Sari la conținut

Cum facem sex?


Postări Recomandate

  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide
La 18.07.2021 la 2:59, advert129 a spus:

Sexul cu un bou e diferit de sexul salbatic! 

Clar o vaca ar aprecia un bou... iar boul ( hai sa-i zicem taur, ca suna putin mai bine) apreciaza mereu vacile tinere si noi. Mereu alta si cat mai tinerica- pentru a aprecia cat de 'tare' este el!

 Nota Orice asemanare intre personajele de mai sus  si oameni reali ,e pur intamplatoare.

Oh fata, deja te iubesc. Mi-au placut mai multe din postarile tale. Imi place cum gandesti.

Dragoste platonica 😃

Link spre comentariu
  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

Despre experinte inedite.

Doar doua pentru azi.

Kenya, Mombasa. Aleg o fata frumoasa. Imi place mirosul lor. Multora nu le place. Neagra ca noaptea, buna sa mori. Pielea fina, vreo 20 anisori, tate, cur, nebunie. Motel, preludiu, fata orgasm. Randul meu; zic am avut mana buna, fata e super excitata, ma fut pana maine. Si ajung sa o bag. Niciodată in viata n-am  vazt, simtit un vagin mai scurt. Nu intra nici jumătate. Acuma, mie imi place toata in dansa.

M-am chinuit sa termin.

 A doua zi un amic: " a fost buna?". Exceptionala! Zic. A fost si el cu ea. Sa-mi sugi pula  cumetre. N-am vazut asa ceva

Link spre comentariu

Sexul, adică ânpreunarea se face ân zile de dezlegare, nu de post, nu de crucie roşie ân calendar!!!

 

Păcatul ânpreunării trebuie făcut ântodeauna fără lumină, fără televizorul aprins dar şi fără veioză sau alte lumânări aducătoare de fasciculi stromboscopici, pentru ca ocii să nu aibe contactul vizual dintre bărbatul căzut ân desfrâu, dar şi al femeii, această făptură, rod al ispitei, care te atrage ca nişte macneți spre poftele trupeşti.

 

Când scânteile deavoleşti se aprinde, femeia stă decât dedesupt, nu călare, nu poziţia de găţea, iar plapuna trebuie peste, pentru a fi feriți de ocii bunului Dumnezeu şi de mânia Lui

 

 

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 6 ore, Rocket69 a spus:

Sexul, adică ânpreunarea se face ân zile de dezlegare, nu de post, nu de crucie roşie ân calendar!!!

 

Păcatul ânpreunării trebuie făcut ântodeauna fără lumină, fără televizorul aprins dar şi fără veioză sau alte lumânări aducătoare de fasciculi stromboscopici, pentru ca ocii să nu aibe contactul vizual dintre bărbatul căzut ân desfrâu, dar şi al femeii, această făptură, rod al ispitei, care te atrage ca nişte macneți spre poftele trupeşti.

 

Când scânteile deavoleşti se aprinde, femeia stă decât dedesupt, nu călare, nu poziţia de găţea, iar plapuna trebuie peste, pentru a fi feriți de ocii bunului Dumnezeu şi de mânia Lui

 

 

Exact prostia asta am mai citit pe fb pe undeva.. La fel de 'elevat' scrisa! Nici macar cu ceva original nu  puteti veni! pff! Pt copierea unor texte, fie ele si imbecile, se folosesc ghilimelele! ( "")

Visavi de ce e scris.. Daca ii era barbosului asa rusine si pacat de  futut, de ce n a facut imperecherea sa fie ca la pesti de ex? Mai las-o in papusoi de treaba! Ochi Lui  vad tot si sub plapuma si cu sau fara lumina! ai? Adica daca stai sub plapuma nu  vede si nu se mai rusineaza?    :))

 

Link spre comentariu
3 hours ago, advert129 said:

Exact prostia asta am mai citit pe fb pe undeva.. La fel de 'elevat' scrisa! Nici macar cu ceva original nu  puteti veni! pff! Pt copierea unor texte, fie ele si imbecile, se folosesc ghilimelele! ( "")

Visavi de ce e scris.. Daca ii era barbosului asa rusine si pacat de  futut, de ce n a facut imperecherea sa fie ca la pesti de ex? Mai las-o in papusoi de treaba! Ochi Lui  vad tot si sub plapuma si cu sau fara lumina! ai? Adica daca stai sub plapuma nu  vede si nu se mai rusineaza?    :))

 

E la katerinka da tu esti destapta si te prinzi. Problema e ca multi cred kkturi din astea de pa faicebuci si moare de prosti ce sunt

Link spre comentariu
  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

Ukraina, Odessa

Seara,bar, o fata frumoasa. 1,95. N-am complexe de nici un fel. 20 cm peste mine. Bai dar frumoasa.

Ceva vodca, nu multa, ajungem la ea acasa. Vrea cu lumina stinsa. Mie imi place sa vad. Ma rog. Asa vrea fata. Sarutari, sani superbi, sfarcuri super. Surpriza, inca doua sfarcuri mai micute sub sani. 4 deci. Fetei ii era rusine. I-am spus ca e frumoasa cum e. I-am lins tot. Am aprins lumina.

M-a futut de m-a rupt o săptămână. De mana pe strazi. Era mandra. Si eu. Am iubit-o.

Link spre comentariu
  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

Novorosink.

Eu cu un amic la agatat. Bar, 2 fete un picut luate. Am zis asta este. Le luam. Frumusele spre frumoase. Erau sa ne bage sub masa cu vodca.

Ajungem acasa la draguta mea. Garsoniera, caine lup. Eram norocosul, dormitor, fata frumoasă, doar cam beata. Doamne ce bine ne futeam. Si din bucătărie unde presupuneam ca se fute amicul, latraturi. Lupul nu il placea. Sau sexul, nu stiu. Asta striga, a mea iese, si ne da afara pe amandoi. Am plecat cu pula sculata  cu prezervativ pe ea.

Link spre comentariu
  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

 Nigeria, Lagoos

Am mers cu un taxi broscuța. Greseala mea geam deschis. Sa imi rupa mana sa imi traga ceasul de pe ea. Bratara metalica. La un stop. L- am pocnit zdravăn si am plecat

Link spre comentariu
  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

Si in aceasi zi club. Acolo totul safe. Muzica, fete din belșug, drink, iarba.

Am fost cu doua, sus la camere. Pe rand. Apoi ce zice capul meu inconstient (fumat)?

Cu a treia merg la ea. In jungla era mai safe. Grupuri de barbati care m-ar fi mancat de viu pe strada noaptea. A mea leoaica. Nu stiu ce le spunea, dar cumva mergeam mai departe.

Casa ei? O camera cu ventilator. Intr-o curte lunga cu vreu 7-8 camere.

Link spre comentariu
  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

Continuare

Am făcut sex vreo 4 ore. Trebuia sa merg la toaleta. No, no,  oh.

Un sant dea lungul casei cu 7 camere. Langa gard. Ok. Pipi. Si vine o fata langa mine, pipi. Goala. Zambet toata. Cu cine esti albule? Eva. Vin si eu. Si a venit. Inca 3 ore de sex. Pe iarba. Wimbledon

Link spre comentariu
  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

2Mai. Adica la mare. La nudusti. Am fost de pusti. Un grup de basarabeni draguti si cu ceva bautura. Ceva, nu stiu ce. Tare rau, face ceva cu creierul tau. Frate vrei sa stai cu noi? Cum sa-i refuzi?

5 fete, 3 baieti. Tineri si frumosi. Glume, bautura. M- am cam luat. Ei nu pareau. Am trecut la jocuri. In vreo 30 de minute, a început sexul. Se insera de acum. Pana dimineață nu mai stiu care cu cine a fost. La plecare nu ma mai duceau picioarele. S-au oferit un baiat si o fata sa ma duca la motel. Le-am dat cheia de la masina.

In baie, dus. N- am cazut in viața mea atat. Din perete in perete, podea. A doua zi eram plin de vanatai. Dar futut bine.

Link spre comentariu
  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

Gabon, Libreville

In port cu nava. Am ajuns tarziu. Nu taxi nu  nimic. Cam vreo 6 km pana in oras. O sosea prin jungla. Ni s-a spus sa stam cuminti pana maine. Noi nu. Eram 4 nebuni care doream sa ajungem la fete. Si ceva bere.

Si am plecat pe jos. Bezna, lanterna. 6 km. Pe la jumatate de drum, ragete de leu. Ne- am cacat pe noi. Aia 3 km ramasi i-am facut in 15 min.

Si da ne-am futut. Eram vii.

Apoi am nimerit un bar. Francez patronul.  Vorbesc bine franceza. Romani? Va iubesc. Cam luat. Ne-a dat de baut pana dimineață. Si el cu noi. Gratis. Glume, povesti. La plecare ne duce el cu mașina. Rupt. Zic, da politie?. Bro, aici daca nu faci accident, te doare la basca

 

Link spre comentariu
  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

Rio del Mar, Argentina.

Club de noapte, fete frumoase. Ce spun eu? Foarte frumoase. Bataie ca in 7 păcate. Doi beti cu scandal. Au pocnit 2 domnisoare. Bodyguard lipsa. Eu si inca cineva am sarit la ei. Destul de buni, a durat ceva si s-a lasat cu  semne. O arcada sparta la mine. In final i-am lasat putin vii. A apărut si bodyguardul. I-a carat afara.

Am plecat cu cele 2 domnisoare, dansatoare. Una dintre cele mai intense partide de sex ever.

Link spre comentariu
Vizitator SABINNA
Reputație: 0
La 04.08.2021 la 6:22, tendoi a spus:

Hai, gata, scularea ca s-a facut  ziua.😀

Oare ce te supără, dragul nostru oly?

Norocul...sau imaginația omului?!🤔🤔😃

Link spre comentariu
  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

Lima, Peru.

Am stat acolo 4 saptamani. M-am cuplat di a doua zi cu o blonda, 23 anisori, buna rau. Sexul era ceva incredibil. Imi plangea in pula. Par lins la pasarica. Cu carare. Cluburi de salsa. Imi place. Un pic cam multa băutură pentru eu. Eu duc. Apoi acasa la ea. La tatal ei. Cartier cu garduri, sarma ghimpata, 2 bodyguarzi cu automate. Tatal ei canta in fiecare dimineata. Stropea florile in gradina. Am iubit fata aia. A vrut sa raman acolo. Nu faci nimic, tata are bani  Nu merg la cazinouri. M-a dus ea la ruleta. Chiar avea bani. Am iubit-o 4 saptamani. La plecare era cu mine in terminal. Stai! A fost asa de greu sa plec. Bea prea mult. Si tatal ei era diler. N-ar fi trebuit sa muncesc o zi. O fata frumoasa. Dar, venea o zi in care trebuia sa intru in retea. Am plans amadoi si am plecat

Link spre comentariu
  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

Marocco, Casablanca

Un oras frumos. Destul de safe, cu toate ca era sa o patesc un pic. In locuri mai exotice purtam mereu un cutit la mine. Doua manere, il invarti, se deschide. Il invarti, daca stii, bad boys are gone.

Poti sa dai peste unul mai priceput. Ghinion. Eu n-am avut.

Am avut in schimb, doua experiențe de excepție. Prima, o milfa la cam 45. Ea zicea 39. Bai cat de buna a putut sa fie in pat. M--a futut cam 6 ore. As mai fi futut-o 2 zile. Atat s;a putut. Eu aveam atunci 26 de ani.

A doua o mulatra frumușică. Vreo 20-22 anisori. Te topeai. Asa de dulce, si mirosul ala al pielii, ceva gen curry. Si in pat dulce, te manca din priviri. Cred ca am lins-o o ora, cel puțin. Avea sucul acela alb si bun. Nu ma mai saturam de el. Si la sex, dulceee. Rau. M-am îndrăgostit. Mi se intampla de multe ori.

Ne-am iubit doar o săptămână. Imi venea sa o iau acasa.

Nu poti sa le iei pe toate. Shit!

Link spre comentariu
  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide
Acum 18 ore, SABINNA a spus:

Oare ce te supără, dragul nostru oly?

Norocul...sau imaginația omului?!🤔🤔😃

Sabinnuta, deja ți-a am zis ca te iubesc. Esti foarte dulce.

China, Shanghai

Imi place sa merg in locuri originale. Nu pentru turisti. Bat străzile, caut ceva original, local. Prefer sa o fac singur.

Am intrat intr-un restaurant 100% local.  Meniu doar in chineza. O fatuca, frumoasa, admit, chiu chen wang. Engleza nimic. Am ales cu degetul pe meniu. Zambea mereu. 3 feluri. N-am înțeles nimic din ce am mancat. Un fel de salata dubioasa, mov, nu sfecla, un fel de șerpișori, si ceva ... nu stiu. Ca un fel de carne. Am ramas pana a terminat domnișoara programul. Ne-am înțeles din limbajul mâinilor. In pat totul se egalizeaza.

Good, am iubit-o si pe asta. Desi n-am înțeles nimic din ce spunea.

 

 

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...