Sari la conținut

Larisa 0743697476


Postări Recomandate

Reputație: 341
  • Telefon: 0743697476
  • Oras:Bacau
  • Indisponibila
  • Telefon: 0743697476
  • Oras:Bacau
  • Indisponibila

Locuri libere pentru programări până la ora 18:00!😘

❤️Normal protejat
❤️Oral protejat/neptrotejat in funcție de igiena pe care o dețineți 
❤️Mângâieri,atingeri
❤️69
❤️Săruturi corporale 
❤️Diferite poziții 
❤️Finalizare corporală  

❤️masaj de relaxare (inclus doar la oră️)

 

🏡Zona Arena Mall

 

Prețuri:

💸O finalizare-200 lei

💸1h(două finalizări)-350 lei

 

☎️ De preferat metoda de contact pentru programări : Whatsapp-0743697476

Nu răspund la număr privat și nici la mesaje normale . 

📌Programări înainte cu o zi iau de la persoanele cu care am colaborat deja,de la cei noi doar în decursul zilei respective ‼️

☑️Rugămintea mea este să specificați până la ce oră vă pot răspunde pentru a nu exista neplăcute.

 

IMG_4707.jpeg

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 18 ore, Larysx69 a spus:

De când așteptam recenzia,de ieri chiar de când ai plecat de la mine . Acum dacă ți-ai permis sa fii răutăcios ,o sa-mi permit sa fiu și eu ,deși nu-mi sta in caracter . Dar când am tangente cu oameni ca și tine e clar ca dau impresia pe care tu ai avut-o. Clienții care m-au vizitat constant timp de 3 ani ,cunosc mai bine ..si cei ce vor urma sa vina se vor lămuri singuri. Acum sa revin la subiect , o sa încep cu începutul :

  1. In caz ca ești amnezic ,o sa ți reamintesc ca n ai stat o ora ,ci o finalizare . Ți am zis chiar eu ca nu pot o ora ,ca nu ne încadram in timp.Probabil de la oralul meu, timpul se oprește în loc și minutele devin secunde 😂,așa ca dragul meu nu știu ce ora zici tu ca ai petrecut cu mine.Vizita nu a fost zilele trecute ,a fost chiar ieri.Probabil ,nu-ți doreai sa știu cine ești ,dar din păcate pentru tine ,uite ca știu. Tocmai de asta prefer sa detaliez totul. Pentru ca asta sunt eu,cand ma cunosc și știu ca problema n-a fost la mine pur și simplu nu pot sa tac. 😂
  2. Cum sa nu ți dau senzația ca-s plictisita cand tu vii la mine și îmi zici ca tre sa faci un pipi ca ai băut o cafea și simți ca te apasă pe vezică?😂😂 Din 30 de minute ,20 minute le-ai stat la baie chinuindu-te sa faci pipi și spunându-ți destul de clar ca am programare după ,și nu pot o ora cum ai fi vrut  tu. Nu aveam absolut nici un subiect in comun,mi s-a tăiat orice chef din momentul în care ai deschis gura spunându-mi ca te apasa pe vezica cafeaua băută .Culmea ca de la venire ai venit cu asta și când ai plecat tot cu problema asta ai plecat.

Așa ca dragul meu ai probleme cu prostata ,stai acasă ..Si stai liniștit ,ca oameni ca și tine nu-mi doresc să-mi mai calce pragul. Îmi doresc oameni cu care am ce discuta,nu sa vină sa se plângă ca nu pot face pipi..

Și din fericire pentru oamenii minunați pe care îi am si tot ma vizitează constant ,nu m-am plictisit si nici nu ma voi plictisi de munca aceasta,ca de aveau aceeași parere și ei nu mai supraviețuiam timp de 3 ani pe aici,ei ma cunosc și știu foarte bine lucrul asta . Când ma voi plictisi voi pune stop de tot . Îmi plac oamenii cu care am ce discuta ,nu oamenii care vin și-mi zic că îi apasă cafeaua pe vezica urinară . 😅

O duminică plăcută să ai !

Nu las niciodata recenzie fix a doua zi expres sa nu se inteleaga cine sunt, ci astept un interval mai mare de timp. Nu ma crezi, verifica si celelalte topice unde am lasat recenzii bune sau rele. Nu stiu ce probleme ai avut cu colegul cu cafeaua, insa mica ta istorisire nu dovedeste altceva decat ca nu doar cu mine ai avut acest comportament si ca scuze se vor gasi mereu. Nu sunt rautacios si nu am nimic personal cu nimeni, fiind forum de recenzii mi-am povestit experienta si nu tie ci colegilor de futut. Iti convine sau nu, asta e, ori cate figuri ai avea. Daca ai preferinte la clienti ii poti selecta doar pe cei care iti plac si cu asta basta. Odata ce ai incasat nu mai este despre daca ai chef sau nu, e vorba despre niste servicii pe care pretinzi ca le prestezi. Colegului ii recomand o vizita la medic, sa nu ajbe pietre la rinichi, nu e de joaca. 

Succes in continuare!

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 341
  • Telefon: 0743697476
  • Oras:Bacau
  • Indisponibila
  • Telefon: 0743697476
  • Oras:Bacau
  • Indisponibila
Acum 41 minute, alchimist17 a spus:

Nu las niciodata recenzie fix a doua zi expres sa nu se inteleaga cine sunt, ci astept un interval mai mare de timp. Nu ma crezi, verifica si celelalte topice unde am lasat recenzii bune sau rele. Nu stiu ce probleme ai avut cu colegul cu cafeaua, insa mica ta istorisire nu dovedeste altceva decat ca nu doar cu mine ai avut acest comportament si ca scuze se vor gasi mereu. Nu sunt rautacios si nu am nimic personal cu nimeni, fiind forum de recenzii mi-am povestit experienta si nu tie ci colegilor de futut. Iti convine sau nu, asta e, ori cate figuri ai avea. Daca ai preferinte la clienti ii poti selecta doar pe cei care iti plac si cu asta basta. Odata ce ai incasat nu mai este despre daca ai chef sau nu, e vorba despre niste servicii pe care pretinzi ca le prestezi. Colegului ii recomand o vizita la medic, sa nu ajbe pietre la rinichi, nu e de joaca. 

Succes in continuare!

Acum doar n-ai fi penibil să recunoști ,să fim puțin realiști !😂 N-am cum să verific recenziile tale, nu am de unde să știu când mergi tu la fete și după câte zile lași recenzii.☺️Scuze n-am de ce să caut ,nu-s nouă pe aici încât să nu mă cunoască lumea. Tocmai de asta prefer să închei discuția aici!
Lasă-mă pe mine cu fițele mele, iar ție spor la femei de calitate ! Zi frumoasă!😘 

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 43 minute, Larysx69 a spus:

Acum doar n-ai fi penibil să recunoști ,să fim puțin realiști !😂 N-am cum să verific recenziile tale, nu am de unde să știu când mergi tu la fete și după câte zile lași recenzii.☺️Scuze n-am de ce să caut ,nu-s nouă pe aici încât să nu mă cunoască lumea. Tocmai de asta prefer să închei discuția aici!
Lasă-mă pe mine cu fițele mele, iar ție spor la femei de calitate ! Zi frumoasă!😘 

Nu ai ce discutie încheia. Doar ti-ar placea sa ai ultimul cuvant. Eu am lasat recenzie si tu incerci sa o dregi cum ca nu ar fi vina ta.  E bine ca nu poti verifica cand si unde ma duc (desi se poate si e foarte simplu daca intri pe profilul meu), dar iti poti asuma "cine sunt si dupa cat timp ti-am lasat tie recenzie". Logica-1, Lari-0.

Ceea ce imi place e ca nu negi un comportament neadegvat ci incerci sa indrepti atentia asupra celuilat fix cu SCUZE de-ale tale, contrar a ceea ce zici mai sus.

Penibil n-am cum sa fiu. Penibila devii tu pe masura ce incerci sa te scoti, dar, de fapt, te afunzi. Cel mai inteligent din partea ta ar fi sa iti asumi complet recenzia , nu pe jumatate si sa o lasi asa.

Multumesc pentru urarile la femeile de calitate, pe tine am zis deja ca nu te voi mai vizita. Si cu asta am incheiat ca nu am timp sa stau si sa intru in polimici pe un forum de acest gen cu cei ca tine.

Sanatate!

Link spre comentariu
Reputație: 341
  • Telefon: 0743697476
  • Oras:Bacau
  • Indisponibila
  • Telefon: 0743697476
  • Oras:Bacau
  • Indisponibila
Acum 10 minute, alchimist17 a spus:

Nu ai ce discutie încheia. Doar ti-ar placea sa ai ultimul cuvant. Eu am lasat recenzie si tu incerci sa o dregi cum ca nu ar fi vina ta.  E bine ca nu poti verifica cand si unde ma duc (desi se poate si e foarte simplu daca intri pe profilul meu), dar iti poti asuma "cine sunt si dupa cat timp ti-am lasat tie recenzie". Logica-1, Lari-0.

Ceea ce imi place e ca nu negi un comportament neadegvat ci incerci sa indrepti atentia asupra celuilat fix cu SCUZE de-ale tale, contrar a ceea ce zici mai sus.

Penibil n-am cum sa fiu. Penibila devii tu pe masura ce incerci sa te scoti, dar, de fapt, te afunzi. Cel mai inteligent din partea ta ar fi sa iti asumi complet recenzia , nu pe jumatate si sa o lasi asa.

Multumesc pentru urarile la femeile de calitate, pe tine am zis deja ca nu te voi mai vizita. Si cu asta am incheiat ca nu am timp sa stau si sa intru in polimici pe un forum de acest gen cu cei ca tine.

Sanatate!

Of,ce irascibil ești! Probabil nu ți-ai rezolvat problemele la prostată nici acum .. Multă sănătate și ție,ca ai zis-o chiar tu că ,,nu-i de joacă să ai pietre la rinichi”!😥

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 3 minute, Larysx69 a spus:

Of,ce irascibil ești! Probabil nu ți-ai rezolvat problemele la prostată nici acum .. Multă sănătate și ție,ca ai zis-o chiar tu că ,,nu-i de joacă să ai pietre la rinichi”!😥

 Din nou: ma confuzi. Daca vrei, iti trimit video cum ma pis cu bolta 😁

Iar pe colegul de care tot pomenesti il invit si incurajez sa povesteasca cele intamplate ca sa nu mai ai cu ce o da la intors. 

Link spre comentariu
Reputație: 341
  • Telefon: 0743697476
  • Oras:Bacau
  • Indisponibila
  • Telefon: 0743697476
  • Oras:Bacau
  • Indisponibila
Acum 19 minute, alchimist17 a spus:

 Din nou: ma confuzi. Daca vrei, iti trimit video cum ma pis cu bolta 😁

Iar pe colegul de care tot pomenesti il invit si incurajez sa povesteasca cele intamplate ca sa nu mai ai cu ce o da la intors. 

Tocmai ce ai confirmat ,după felul în care te-ai atacat mai sus!🤫

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 3 minute, Larysx69 a spus:

Tocmai ce a confirmat ,după felul în care s-a atacat mai sus!🤫

Un argument foarte valid si de o pertinenta iesita din comun! Logica-2, Lari-0

 

Link spre comentariu
Reputație: 585
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 11 ore, Larysx69 a spus:

Locuri libere pentru programări până la ora 18:00!😘

 

❤️Normal protejat
❤️Oral protejat/neptrotejat in funcție de igiena pe care o dețineți 
❤️Mângâieri,atingeri
❤️69
❤️Săruturi corporale 
❤️Diferite poziții 
❤️Finalizare corporală  

❤️masaj de relaxare (inclus doar la oră️)

 

🏡Zona Arena Mall

 

Prețuri:

💸O finalizare-200 lei

💸1h(două finalizări)-350 lei

 

☎️ De preferat metoda de contact pentru programări : Whatsapp-0743697476

Nu răspund la număr privat și nici la mesaje normale . 

📌Programări înainte cu o zi iau de la persoanele cu care am colaborat deja,de la cei noi doar în decursul zilei respective ‼️

☑️Rugămintea mea este să specificați până la ce oră vă pot răspunde pentru a nu exista neplăcute.

 

IMG_4707.jpeg

Ai mai pus cărnită pe tine ? 🤔😁😉

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 341
  • Telefon: 0743697476
  • Oras:Bacau
  • Indisponibila
  • Telefon: 0743697476
  • Oras:Bacau
  • Indisponibila
Acum 14 minute, L1viu a spus:

Ai mai pus cărnită pe tine ? 🤔😁😉

Puțin așa,dar..doar unde trebuie!😂😘🤫

Link spre comentariu
Reputație: 341
  • Telefon: 0743697476
  • Oras:Bacau
  • Indisponibila
  • Telefon: 0743697476
  • Oras:Bacau
  • Indisponibila
Acum 3 minute, L1viu a spus:

Interesant 👍😁🤗

🤗😘

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 341
  • Telefon: 0743697476
  • Oras:Bacau
  • Indisponibila
  • Telefon: 0743697476
  • Oras:Bacau
  • Indisponibila

Ultimele zile la voi,dragii mei! 
Disponibilă pentru programări până la ora 18:00!❤️🤗

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
Reputație: 585
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Salutare...

Curios din fire am zis sa fac o vizita de "control" mai ales ca am văzut ca unii colegi se plâng de "implicarea" și "serviciile" domnișoarei Larisa ...cum eu nu am avut la ea niciodată aceasta problema am mers sa "inspectez" problema..

Pe scurt...fără sa întru în prea multe detalii,  am găsit aceiași fata cu bun simt, servicii ireproșabile și un comportament demn de o amanta "First  class" 😉 bineînțeles..cu serviciile aferente care le oferă bine știute de toată lumea ...

Nu m-am simțit nicio secunda grăbit sau ceva de genul, chiar vizita a durat cam 50 minute deși am luat doar 1 nr, am vrut la urmă să las mai mult și am fost refuzat, am plătit doar peste 30 minute...

Nu știu de ce alți colegi au avut probleme,  nu le contest dar nici nu le pun la "suflet" atâta timp cât eu mereu m-am simțit extraordinar la ea și cred ca ne știm de vreo 4 ani....

Atunci când exista respect reciproc nu pot ieși decât partide senzaționale...cel puțin  cum a fost cea de ieri, mulțumesc Larisa pe aceasta cale 🤗

Va salut,

Spor 👍

  • Like 1
  • Haha 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
Reputație: 341
  • Telefon: 0743697476
  • Oras:Bacau
  • Indisponibila
  • Telefon: 0743697476
  • Oras:Bacau
  • Indisponibila
Acum 34 minute, L1viu a spus:

Salutare...

Curios din fire am zis sa fac o vizita de "control" mai ales ca am văzut ca unii colegi se plâng de "implicarea" și "serviciile" domnișoarei Larisa ...cum eu nu am avut la ea niciodată aceasta problema am mers sa "inspectez" problema..

Pe scurt...fără sa întru în prea multe detalii,  am găsit aceiași fata cu bun simt, servicii ireproșabile și un comportament demn de o amanta "First  class" 😉 bineînțeles..cu serviciile aferente care le oferă bine știute de toată lumea ...

Nu m-am simțit nicio secunda grăbit sau ceva de genul, chiar vizita a durat cam 50 minute deși am luat doar 1 nr, am vrut la urmă să las mai mult și am fost refuzat, am plătit doar peste 30 minute...

Nu știu de ce alți colegi au avut probleme,  nu le contest dar nici nu le pun la "suflet" atâta timp cât eu mereu m-am simțit extraordinar la ea și cred ca ne știm de vreo 4 ani....

Atunci când exista respect reciproc nu pot ieși decât partide senzaționale...cel puțin  cum a fost cea de ieri, mulțumesc Larisa pe aceasta cale 🤗

Va salut,

Spor 👍

Mulțumesc frumos pentru vizită și recenzie! Te pup și te mai aștept cu drag oricând dorești!😘🤗

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
Reputație: 341
  • Telefon: 0743697476
  • Oras:Bacau
  • Indisponibila
  • Telefon: 0743697476
  • Oras:Bacau
  • Indisponibila

Disponibilă și astăzi pentru programări până în ora 18:00. Zi frumoasă!🤗😘

  • Haha 1
Link spre comentariu
Reputație: 341
  • Telefon: 0743697476
  • Oras:Bacau
  • Indisponibila
  • Telefon: 0743697476
  • Oras:Bacau
  • Indisponibila

Dispoo și astăzi până în ora 18:00!😍

Țin să precizez că mâine va fi ultima zi!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...