Sari la conținut

🌸 Gioconda - 0744282737🌸


Vizitator MonnaLissaa

Postări Recomandate

Vizitator MonnaLissaa
Reputație: 0
Acum 18 minute, baba75 a spus:

Buna am fost la domnisoara

Tinerica corp de sirena naturală fără intervenții.

Locație divizia 9 cavalerie 

Oral neprotejat super , se implica e de revenit pt mine recomand cat mai sta pe la noi

150 fin

Multumesc, cu mare drag te mai aștept! ❤️

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am vizitat-o pe Mona Lissa si pot sa va spun ca a fost o experienta foarte placuta. Fata are un corp frumos si tonifiat cu niste sani naturali foarte frumosi.

Fata este sociabila si a fost o prezenta placuta, cu toate ca venea dupa un drum de 12 ore.

Am facut un dus, mi-a oferit prosop curat, dupa care a inceput cu un oral foarte bun, cu atentie la zonele adiacente si cu incercari reusite de deep. Pot spune ca merita nota 10 , foarte placut si nu am fost grabit sa trecem la normal.

La normal am schimbat mai multe pozitii, fata arata splendid daca va place genul fit cu sani maricei si fermi, s-a implicat si a participat activ. Pt. mine a fost de nota 10

La capitolul igiena, nu am avut nimic de reprosat. 10

Personal dupa experienta avuta, as mai reveni macar o data.

Halatul a fost 150 lei 

 

 

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator MonnaLissaa
Reputație: 0
Acum 1 oră, longdick a spus:

Am vizitat-o pe Mona Lissa si pot sa va spun ca a fost o experienta foarte placuta. Fata are un corp frumos si tonifiat cu niste sani naturali foarte frumosi.

Fata este sociabila si a fost o prezenta placuta, cu toate ca venea dupa un drum de 12 ore.

Am facut un dus, mi-a oferit prosop curat, dupa care a inceput cu un oral foarte bun, cu atentie la zonele adiacente si cu incercari reusite de deep. Pot spune ca merita nota 10 , foarte placut si nu am fost grabit sa trecem la normal.

La normal am schimbat mai multe pozitii, fata arata splendid daca va place genul fit cu sani maricei si fermi, s-a implicat si a participat activ. Pt. mine a fost de nota 10

La capitolul igiena, nu am avut nimic de reprosat. 10

Personal dupa experienta avuta, as mai reveni macar o data.

Halatul a fost 150 lei 

 

 

Mulțumesc mult, cu mare drag te mai aștept! ❤️

Link spre comentariu
Vizitator MonnaLissaa
Reputație: 0
Acum 10 ore, x the impaler a spus:

Când ești Mona, dar și Lisa

Doar pe cur ai niște clisa
Toți bărbații inebuneste
Cand la curu-ți se chioreste
 
E firesc sa uiți pe-afara 
Si fix în dos sa te doară 
Ca nu ești banda rulanta
Sa le fii la toți amanta... 
 
Oare cât ești de rulata
Prin ce tari ai fost forjata
Și când te-ai repatriat
La kilometri ai umblat? 🙄 
 
Pardon ca am zis forjata
Creca experimentata
Era termenul corect
Sunt în pana da'ntelect 🙊
 
Nu îți scriu cu rautate, 
Nu-mi place să-mi fac pacate
Scriu și eu sa ma distrez
Ca momentan nu prestez 🤣🤗
 
M-aș sui și eu pe tine
Cu chiloți lăsați în vine
Sa vad cât de iubitoare
Poți sa fii între picioare... 🥰

Haha, foarte fain.

ps: nu sunt forjata, oarecum noua in domeniu.❤️ 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
27 minutes ago, MonnaLissaa said:

Haha, foarte fain.

ps: nu sunt forjata, oarecum noua in domeniu.❤️ 

Ooo... daca vii si pe la noi (Oradea) sa-mi dai de stire ca imi plac tinerele slime aflate in rodaj si n-am mai pacatuit de mult. 😋

  • Like 1
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
Vizitator MonnaLissaa
Reputație: 0
Acum 2 ore, x the impaler a spus:

Ooo... daca vii si pe la noi (Oradea) sa-mi dai de stire ca imi plac tinerele slime aflate in rodaj si n-am mai pacatuit de mult. 😋

Link spre comentariu
Vizitator MonnaLissaa
Reputație: 0
Chiar acum, MonnaLissaa a spus:
Acum 2 ore, x the impaler a spus:

Ooo... daca vii si pe la noi (Oradea) sa-mi dai de stire ca imi plac tinerele slime aflate in rodaj si n-am mai pacatuit de mult. 😋

Bineeeeeeeee

Link spre comentariu
Vizitator MonnaLissaa
Reputație: 0
Acum 10 minute, baiertraner a spus:

Foarte făina experiența, cea mai făina din Timi pana acum. Am intrat pe același vibe și așa am rămas pana la sfârșit!

Multumesc! ❤️

Link spre comentariu

Salve,

Astazi am avut placerea sa petrec o ora in compania MonaLisei si a fost bini, bini di tat :))  Programarea a fost facuta de ieri, eu m-am tinut de cuvant si ea la fel.

Mona este o tanara de peste Prut cu multe de oferit, este foarte faina per ansamblu.

Are un corp mai fierbinte ca si Adrodita, cu sani foarte simpatici dar un posterior de nota 100. Este o placere sa il pupi, lingi, musti si palmuiesti.

Am inceput runda cu ON, cu atentie amanuntita la vecini, cu deep, cu saliva, putina inecare in pula :)), dar facuta cu multa daruire.

Apoi a fost NP, fiind excitat de puteam sa ar un teren fara plug. Se simte foarte bine in ea, dar ea este tare pe capitolul pro client: face cu placere ce face si face bine. Dupa o sesiune in mai multe pozitii am finalizat glorios in gurita ei, ea reusind sa scurga pana la ultima picatura in timp ce eu abia ma tineam de tablia patului. A fost fenomenal datorita implicarii ei, dar si placerii ei de a se fute in draci.

Al doilea numar a fost mai scurt, deoarece timpul a fost dusmanul, dar mai intens deoarece am pus-o pe spate, cu o perna sub fund, si am inceput sa pompez pana am crezut ca lesin. Ea a spus ca am terminat-o, sper ca se refera la faptul ca si-a dat drumul  🤣🤣🤣 

Am platit suma onorifica de 300 pentru momentele de placere.

Am plecat fericit de la ea si ii multunesc pentru timpul si daruirea ei.

@MonnaLissaaesti o comoara si o sa mai revin, multumesc frumos.

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator Bujorr
Reputație: 0
La 29.06.2021 la 1:18, billyboy82 a spus:

ori o ducea iubi la deplasare ori si-a facut norma si a iesit cu iubi la mall . ce nevoie mai avea de programarea ta ? Incearca si tu maine 😂

Cine stie , cunoaste ! 🐋 

macar ea face fk 😂 

Link spre comentariu
Vizitator MonnaLissaa
Reputație: 0
Acum 33 minute, Bujorr a spus:

Cine stie , cunoaste ! 🐋 

macar ea face fk 😂 

Ori am condus 10 ore fără odihnă și eram epuizata fizic. 😇

Link spre comentariu
Vizitator MonnaLissaa
Reputație: 0
Acum 4 ore, hadrian135 a spus:

Salve,

Astazi am avut placerea sa petrec o ora in compania MonaLisei si a fost bini, bini di tat :))  Programarea a fost facuta de ieri, eu m-am tinut de cuvant si ea la fel.

Mona este o tanara de peste Prut cu multe de oferit, este foarte faina per ansamblu.

Are un corp mai fierbinte ca si Adrodita, cu sani foarte simpatici dar un posterior de nota 100. Este o placere sa il pupi, lingi, musti si palmuiesti.

Am inceput runda cu ON, cu atentie amanuntita la vecini, cu deep, cu saliva, putina inecare in pula :)), dar facuta cu multa daruire.

Apoi a fost NP, fiind excitat de puteam sa ar un teren fara plug. Se simte foarte bine in ea, dar ea este tare pe capitolul pro client: face cu placere ce face si face bine. Dupa o sesiune in mai multe pozitii am finalizat glorios in gurita ei, ea reusind sa scurga pana la ultima picatura in timp ce eu abia ma tineam de tablia patului. A fost fenomenal datorita implicarii ei, dar si placerii ei de a se fute in draci.

Al doilea numar a fost mai scurt, deoarece timpul a fost dusmanul, dar mai intens deoarece am pus-o pe spate, cu o perna sub fund, si am inceput sa pompez pana am crezut ca lesin. Ea a spus ca am terminat-o, sper ca se refera la faptul ca si-a dat drumul  🤣🤣🤣 

Am platit suma onorifica de 300 pentru momentele de placere.

Am plecat fericit de la ea si ii multunesc pentru timpul si daruirea ei.

@MonnaLissaaesti o comoara si o sa mai revin, multumesc frumos.

Multumesc din suflet, a fost o reala plăcere să  te cunosc! ❤️

Link spre comentariu
Vizitator Bujorr
Reputație: 0
Acum 6 minute, MonnaLissaa a spus:

Ori am condus 10 ore fără odihnă și eram epuizata fizic. 😇

Sper  sa nu te prind  si eu tot "epuizata" , te vreau in cea  mai buna forma😏

Link spre comentariu

Am fost si eu la Mona Lisa, si pot sa confirm toate lucrurile pozitive ce s-au scris despre ea mai sus.

Singurul minus, lesne corijabil, ar fi lipsa prosopului macar uscat daca nu curat la baie. Avand in vedere ca e la inceput, si mai mult pentru recunoastere prin Timisoara, dar si avand in vedere ca la toate celelalte capitole are nota 10 din partea mea, am trecut cu vederea.

Fizicul ei este incredibil (gen Lara Croft din jocurile Tomb Raider), iar atitudinea fata de client este "best in class".

Per total de recomandat, si sper sa revina in TM cat mai repede, si pe perioada mai lunga.

La fizicul si comportamentul ei, cu o locatie premium ar ajunge rapid de tot si pe merit in TOP.

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator MonnaLissaa
Reputație: 0
Acum 29 minute, petefoxx a spus:

Am fost si eu la Mona Lisa, si pot sa confirm toate lucrurile pozitive ce s-au scris despre ea mai sus.

Singurul minus, lesne corijabil, ar fi lipsa prosopului macar uscat daca nu curat la baie. Avand in vedere ca e la inceput, si mai mult pentru recunoastere prin Timisoara, dar si avand in vedere ca la toate celelalte capitole are nota 10 din partea mea, am trecut cu vederea.

Fizicul ei este incredibil (gen Lara Croft din jocurile Tomb Raider), iar atitudinea fata de client este "best in class".

Per total de recomandat, si sper sa revina in TM cat mai repede, si pe perioada mai lunga.

La fizicul si comportamentul ei, cu o locatie premium ar ajunge rapid de tot si pe merit in TOP.

Mulțumesc din suflet! ❤️
Voi ține cont de sfaturile tale! Pupici!

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
On 6/29/2021 at 3:18 AM, vic86 said:

Prima recenzie și singura pe TM, de cacat. Nici nu poate fi catalogata ca recenzie, dar e cam suficientă informația. Fata a venit pt bani de buzunar, nu pt o carieră în domeniu se pare. Din partea mea poate sa plece mai departe. 

hmmm sa vedem, io ma bag sambata pe la ea sa vedem ce iese si postez poate ai dreptate, poate nu...

Link spre comentariu

Salutari, am ajuns și eu la fătuca aceasta ieri seara, 10 pe linie, am intrat pe film bun, ea pe al meu, eu pe al ei, pro client, cam tot ce poți cauta, sper sa mai stea măcar pana miercuri sa ne mai vedem o data, am promis ca las o recenzie! 
Corp spectacol, experiența spectacol, ea in sine ii spectacol! Keep it up!🍻

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator MonnaLissaa
Reputație: 0
Acum 53 minute, aiureaplm a spus:

Salutari, am ajuns și eu la fătuca aceasta ieri seara, 10 pe linie, am intrat pe film bun, ea pe al meu, eu pe al ei, pro client, cam tot ce poți cauta, sper sa mai stea măcar pana miercuri sa ne mai vedem o data, am promis ca las o recenzie! 
Corp spectacol, experiența spectacol, ea in sine ii spectacol! Keep it up!🍻

Multumesc din suflet! Te mai aștept cu mare drag! ❤️

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Salutare tuturor,  am trecut și eu pragul domnișoarei....Locație Divizia 9 Cavalerie,  un pic mai în fața se Dedeman,  locația 7. Domnișoara în schimb de 10 , SINCER , la toate capitolele,  pro client , ma pupat și îmbrățișat când am ajuns , am făcut un dush,  și apoi un oral f bun, ( ca pe Super ONE, apoi sa pus pe mine, ma futut la propriu,  poturi, mișcări etc....Apoi pe la spate atât în pat cât și din picioare,  Super....Are și o păsărică faină ( labile lungi ) celor care le plac , mie daaaaaa și apoi finalizare oral amestecat cu facial....Concluzia,  RECOMAND. O zi buna tuturor și alegeți înțelept.  Te pup Mona Lissa !! 🙂🙃😉😘 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...