Sari la conținut

0753795232 consul


Postări Recomandate

Salut!

 

Nu am mai recenzat de mult nefiind prin zona asa ca am incercat sa fac cateva vizite de revenire.

Am sunat la numarul din titlu si mi-a raspuns o domnisoara care m-a chemat la o locatie undeva langa consul (destul de dubios blocul).

 

NUME: ???? nu am intrebat; poate vreun coleg care se mai duce pe acolo o intreaba ca sa avem un mod de a o identifica.

Zona: consul

Aspect: am ales-o pe cea mai tanara , aspect de tarancuta venita la oras, pe la un 21-22 de ani, cam grasuta la picioare si burta, sani tari dar lasati, fata comuna

Actiune: am luat un oral nep cu finalizare in gura (cealalta nu face decat la combinat si fara finalizare in gura). Nu are nici cea mai mica idee despre ce ar trebui sa faca . Practic  2-3 degete sau varful degetelor si o tine un pic in gura, absolut nimic altceva. Finalizarea a fost facuta dupa un effort supraomenesc din partea mea si a fost stricata de ea prin faptul ca a apasat cu limba pe membru ca sa nu ii termin in gura prea mult. Dupa nici 2-3 minute ma intreba daca mai am mult si ofta, cum nu ma uitam la ea cum se apuca sa foloseasca doar mana in timp ce se uita la televizorul care era pus pe ce altceva decat pe Antena stars.

Pret: 60 ron (la telefon a zis 50 )

 

Concluzia: DE EVITAT!!!

 

Note:

Locatie: 6 (zona nasoala, apartament curatel)

Oral: 2 (si chiar e pe bune, absolut cel mai prost oral posibil, cu adevarat o laba este mult mai buna )

Normal: N/A

Anal : N/A (facea dar nu mai face)

GFE: 3 (nici un fel de interactiune, total rece si neinteresata)

 

Daca ajunge vreun coleg poate ne spune si noua cum o cheama pe domnisoara.

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Oras:No man"s land
  • Oras:No man"s land

Salutare.

Am fost eu acum jumatate de ora la dameza.Cred ca este de etnie , si zicea ca mai este cu o fata dar care momentan era la o inmormantare.

Locatia este la etajul 2  intr-un bloc cu 4 etaje langa peco Lukoil , fostul Consul , pe rocada veche.Camera de actiune destul de ponosita si saracacioasa.

Am sunat la telefon , ma indrumat si am ajuns destul de repede.

Tarifele sunt 50 ron O sau N , 80 ron combinate.

Am ales combinat sa vad de ce este in stare.

Fata zice ca are 28 ani , i-mi scapa cum a spus ca o cheama , la fata putin tarancuta , destul de uratica si cu ceva probleme la ten.La corp arata chiar bine , carnea tare pe ea , bruneta cu parul lung , supla are 1,65 inaltime si cred 55 kg.Sanii destul de micuti , insa curul face toti banii.Bombat si destul de tare.Rasa la pizda si cu abdomenul destul de plat(zicea ca are un copil de 7 ani).Destul de comunicativa si deschisa la cereri.

Ne-am dezbracat si a trecut la oral fara prezervativ.Langa servetelele umede si prezervative.Suge destul de bine , am intrebat-o daca suge si la oua si sa conformat.Nu ma dat pe spate insa lui gogu ia placut.A precizat ca nu face oral asa cu oricine , dar nu a precizat si de ce.

Dupa cam 4 minute am trecut la normal.Sa suit ea pe mine la cerinta mea si dai frate , parca avea ciuda pe mine , parca ii eram dator.Am mai domolit-o putin si i-am sis sa ma ia mai incet.Dupa 3,4 minute am trecut eu peste ea ,deja transpirase putin , si dupa alte 3,4 minute am luat-o pe la spate.Aici priveliste nene , am dat ca surdu-n tobe 2,3 minute si am terminat in prezervativ.

Un dezavantaj este ca nu se umezeste si zice ca nu foloseste lubrifiant ca se largeste.Anal nu face.

Sustine ca are himenul elastic , insa nu stiu ce sa zic , stramta este si are pizda destul de OK , insa nu pare chiar himen elastic.

 

Note

Locatie-8

Fata-6

Corp-8,5

Oral-8

Normal-7,5

GFE-7

 

Total 7,5

Recomadare-nu neaparat , nu prea am ce.

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...