Sari la conținut

Sofia 0746490437


Vizitator Sofy06

Postări Recomandate

Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
3 minutes ago, Sofia91 said:

Te pup Edi, nu mai sunt și nu mai revin curând. Se pare ca prezenta mea deranjează, glumesc🤣. Nu mai sunt în țară. 

Nu deranjează chiar deloc ,

persoanele eligibile se vor putea bucura de serviciile tale , eu însă îmi voi pune  pofta in cui ☺️

Ești datoare cu o părere oricare ar fi ea despre recenziile mele și de asemenea vis a vis de poezia creata special pt . tine .

Nu e obligatoriu însă aș aprecia mult o părere sinceră , fara menajamente și în stilul tau .

Mulțumesc mult  și  să ai grija de tine  dulce Sofica  !☺️

Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
8 minutes ago, povestitorul said:

Salut ... 

Am.fost invitat sa imi dau.si eu cu parerea ... despre ce ...nu stiu . 

Asa ca intreb ...cum ii vremea la.Tg Jiu ??. 😂😂😂😂

rewind <<<< 2-3 pagini și da este o

fata super faina dar și aprigă daca nu -i pici cu tronc 😉

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 9 minute, Tinderboy a spus:

rewind <<<< 2-3 pagini și da este o

fata super faina dar și aprigă daca nu -i pici cu tronc 😉

Da ...si chiar ar avea nevoie de o recenzie marca lu ( sa evit cacofonia ) Caru ...in rest ii implinita pe toate planurile 😂😂

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
29 minutes ago, povestitorul said:

Da ...si chiar ar avea nevoie de o recenzie marca lu ( sa evit cacofonia ) Caru ...in rest ii implinita pe toate planurile 😂😂

Nu sunt împlinită pentru că nu am recenzia potrivită de la carucuboi aka Tinderboy 🥺

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
3 minutes ago, Sofia91 said:

Nu sunt împlinită pentru că nu am recenzia potrivită de la carucuboi aka Tinderboy 🥺

Daca te îndulcești e posibil sa o ai ,

mă mai gândesc și poate fac o excepție doar  pt.tine ☺️😉

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 3 minute, Tinderboy a spus:

Daca te îndulcești e posibil sa o ai ,

mă mai gândesc și poate fac o excepție doar  pt.tine ☺️😉

Mai ...dar scrie fetei ...recenzie ...nu iti pare rau ...sa o lasi asa ...neimplinita 😂😂😂

Aaa ...hai ca unde ' i circ si voie buna ....mie imi place ... mai stau la voi 😂😂

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
4 minutes ago, povestitorul said:

Mai ...dar scrie fetei ...recenzie ...nu iti pare rau ...sa o lasi asa ...neimplinita 😂😂😂

Aaa ...hai ca unde ' i circ si voie buna ....mie imi place ... mai stau la voi 😂😂

recenzie pe ce ,...?!?

 nu a fost chimie din păcate și sa ies în sfârșit din Severin,...

eu pot sa îi zic cum i-aș da limbile și în detaliu însă nu știu cu ar fi pe viu 😇😅😅

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 7 minute, Tinderboy a spus:

recenzie pe ce ,...?!?

 nu a fost chimie din păcate și sa ies în sfârșit din Severin,...

eu pot sa îi zic cum i-aș da limbile și în detaliu însă nu știu cu ar fi pe viu 😇😅😅

Mai ...tu ai un har ...sa sperii fetele 😂😂😂

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
19 minutes ago, povestitorul said:

Mai ...tu ai un har ...sa sperii fetele 😂😂😂

da ,  

la prima impresie însă la fața locului s-ar putea sa fie surprize și palcute cum mai alataieri la Miraj la o micuța anti limbi îmi zice ...

"nu mi s -a mai întâmplat niciodata așa ceva" si nu mintea căci intrând în jocul meu  și la un  face sitting ea se frecă efectiv de toată fața mea , și cum se freacă Dumnezeul meu 😇

Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0

Tu nazistă fiind Sofico poate ii șoptești la ureche unui neamt , german ce o fi și să facă o recenzie completă    😅

Google translator ne va fi de real ajutor 😉

Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
4 minutes ago, Tinderboy said:

Tu nazistă fiind Sofico poate ii șoptești la ureche unui neamt , german ce o fi și să facă o recenzie completă    😅

Google translator ne va fi de real ajutor 😉

Intuiția mea nu da gres și per total cred că ești de un 8,5 maxim 8,99😁

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 22 minute, Tinderboy a spus:

da ,  

la prima impresie însă la fața locului s-ar putea sa fie surprize și palcute cum mai alataieri la Miraj la o micuța anti limbi îmi zice ...

"nu mi s -a mai întâmplat niciodata așa ceva" si nu mintea căci intrând în jocul meu  și la un  face sitting ea se frecă efectiv de toată fața mea , și cum se freacă Dumnezeul meu 😇

Am.plecat ... prea multe.cuvinte deocheate ... si eu ma rusinez ...😂😂😂😂

Hai ...ce imi doresc eu mie ...sa imi dea D zeu ...tot mie 🤪🤪

Va salut . 

 

Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0

Mai incercam încă o dată ,

Sofica e și ea om ,..☺️

Deși 

Sofica buna ,...rea 
este amica mea 
Deși este departe 
ea are ceva aparte .

Deși ne ciondănim 
aproape ne iubim
Eu nu o dau pe nimeni
mi-e draga așa cum e
și daca ar fi prea blândă 
tot nu o dau e-a mea 
mai aprigă mai dura 
însă așa e ea .


Sofica tu ești fata 
la care mă gândesc,
As da orice pe lume 
să fii cu mine-n gând
acum și ieri și veșnic 
cat suntem pe pământ .

Deși printre straini
ești  singura acum 
Eu te veghez și inima 
și gândul îmi zboară acum 
mă ofilesc de doru-ti fata 
dulce și frumoasă
Ești aer , foc și apă 
ești fata mea de-acasă

Te poți baza pe mine 
o vorba  sau gând bun
Mereu am pentru tine
 doar lasă-ma sa fiu 
 
 Să fiu om pentru tine 
 Un om ca oarecare 
 să fiu eu a ta cale 
 și să îți mulțumesc 
 
Nu te mai las sa pleci 
și veșnic tot departe 
mereu să fii cu mine 
n-am vorbele destule 
Tu mă-ntelegi din prima 
și mă cunoști prea bine !

, un om de undeva!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
8 minutes ago, Curiosuleu said:

Sa va spun ce a inceput sa faca cateaua asta jegarata de @Sofia91

A inceput sa imi dea mesaje in privat in  care sa ma injure si jigneasca .

Se crede protejata ca are pestii dupa ea , dar ar merita o mama de bataie si lasata in pielea goala in padure

Bai băiatule pune mesajul aici ,sa vedem dacă te înjur. Tu nici măcar nu ma cunoști și vorbești de mine. Cum poți sa vorbești despre o persoana ca este ciocolatie ,wc-ul public etc când nici măcar nu știi cum arata ? 

Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0

Amice nu am nimic cu tine, sunt părerile tale și atât , punct !

Eu doar fiind amabil și civilizat mereu cu dânsa  m-a atenționat și băgat 2 minusuri   fiind cineva și  importantă 😅

Nu-i mare lucru sa îmi fac mâine un super premium și în câteva zile  e pe minus însă eu sunt ceva mai matur în gândire și i-am dat înzecit inimioare ☺️😉.

Despre Sofica ar fi fix pe dos mie  , este puțin imatura și clar tine dușmănie , asta e cel mai rău pt  ea căci în felul ăsta  ajungi la un moment dat un om acru , dungos și nu e bine deloc .

In rest,...

numai bine !

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila

VĂ ROG FRUMOS sa ma evitați ,eu nu mai sunt în  Târgu Jiu.  Nu înțeleg de ce nu aveți loc de mine, eu nu am jignit pe nimeni fără sa fiu atacată. Unii dintre voi nici ma cunoașteți personal și ma jigniți in necunostiinta de cauză! Mai mare rușinea că va numiți și bărbați. Și dacă aveam pești, nu era problema nimănui dar spre cunostiinta ta tu asta e de ma jignești, toți ce mi-au trecut pragul cât timp am fost în Târgu Jiu stiu ca eu am stat numai în garsoniere și nu aveam unde sa ascund peștele. Dacă aveam pește sau pești cum susții cretinule lucram pe banda rulanta pana dimineața. Tu sa taci și pune bani la ciorap pentru vremuri bune! Saracule. Și asta a fost ultima mea postare ,puteți sa scrieți pana va ies degetele pe partea cealaltă a telefonului. 

Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
4 minutes ago, Sofia91 said:

VĂ ROG FRUMOS sa ma evitați ,eu nu mai sunt în  Târgu Jiu.  Nu înțeleg de ce nu aveți loc de mine, eu nu am jignit pe nimeni fără sa fiu atacată. Unii dintre voi nici ma cunoașteți personal și ma jigniți in necunostiinta de cauză! Mai mare rușinea că va numiți și bărbați. Și dacă aveam pești, nu era problema nimănui dar spre cunostiinta ta tu asta e de ma jignești, toți ce mi-au trecut pragul cât timp am fost în Târgu Jiu stiu ca eu am stat numai în garsoniere și nu aveam unde sa ascund peștele. Dacă aveam pește sau pești cum susții cretinule lucram pe banda rulanta pana dimineața. Tu sa taci și pune bani la ciorap pentru vremuri bune! Saracule. Și asta a fost ultima mea postare ,puteți sa scrieți pana va ies degetele pe partea cealaltă a telefonului. 

Zâna mea frumoasa , 

nu am nimic cu tine , sunt convins că ești o fata de treabă și super profesionista .

Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
4 minutes ago, Tinderboy said:

Zâna mea frumoasa , 

nu am nimic cu tine , sunt convins că ești o fata de treabă și super profesionista .

Am avut ghinionul că în urma unor commuri de pe topicul tau sa îți intru in disgrație și cât de politicos și amabil am fost ulterior nu am mai reușit să îți schimb  părerea  .

Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
3 minutes ago, Tinderboy said:

Am avut ghinionul că în urma unor commuri de pe topicul tau sa îți intru in disgrație și cât de politicos și amabil am fost ulterior nu am mai reușit să îți schimb  părerea  .

Rămân cu un mare  gust amar și dacă tu mi-ai  făcut câteva adresari sa zicem nefericite și nu le mai reproduc acum aici   ,..😒, eu te iert și nu îți port pica   .

In continuare te respect și îți doresc să îți îndeplinești tot ce îți dorești tu  și pentru care faci niste eforturi .

Nu oricine poate face ce faci tu , ai ambiție și un caracter puternic  .

Te salut !

Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0
4 minutes ago, Tinderboy said:

Rămân cu un mare  gust amar și dacă tu mi-ai  făcut câteva adresari sa zicem nefericite și nu le mai reproduc acum aici   ,..😒, eu te iert și nu îți port pica   .

In continuare te respect și îți doresc să îți îndeplinești tot ce îți dorești tu  și pentru care faci niste eforturi .

Nu oricine poate face ce faci tu , ai ambiție și un caracter puternic  .

Te salut !

PS.

șarpele tau cred că s-ar fi înțeles de minune cu scorpionul meu 😉☺️

Link spre comentariu

Jegoasa asta , scuipatul asta de om , cateaua astea jegarata si plina de purici si boli ce credeti ca a facut azi noapte ?EA , cacatul cainelui cu chip de om s-a apucat azi noapte sa imi urmareasca  peste tot pe unde am scris si sa imi dea downvote . 

Cine stie , asa a invat-o , SACHI pestele ei cu care e plecata pe Italia .

  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator Tinderboy
Reputație: 0

Cu cat comentezi mai mult , cu atât mai multe minusuri o să îți iei  leuțule  😅.

Daca mai intra și câțiva susținători ai dansei (puteam fi și eu unul însă "chimia" a fost potrivnică ), nu te vad bine deloc 😁.

Astia pe minus sunt considerați  trolli și au credibilitate cam ioc !! 😉

Link spre comentariu

Just now, Tinderboy said:

Cu cat comentezi mai mult , cu atât mai multe minusuri o să îți iei  leuțule  😅.

Daca mai intra și câțiva susținători ai dansei (puteam fi și eu unul însă "chimia" a fost potrivnică ), nu te vad bine deloc 😁.

Astia pe minus sunt considerați  trolli și au credibilitate cam ioc !! 😉

Sa stii ca mi se rupe de minisuri , spre deosebire de tine care traiesti pe forum si nu ai o real life

  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...