Sari la conținut

https://www.olx.ro/d/oferta/caut-job-part-time-fac-masaj-la-domiciliul-clientului-IDf3q7H.html


Postări Recomandate

  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
1 oră în urmă, mariusresita a spus:

Ofer diferite servici la cererea clientului cum ar fi:masaj ,spalat vase, calcat , sters praful ,gatit, ajutor in grădină, zugravit in interior ,si altele.Rog seriozitate.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Fetita asta nu cred ca da bine cu capul. Am incercat sa o sun nimic am luat legatura cu ea pe whatsapp vorbindu-i foarte frumos o intreb despre masaj. Imi spune ca 200 masaj pe corp nu spune daca cu finalizare sau nu si cat timp desi am intrebat frumos dupa care toate incercarile mele de a afla mai multe se lovesc de un zid al tacerii. Aveti grija mai ales daca in cele din urma vreunul dintre voi o aduce acasa pentru ca din cate vad uitându-mă la chipul ei are si niste apucaturi de ciorditoare plus ca sunt in stare sa bag mana in foc ca mai multe stiu eu despre avioane decat ea despre masaj. 

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
Acum 22 minute, sorinelxart a spus:

Te poti duce cu ea la un hotel 60/70 lei doua, trei ore , nu trebuie sa o aduci acasa sa te risti.

Parerea mea e ca nu se merita de nici un fel. Arunci cu banii aiurea pe fereastra oricum ai da-o cu faptura aceasta

Link spre comentariu
  • Oras:Ubicuu
  • Oras:Ubicuu
Acum 33 minute, sorinelxart a spus:

Te poti duce cu ea la un hotel 60/70 lei doua, trei ore , nu trebuie sa o aduci acasa sa te risti.

Ce sa faci cu ea la hotel? Pe mine mă tenta faza cu șters praful, spălat vase, curățat de buruieni prin curte, tocat zarzavat pt o ciorba! Eu sunt cu fetishirile mele mai neobișnuite!

  • Like 1
  • Haha 4
Link spre comentariu
Vizitator Artemisia
Reputație: 0
Acum 2 ore, unscarred a spus:

Ce sa faci cu ea la hotel? Pe mine mă tenta faza cu șters praful, spălat vase, curățat de buruieni prin curte, tocat zarzavat pt o ciorba! Eu sunt cu fetishirile mele mai neobișnuite!

Nu suna rau, un costumas de maid sexy 😄

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...