Sari la conținut

0725825576 - Alexandra


Postări Recomandate

  • Oras:satu mare
  • Oras:satu mare

Nici nu stiu de ce ne punem mintea cu tine pe un topic care nici macar nu iti este destinat ție. Daca esti asa de buna cum zici deschide-ti un topic al tau si fa-ti reclama acolo. Prezinta-te frumos   cu servicii, preturi si poate niste poze. Poate vom avea confirmare de la vreun coleg care ti-a trecut pragul , sau poatw chiar si eu

Link spre comentariu
Acum 16 minute, ciriooo1 a spus:

Nici nu stiu de ce ne punem mintea cu tine pe un topic care nici macar nu iti este destinat ție. Daca esti asa de buna cum zici deschide-ti un topic al tau si fa-ti reclama acolo. Prezinta-te frumos   cu servicii, preturi si poate niste poze. Poate vom avea confirmare de la vreun coleg care ti-a trecut pragul , sau poatw chiar si eu

Bună ..sincer iți spun nici nu imi doresc să imi deschid un topic..la câtă lume rea am vazut aici..si aruncand cu noroi aiurea..mi'a lasat un gust amar ..au fost vorbe urate scoase la adresa mea..fară a ma cunoaste bineinteles..Gusturile nu se discută pentru uni pot fi pe plac..pentru alti nu..nu vom sti niciodată..o seară faină .

Link spre comentariu
  • Oras:satu mare
  • Oras:satu mare
Acum 7 minute, Raluca666 a spus:

Bună ..sincer iți spun nici nu imi doresc să imi deschid un topic..la câtă lume rea am vazut aici..si aruncand cu noroi aiurea..mi'a lasat un gust amar ..au fost vorbe urate scoase la adresa mea..fară a ma cunoaste bineinteles..Gusturile nu se discută pentru uni pot fi pe plac..pentru alti nu..nu vom sti niciodată..o seară faină .

Sincer, ti-ai cautat-o singura luândui apararea colegei tale. Trebuia sa stai cuminte in banca ta si nu avea nimeni nimic cu tine, ai aparut din senin, de aici si atatea suspiciuni. La noi se zice ca "facerea de bine ii futere de mama" .

Cat despre colega ta , in toate orasele e hulita, deci nu e  doar defaimarea de catre unul sau doi de pe aici. E generala.

 Dar daca tot te-ai facut cunoscuta pe aici ai pute sa spui cate ceva si despre serviciile oferite impreuna.

 O seara faina. 

Link spre comentariu
Acum 14 minute, ciriooo1 a spus:

Sincer, ti-ai cautat-o singura luândui apararea colegei tale. Trebuia sa stai cuminte in banca ta si nu avea nimeni nimic cu tine, ai aparut din senin, de aici si atatea suspiciuni. La noi se zice ca "facerea de bine ii futere de mama" .

Cat despre colega ta , in toate orasele e hulita, deci nu e  doar defaimarea de catre unul sau doi de pe aici. E generala.

 Dar daca tot te-ai facut cunoscuta pe aici ai pute sa spui cate ceva si despre serviciile oferite impreuna.

 O seara faina. 

Colega mea Alexandra nu se pricepe sa umble pe aceasta platformă si m'am oferit sa descoperim impreuna cum se lasa un mic comentariu aici ..spunand ca recenzia este falsă atata tot..de aici sa lungit subiectul la extrem prea mult..pentru servicile mele mă suni la telefon dacă doresti si iți voi da detalii cu drag ..si oricine mai doreste..cum ai spus si tu acest topic nu este despre mine..nu vreau sa o mai lungesc atat de mult.O seara frumoasa

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Sunteti curve de ultima speta si gata , tu sustii una restu zic altceva, daca suntem tarani de c3 mata mai stai aici curva dracului, banii sunt buni stai cu pizda aia largita nu cred ca ai multi clienti daca ai timp sa scrij romane curva de oltenia

Link spre comentariu
Acum 7 minute, turboboy a spus:

Sunteti curve de ultima speta si gata , tu sustii una restu zic altceva, daca suntem tarani de c3 mata mai stai aici curva dracului, banii sunt buni stai cu pizda aia largita nu cred ca ai multi clienti daca ai timp sa scrij romane curva de oltenia

Din Oltenia e neamul tău dupa comportamentul tău ce lasă de dorit..nu crezi ca ti'am dat prea multa importanta labagiule ? Daca vezi ca ma comport ok..dc o sugi cu mine ? ..asa te'a invatat mamica ta..sa sugi dupa tot ? Cu mine nu ti'ai gasit persoana potrivită..pe mine nu ma ataca niste cuvinte..nu ai sa imi inchizi gură cu nimic ..asa ca dispari de aici labagiule 

Link spre comentariu
Acum 4 minute, Raluca666 a spus:

Din Oltenia e neamul tău dupa comportamentul tău ce lasă de dorit..nu crezi ca ti'am dat prea multa importanta labagiule ? Daca vezi ca ma comport ok..dc o sugi cu mine ? ..asa te'a invatat mamica ta..sa sugi dupa tot ? Cu mine nu ti'ai gasit persoana potrivită..pe mine nu ma ataca niste cuvinte..nu ai sa imi inchizi gură cu nimic ..asa ca dispari de aici labagiule 

Susțin ce vrea pizda mea..da nu incerca să ataci tu pe cine nu cunosti..pizda masculină ce esti ..nu iti convine ceva..da'i drumul de aici si nu iți mai imprastia prostia..ca esti prea scurt la minte ..comportamentul tău denotă cat de prost si frustrat esti. Adios 

Link spre comentariu
  • Oras:SATU MARE
  • Oras:SATU MARE
Acum 16 minute, turboboy a spus:

Sunteti curve de ultima speta si gata , tu sustii una restu zic altceva, daca suntem tarani de c3 mata mai stai aici curva dracului, banii sunt buni stai cu pizda aia largita nu cred ca ai multi clienti daca ai timp sa scrij romane curva de oltenia

👍

Link spre comentariu
Acum 4 minute, mccristi a spus:

👍

Țarani de pe forumul acesta...nu toti..dar mai sunt si bulangi ca voi..care sar de cur in sus si sunt ofticați ca femeile nu fac servici ce vreți voi..daca ar veni una sa faca fuull service ..atunci nu ați mai arunca cu noroi aiurea..băi eu stiu ca lucrurile stau in felul urmator..1. Nu iti convine ..nu mergi 2. Femeia nu face ceea ce iti doresti tu ..nu mergi ..scurt si la obiect..nu vi aici la negociat sau cu texte proaste la usa..să incerci..atunci automat ti'ai ars'o cu femeia..dacă esti multumit pentru servicile ce le presează mergi..daca nu ..nu te mai intorci..eu asa vad lucrurile..poți spune o parere dar sa jignesti mi'se pare asta un gest de speța joasa dragule.

Link spre comentariu
Acum 10 minute, Raluca666 a spus:

Țarani de pe forumul acesta...nu toti..dar mai sunt si bulangi ca voi..care sar de cur in sus si sunt ofticați ca femeile nu fac servici ce vreți voi..daca ar veni una sa faca fuull service ..atunci nu ați mai arunca cu noroi aiurea..băi eu stiu ca lucrurile stau in felul urmator..1. Nu iti convine ..nu mergi 2. Femeia nu face ceea ce iti doresti tu ..nu mergi ..scurt si la obiect..nu vi aici la negociat sau cu texte proaste la usa..să incerci..atunci automat ti'ai ars'o cu femeia..dacă esti multumit pentru servicile ce le presează mergi..daca nu ..nu te mai intorci..eu asa vad lucrurile..poți spune o parere dar sa jignesti mi'se pare asta un gest de speța joasa dragule.

Crede'mă pe mine de cand lucrez in această meserie..nu mă plang de clientii..să te fac să intelegi..si ce crezi majoritatea care mi'au trecut pragul ..au venit inapoi ..te comporți ok..ai respect din partea mea..esti o pizda masculină ce se comporta urat..usa te asteaptă ..nu am avut reclamați..si sa intru aici..să fiu jignita de cineva ce nici nu ma cunoaste ?😂😂😂Dragule cantă in alta parte te rog

Link spre comentariu
Acum 34 minute, turboboy a spus:

Raluca nu da inapoi ca la ploiesti da???

Nu am de ce să dau inapoi..o dată ce nu mă simt lovită cu nimic..eu clarific cum stau treburile..la fel cum voi sunteți uniți pe această platforma..mi'am asumat lucrul că as putea fi facută in toate felurile că intru in apararea la prietena mea Alexandra.

Link spre comentariu
  • Oras:Satu mare
  • Oras:Satu mare

Ea analfabeta și Raluca agramata...

Pe cuvânt ca ma chinui sa înțeleg ce vrea sa transmita🙉🤦‍♂️.Nu cred ca are o fraza scrisa corect și se leagă de alții ca nu știu scrie🙉🤦‍♂️🤦‍♂️..

Raluca cel mai bine și pentru voi ar fi sa plecați de la noi👌..sau măcar sa nu mai scrii atât de mult!!

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 1 oră, raduhot a spus:

Ea analfabeta și Raluca agramata...

Pe cuvânt ca ma chinui sa înțeleg ce vrea sa transmita🙉🤦‍♂️.Nu cred ca are o fraza scrisa corect și se leagă de alții ca nu știu scrie🙉🤦‍♂️🤦‍♂️..

Raluca cel mai bine și pentru voi ar fi sa plecați de la noi👌..sau măcar sa nu mai scrii atât de 

De cine m'am legat eu că nu stie sa scrie?..Dragă te incurci in minciuni singur..mai bine ai iesi de aici..

Link spre comentariu
Acum 2 ore, raduhot a spus:

Ea analfabeta și Raluca agramata...

Pe cuvânt ca ma chinui sa înțeleg ce vrea sa transmita🙉🤦‍♂️.Nu cred ca are o fraza scrisa corect și se leagă de alții ca nu știu scrie🙉🤦‍♂️🤦‍♂️..

Raluca cel mai bine și pentru voi ar fi sa plecați de la noi👌..sau măcar sa nu mai scrii atât de mult!!

Băi nu imi vine să cred..ca nu mai stiți cu ce să atacati..nu vedeți că vă manancă rautatea mă?..Nu te mai stresa că faci riduri si nu dormi bine la noapte de grija mea 🙊🙊🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Satu mare
  • Oras:Satu mare
La 09.06.2022 la 16:39, Raluca666 a spus:

Labagiule..ai grijă la vocabular..si iesi.. dispari dracu de aici..ca deja o sugi aiurea..practică anal femeia ta ma obositule..daca nu mai sti cum să mai  ataci..si doar injuri ca un labagiu cordit..tu cred ca esti pus pe public24 la barbați de o arzi asa urat..incerci sa jigneşti ..labagiule trezirea..că nu oftici pe nimeni..doar denotă cat de prost esti prin comportamentul tau .

Te-ai legat de vocabular.Face parte tot din limba romana ca și gramatica.Da cred ca ai lipsit de la lecția asta.De fapt cred ca ai lipsit de la școală.🤣🙉🤫🤫🤦‍♂️🤦‍♂️

Link spre comentariu

  • Oras:Satu mare
  • Oras:Satu mare
Acum 7 minute, Raluca666 a spus:

Băi nu imi vine să cred..ca nu mai stiți cu ce să atacati..nu vedeți că vă manancă rautatea mă?..Nu te mai stresa că faci riduri si nu dormi bine la noapte de grija mea 🙊🙊🤣

Nu ma stresez defel!!!

Pe mine chiar nu ma încurci cu nimic sa știi!Nu faci parte targetul meu, relax!!!🤫

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...