Sari la conținut

A fost cineva la domnișoara - 0751319173


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0
Postat

Am fost eu acum 2-3 luni cand activa in zona ITC, este ok tipa, op 8, np 8, este placuta, comunicativa, nu te grabeste. Pozele sunt reale. 


Postat

Am fost și eu astăzi. Din păcate mă grăbeam puțin și am rămas doar la o finalizare. A schimbat locația. Acum e la Galaxy Residence (pe Liviu Rebreanu). Tarifele sunt 100 fin/200h. A fost foarte ok fata (cel puțin cu mine). M-am cerut la duș. Comunicat 2 minute și trecut la treabă. A început cu un On foarte bun, am schimbat vreo 2 poziții (am terminat repejor). Dar nu m-a grăbit. Chiar am mai discutat puțin, râzând, la finalul actului. Din punctul meu de vedere (prefer slim) ar fi per total un 9. E comunicativa și mereu cu zâmbetul pe buze, frumușică, are cam în jur de 20 de ani cred și arată binișor. Eu unul recomand cu încredere și cu prima ocazie voi reveni. Cu această ocazie țin să-i mulțumesc pentru experiența plăcută de astăzi (în cazul în care va vedea acest topic) 

  • Like 1

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.