Sari la conținut

❤🥰noua in oras ❤🥰🤗


Postări Recomandate

Hai noroc,

Imi pare rau sa fac asta dar trebuie sa las recenzie pentru ca altii sa stie ce ii asteapta.

Din lipsa de alte optiuni disponibile am ajuns la fata asta care m-a asteptat intr-un capot tinut cu mana, plictisita si fara chef de nimic. M-am simti ca am deranjat.

Nu stiu nici acum de ce nu am plecat cand am vazut locatia si conditiile, ma rog…

Locatia :5 cald, dezordine in camera, baie fara gel de dus sau prosoape curate, am vazut unul aruncat pe masina de spalat ud si murdar.

Oral: 6 nici pe departe de unul bun, mecanic tot , ceva incercari de deep dara fara atentie la imprejurimi sau alte artificii. 
Normal nu a fost cazul. Abia am reusit sa finalizez la oral cu sunetul semintelor sparte de colega din bucatarie.

Cea mai urata experienta sa ajungi la

locatie si numai acolo sa ti se zica ca ea are colega. 

Dezastru , imi pare rau dar nu pot sa recomand pentru nimic. 

 

  • Like 2
  • Mersi 1
Link spre comentariu

Bună disponibilă pana mai traziu ..programari doar pe wap ..și va rog sa nu mai luați numărul de pe publi24 și sa ma sunați pt ca nu țin cont de programari de pe publi24..doar pe wap țin cont de programari..o zi frumoasa pup

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 14 minute, nicoleta_07 a spus:

Bună disponibilă pana mai traziu ..programari doar pe wap ..și va rog sa nu mai luați numărul de pe publi24 și sa ma sunați pt ca nu țin cont de programari de pe publi24..doar pe wap țin cont de programari..o zi frumoasa pup

La finalizare orala inghiti?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...