii dacă așa stâncă ești! Să ai o viață frumoasă.

Hopa! Care Roxx? Ba! Daca ne a vorbit de bine, trebuie sa ma revansez. Cel puțin eu...🤪😂

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 2 minute, alexmacu a spus:

Ție îți scriam bro' !!!! Nu lui Cozo' . Pentru Cozo' n-am decât cuvinte de laudă concretizate din cuvintele lui Roxx și alte, asemenea lui ccftig, autoarea fiind tot Roxx, deși după 1 an tăt n-am ajuns să-i las recenzie! Scrie tu in continuare de ghiniiii dacă așa stâncă ești! Să ai o viață frumoasă.

Atunci ce sa inteleg? Imi scrii mie si il citezi pe @Cozonac7? E ok ... tu sa fii linistit.

Si intr-un an ai tot vrut sa lasi o recenzie dar nu ai ajuns ...  dar totusi ti-ai facut timp urgent sa imi scrii mie. Am inteles ... 

S-auzim de bine!

Link spre comentariu
  • Oras:Semaforișoara
  • Oras:Semaforișoara
Chiar acum, ccfdtig a spus:

Hopa! Care Roxx? Ba! Daca ne a vorbit de bine, trebuie sa ma revansez. Cel puțin eu...🤪😂

A noastră Constănțeancă!!! Cea care a început pe Cotoșman câteva luni , urmând pe popa șapcă cu apartamentul spre interior și din noiembrie ... mi-am luat casă deci direcționez banii și în altă parte

Link spre comentariu
  • Oras:Semaforișoara
  • Oras:Semaforișoara
Acum 6 minute, jocrep1 a spus:

Atunci ce sa inteleg? Imi scrii mie si il citezi pe @Cozonac7? E ok ... tu sa fii linistit.

Si intr-un an ai tot vrut sa lasi o recenzie dar nu ai ajuns ...  dar totusi ti-ai facut timp urgent sa imi scrii mie. Am inteles ... 

S-auzim de bine!

Înțelegi ce vrei coaie! Ești super/mega/extra annoing! Te ațâți de orice chestie, plictisește te in continuare, nu-mi mai scrie, chiar n-ai de ce! Stop IT! Ieși p'afară că a venit primăvara!

Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0
Acum 14 minute, alexmacu a spus:

A noastră Constănțeancă!!! Cea care a început pe Cotoșman câteva luni , urmând pe popa șapcă cu apartamentul spre interior și din noiembrie ... mi-am luat casă deci direcționez banii și în altă parte

Ahaaa! Roxyyy de la TOP. Da, fata faina!

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 15 minute, alexmacu a spus:

Înțelegi ce vrei coaie! Ești super/mega/extra annoing! Te ațâți de orice chestie, plictisește te in continuare, nu-mi mai scrie, chiar n-ai de ce! Stop IT! Ieși p'afară că a venit primăvara!

Chiar nu ma plictisesc... nu sunt pe IT ... acuma am facut declaratia sa ies afara la miscare (aveam in plan, nu la sugestia ta). Restul ... sunt pareri!

Te iei prea in serios!

S-auzim de bine!

Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
6 hours ago, jocrep1 said:

* ala cu auzitul de bine nu a fost @Cozonac7 care a umplut topicele.

Imposibil așa ceva. Despre mine (s-aude) numai de rău! 

6 hours ago, alexmacu said:

Pentru Cozo' n-am decât cuvinte de laudă concretizate din cuvintele lui Roxx și alte, 

Nu știu ce să zic... Mulțumesc. Eu mă contrazic cu multă lume de pe aici. M-aș contrazice și cu ele pe subiectul ăsta. Probabil or fi zis la mișto cuvintele alea de laudă fetele. 

 

Când vine Elisa 'napoi? Aia mă interesează pe mine 🥰

Link spre comentariu
Acum 12 ore, Cozonac7 a spus:

Imposibil așa ceva. Despre mine (s-aude) numai de rău! 

Nu știu ce să zic... Mulțumesc. Eu mă contrazic cu multă lume de pe aici. M-aș contrazice și cu ele pe subiectul ăsta. Probabil or fi zis la mișto cuvintele alea de laudă fetele. 

 

Când vine Elisa 'napoi? Aia mă interesează pe mine 🥰

❤️Cel mai probabil după perioada carantinei❤️

💋Pupici și sper sa ne revedem curând💋

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

❤️Buna seara,dragilor!❤️
🔥Țin sa va anunț,ca de mâine,voi fii din nou disponibilă in orașul vostru minunat!🔥

 

Am 21 de ani.Sunt blonda,am ochii albaștri și am înălțimea de 1,70m.

 

Sunt o persoana prietenoasa,comunicativa și dedicată unei întâlniri reușite,iar seriozitatea,igiena și curățenia ma caracterizează!

 

Daca ești in căutare de clipe unice și senzații de neuitat,eu sunt persoana potrivită!Te astept pentru a-ți oferi cele mai dulci clipe in compania mea!

 

❣️Poze 100% REALE❣️

Serviciile mele sunt următoarele:

 

♥️OP-ON in funcție de igiena

 

♥️NP

 

♥️69

 

♥️Diverse poziții și fantezii

 

♥️Sărutări corporale

 

♥️GFE

 

♥️Masaj

 

❣️‘Cadoul’ este de:

 

❣️200-1 Finalizare(30 min)

 

❣️300-2 finalizări(60 min)

 

Servicii extra:

 

❣️CIM(50 ron)

 

❣️COF(50 ron)

💜Voi reveni mâine cu mai multe detalii in legătura cu noua locație💜

💛Pentru programări (Apel,Sms,WhatsApp)💛

📞0️⃣7️⃣4️⃣6️⃣4️⃣4️⃣7️⃣7️⃣0️⃣5️⃣

💋Va pup și va astept cu drag💋
 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...