Sari la conținut

A fost cineva?


Postări Recomandate

  • Oras:Floresti
  • Oras:Floresti

Piftic fata nu e cea din poze...am fost eu acm cateva luni la ea langa viva ciry mam riscat cum ai zis tu...tipa e bestiala nu e de la noi dar sta la noi ff mult arata super bn ai la corp si la fata am beneficiat d on ai np cu cim la 300 ora 2 fin...o recomand dar vroiam sa flu mai multe d la voi...

Link spre comentariu
50 minutes ago, Bombardieru9 said:

Piftic fata nu e cea din poze...am fost eu acm cateva luni la ea langa viva ciry mam riscat cum ai zis tu...tipa e bestiala nu e de la noi dar sta la noi ff mult arata super bn ai la corp si la fata am beneficiat d on ai np cu cim la 300 ora 2 fin...o recomand dar vroiam sa flu mai multe d la voi...

Nu înţeleg ce mai vrei să afli dacă deja ai fost la ea? Cu asta trebuia să începi.

Unde e localizată? Ce înseamnă lângă Viva City?

Link spre comentariu
  • Oras:Floresti
  • Oras:Floresti

Nu mai striu strada dar dupa auchan cum mergi spre lild prima sau a doua la stanga in blocurile cu balcon colorat...sa aflu mai multe recenzii men mai multe recenzii..sunt multe fetea care am fost si nau recenzii si ma gnd sa deschid topic sa vb de ea...amu ma intleegi🤔

Link spre comentariu
6 hours ago, Bombardieru9 said:

Nu mai striu strada dar dupa auchan cum mergi spre lild prima sau a doua la stanga in blocurile cu balcon colorat...sa aflu mai multe recenzii men mai multe recenzii..sunt multe fetea care am fost si nau recenzii si ma gnd sa deschid topic sa vb de ea...amu ma intleegi🤔

Nu prea te înțeleg, la ce-ți mai trebuie recenziile altora dacă ai fost deja? Puteai să scrii direct recenzia în loc să întrebi dacă a mai fost cineva. Asta dacă nu cumva ai alte interese mai din râul Someș.

Link spre comentariu

  • Oras:Floresti
  • Oras:Floresti

Asta cu randul someș nam.inteleso ma.intereseaza eram obosit men beat plm cnd am fost la ea si mi sa parut ok si ca o fata e ce trebe trebuie pastrata la noi in oras cred...parerea mea..din moment ce sunt atatea fkuri in orasu asta minunat

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...