Sari la conținut

Anais 0736256361


Postări Recomandate

Vizitator Motoflorin
Reputație: 0

Fato , nu mai am dubii , yeah , yeah , yeah,

Te vreau langă mine in acest vis lucid culcați pe podea , cum sclipești tu noaptea oh- na -na - na 

Dansăm sub o ploaie caldă , ooh- la- la 

In navă către soare,

Acolo vei renaște , Am liniște pe ploape 

Lin , lin , lin m-atinge ca o floare yeah, yeah 

Are pupilele cat cireșele ( oh yeah)

Sexy ne - ntindem pe pat și pe pereți( okay)

Ea vindecă rănile de sub piele ( yeah)

Și-o fac să tremure de plăcere( hey, yeah)

Iubirea mea nu am luat niciun drog jur , 

Iubirea mea acum vine din instinct pur, 

Probabil că-s in transă ( yeah) 

Dar de la tine , că-s sober ( yeah)

Fato nu mai am dubii , yeah , yeah , yeah 

Lock -up , centura , baby , plecăm pe stelar 

Legat la ochi, fumez cu o mână pe pilot manual,

Nu mă uit în spate, îi fac să țină pasul grav,

Nava noastră nu coboară , pe meleaguri praf, 

Rock' n' Roll pe bord , energie fără cox 

Chimie organică fumăm un cookie , smoke box 

Sunt gata , gata fato să nu aveam o eternitate 

Am închis ochii și deja simt că...... 

Fato nu mai am dubii , yeah yeah yeah!!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0720991644
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 0720991644
  • Oras:Ploiesti
1 oră în urmă, Motoflorin a spus:

In contextul in care am cunoscut - o pe titulara topicului acum ceva timp , nu aș vrea să fiu un bulangiu și să nu scriu câteva impresii / recenzii/ vorbe etc... Așa că am contactat o pe WhapsApp, răspuns prompt , amabil , programăm o întâlnire , respectată de amândoi! Nu doresc să intru prea mult în detalii așa că notele sunt in felul următor: 

Anais - 9 ( ochii frumoși , bruneta , înaltă, țâte mișto , frumușică fată îmi place) 

Locație- 9 ( discret , curat , la baie tot ce-ți trebuie) .

ON - 10 ( pur subiectiv, top 1 in Ploiești d.p.m.d.v) limbi pe coie, tehnică bună, supt frumos , Depp bun , wow ce să mai. 

NP- Na fost cazul . Atmosfera plăcută, mi-a plăcut compania ei , o gagică mișto , eu unul personal o recomand tuturor , una dintre cele mai bune fete din Ploiesti 🙂

Te pupă fratele G 😜😘😚!!  In încheiere un mic shto, că nah a fost prea bună țipla aia Shoggeten 😜😂😂😂😉 

Bunaaa mersi frumos pentru cuvinte. Ma bucur ca te ai simtit bine in compania mea, te mai asteptt💕

Link spre comentariu
Vizitator sinner21
Reputație: 0
1 hour ago, Motoflorin said:

Fato , nu mai am dubii , yeah , yeah , yeah,

Te vreau langă mine in acest vis lucid culcați pe podea , cum sclipești tu noaptea oh- na -na - na 

Dansăm sub o ploaie caldă , ooh- la- la 

In navă către soare,

Acolo vei renaște , Am liniște pe ploape 

Lin , lin , lin m-atinge ca o floare yeah, yeah 

Are pupilele cat cireșele ( oh yeah)

Sexy ne - ntindem pe pat și pe pereți( okay)

Ea vindecă rănile de sub piele ( yeah)

Și-o fac să tremure de plăcere( hey, yeah)

Iubirea mea nu am luat niciun drog jur , 

Iubirea mea acum vine din instinct pur, 

Probabil că-s in transă ( yeah) 

Dar de la tine , că-s sober ( yeah)

Fato nu mai am dubii , yeah , yeah , yeah 

Lock -up , centura , baby , plecăm pe stelar 

Legat la ochi, fumez cu o mână pe pilot manual,

Nu mă uit în spate, îi fac să țină pasul grav,

Nava noastră nu coboară , pe meleaguri praf, 

Rock' n' Roll pe bord , energie fără cox 

Chimie organică fumăm un cookie , smoke box 

Sunt gata , gata fato să nu aveam o eternitate 

Am închis ochii și deja simt că...... 

Fato nu mai am dubii , yeah yeah yeah!!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Te bagi pe trap?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Lasati-o mai usor,fratziwhere-ilor ca azi nu am mai prins loc,baga pe banda rulanta...

Vezi, @Anais22222?Ca ziceai ca nu merge bine in Ploiesti....Ai vazut ce ai patit la Pitesti?

La Ploiesti poti sa te Pitesti dar invers,nu!🤣

  • Like 2
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

vizitat domnisoara in cauza..

programare pe whatsapp, respectata de ambele parti. locatie foarte accesibila, loc de parcare chiar la scara. blocul in sine e cam dezolant, an constructie 77-78, si liftul cu care esti nevoit sa urci tot de pe vremea aia. dar locatia in sine este ok, renovata si curata

despre domnisoara.. tanara (varsta undeva in jur de 20) inalta, slabuta, sani medii, cur relativ mic, nimic wow. bruneta, ochi frumosi (verzi parca), placuta la fata. ca si comportament - calma, de treaba, razi cu ea, e ok

prestatie - e orientata sa te faca sa te simti bine si sa fie totul cum trebuie. oral soft, turatie medie.. am simtit mici semne de oboseala. daca nu ai coaiele pline si ai mai vazut femei la viata ta, e posibil sa nu termini doar din atat. strict ca si tehnica pura, eu as zice ca e de 7. insa compenseaza mult prin faptul ca o ia deep si linge vecinii, asa ca nota se mai ridica undeva spre 8

bai nene dar acum vine bomba nucleara.. anilingusul.. fata stie ce face si se baga calumea nu gluma. daca igiena ta e impecabila, te linge de nu mai stii de capu tau.. se vede ca ii place si nu e ceva gen serviciu extra.. n-ai cum sa faci asa ceva daca nu-ti place. te linge, te suge, iar te linge, iar te suge..

finalizarea orala este inclusa, iar atunci cand termini, sta cu ea acolo.. pana la ultima picatura.. nu sare imediat de pe pl ca alte specimene. un mare plus

deci notele la oral vin asa:
tehnica pura 7
artificii + 1
anilingus + 1
finalizare orala + 1
= cam 10 😂

raportul calitate-pret este maxim si imbatabil. nu exista sa mai faci undeva asa ceva cu 100 lei. nu exista, efectiv. ca sa punem chestiunea in context, pana si muia la strada e 70 lei.. si n-are absolut niciun rost sa compar cu asa ceva

pentru mine a fost o experienta foarte placuta. timpul D2D 17min. nu m-am simtit grabit dar nici n-are rost sa stai sa visezi. fluxul de clienti este continuu

de revenit? la banii astia m-as duce zilnic

spor la futut

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0720991644
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 0720991644
  • Oras:Ploiesti
Acum 32 minute, dr_ciomu a spus:

vizitat domnisoara in cauza..

programare pe whatsapp, respectata de ambele parti. locatie foarte accesibila, loc de parcare chiar la scara. blocul in sine e cam dezolant, an constructie 77-78, si liftul cu care esti nevoit sa urci tot de pe vremea aia. dar locatia in sine este ok, renovata si curata

despre domnisoara.. tanara (varsta undeva in jur de 20) inalta, slabuta, sani medii, cur relativ mic, nimic wow. bruneta, ochi frumosi (verzi parca), placuta la fata. ca si comportament - calma, de treaba, razi cu ea, e ok

prestatie - e orientata sa te faca sa te simti bine si sa fie totul cum trebuie. oral soft, turatie medie.. am simtit mici semne de oboseala. daca nu ai coaiele pline si ai mai vazut femei la viata ta, e posibil sa nu termini doar din atat. strict ca si tehnica pura, eu as zice ca e de 7. insa compenseaza mult prin faptul ca o ia deep si linge vecinii, asa ca nota se mai ridica undeva spre 8

bai nene dar acum vine bomba nucleara.. anilingusul.. fata stie ce face si se baga calumea nu gluma. daca igiena ta e impecabila, te linge de nu mai stii de capu tau.. se vede ca ii place si nu e ceva gen serviciu extra.. n-ai cum sa faci asa ceva daca nu-ti place. te linge, te suge, iar te linge, iar te suge..

finalizarea orala este inclusa, iar atunci cand termini, sta cu ea acolo.. pana la ultima picatura.. nu sare imediat de pe pl ca alte specimene. un mare plus

deci notele la oral vin asa:
tehnica pura 7
artificii + 1
anilingus + 1
finalizare orala + 1
= cam 10 😂

raportul calitate-pret este maxim si imbatabil. nu exista sa mai faci undeva asa ceva cu 100 lei. nu exista, efectiv. ca sa punem chestiunea in context, pana si muia la strada e 70 lei.. si n-are absolut niciun rost sa compar cu asa ceva

pentru mine a fost o experienta foarte placuta. timpul D2D 17min. nu m-am simtit grabit dar nici n-are rost sa stai sa visezi. fluxul de clienti este continuu

de revenit? la banii astia m-as duce zilnic

spor la futut

Bunaaa. Mersi frumos pentru cuvinte si imi pare bine ca te ai simtit alaturi de mine. Te mai astept😘

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Am fost si eu astazi pentru prima data.

O fata foarte OK, a scris bine dr_ciomu, subscriu.

Eu am si futut-o un pic....se pare ca primul pe ziua de azi. Mai treceti si pe la pasarica fratilor, fata e stramta, are si un degetel jucaus pe clitoris, e chiar misto

D2D 90 de minute, achitat 300 - supermeritati.

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0720991644
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 0720991644
  • Oras:Ploiesti
Acum 3 minute, voineamg a spus:

Am fost si eu astazi pentru prima data.

O fata foarte OK, a scris bine dr_ciomu, subscriu.

Eu am si futut-o un pic....se pare ca primul pe ziua de azi. Mai treceti si pe la pasarica fratilor, fata e stramta, are si un degetel jucaus pe clitoris, e chiar misto

D2D 90 de minute, achitat 300 - supermeritati.

 

Bunaa mersi frumos. Ma bucur ca te ai simtit bine in compania mea. Te mai asteptt😊💕

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
La 11.07.2022 la 0:53, Anais22222 a spus:

Bunaa baietii. Maine voi revenii la voi in oras.
🔹Serviciile si preturile vor fii aceleasi

🔸Numar nou: 0736256361 ▪️▪️Programarile se pot face pe atat pe whatsapp cat si telefonic▪️▪️

 

Acum 2 ore, voltraxxx a spus:

Buna, nu merge sa te apelez, e inchis?

La ce numar ai sunat ? 

Are numar nou...

  • Like 1
  • Mersi 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...