Sari la conținut

🩷Sofia🩷


Postări Recomandate

  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare
4 hours ago, Sofia91 said:

Deja devii penibil. Ai un limbaj demn de un meltean . Hai pa

asa-s curvele, cand cer 300 pe ora plus extrauri e ok, cand le zici de muie si dat la buci. pula, pizda, cur, se ofenseaza, cica ai limbaj meltean, orice o fi aia.

da de ce nu mergi tu pe forumurile bisericesti, si discuta acolo cu calugaritele si cu preotesele, ca noi avem limbaj obscen pe aicea. si te ofenseaza.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
1 minute ago, Vasile98765 said:

Evident că îmi dau cu părerea, la fel cum ai dreptul și u că doar este democrație. 

Am zis doar că din partea mea, trebuie să îți justifici creșterea de tarife raportat la Tg Jiu. Nu e treaba mea ce planuri ai u și nici nu mă interesează. 

Ai dreptate nu te am încercat. Îți doresc ședere plăcută pe la noi. 

Vasile prețurile se raportează la fiecare oraș ca sa te fac sa înțelegi, și chiar dacă unele fete în Târgu Jiu au 150 cu 250 fac extra ceva ceea ce eu nu fac. Eu nu vreau sa ma cert cu nimeni, nu am venit aici sa fiu pusa la zid din cauza preturilor . Mulțumesc. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
6 minutes ago, play_me said:

asa-s curvele, cand cer 300 pe ora plus extrauri e ok, cand le zici de muie si dat la buci. pula, pizda, cur, se ofenseaza, cica ai limbaj meltean, orice o fi aia.

da de ce nu mergi tu pe forumurile bisericesti, si discuta acolo cu calugaritele si cu preotesele, ca noi avem limbaj obscen pe aicea. si te ofenseaza.

Curve, curve . Dar îți place să te duci la curve și te rogi de ele sa îți facă o programare 🤣. Eu nu înțeleg cu ce te-am deranjat eu,ai putea totuși sa vorbești politicos. Dar eu îți zic sa îți schimbi dealerul că îți dă marfa proastă. 

  • Like 1
Link spre comentariu

am facut abstractie de cam tot ce s-a scris pe topicul asta.. si am cunoscut-o pe olteanca  asta care nu suportati ca va da replica la orice..

e mult mai faina decat ce se vede in poze.. dar...

discutiile astea ma fac sa ma mai gandesc daca sa las sau nu o recenzie..

...

si totusi forumul e cu si despre toti.. nu doar despre parerea unuia...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare
12 minutes ago, Sofia91 said:

Curve, curve . Dar îți place să te duci la curve și te rogi de ele sa îți facă o programare 🤣. Eu nu înțeleg cu ce te-am deranjat eu,ai putea totuși sa vorbești politicos. Dar eu îți zic sa îți schimbi dealerul că îți dă marfa proastă. 

momentan nu-s pe nimic, astept sa i-mi dea sahy din ce ia el ca e beton.

si da, la unele merita sa astepti si sa le rogi pentru o programare, mai ales alea care au stofa de curve, si chiar te invita sa mergi la ele sa le dai muie si pula cum i-ti place 😈😈😈

nu m-ai deranjat cu nimic, si e doar impresia ta ca nu am fost politicos 

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:satu mare
  • Oras:satu mare
Acum 30 minute, _sahy_ a spus:

am facut abstractie de cam tot ce s-a scris pe topicul asta.. si am cunoscut-o pe olteanca  asta care nu suportati ca va da replica la orice..

e mult mai faina decat ce se vede in poze.. dar...

discutiile astea ma fac sa ma mai gandesc daca sa las sau nu o recenzie..

...

si totusi forumul e cu si despre toti.. nu doar despre parerea unuia...

imi fac chiar acum programare :P si am sa las eu recenzie :D

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare
15 minutes ago, _sahy_ said:

alo play..ai ceva cu mine sau n-ai cu cine sa faci caterinca?.. te invit in privat.. daca te plictisesti.. 

mai da-o in mama ei de treaba, tot sari ca pitbulu la toata lumea de pe forum ca o deranjaza pe iubi ta. 

tu tot zici ca ce buna-i, ca-i de treaba, cat e de treaba nu ma intereseaza ca nu vreau so iau de nevasta. cat e de buna vreau sa aflu, dar cum nu i-ai facut o recenzie nu am de unde sti daca merita efortul sau e doar pierdere de vreme.

  • Haha 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
1 hour ago, play_me said:

mai da-o in mama ei de treaba, tot sari ca pitbulu la toata lumea de pe forum ca o deranjaza pe iubi ta. 

tu tot zici ca ce buna-i, ca-i de treaba, cat e de treaba nu ma intereseaza ca nu vreau so iau de nevasta. cat e de buna vreau sa aflu, dar cum nu i-ai facut o recenzie nu am de unde sti daca merita efortul sau e doar pierdere de vreme.

Eu nu sunt iubita nimănui, ca doar nu a venit gratis la mine. O sa lase el recenzie când vrea el stai tu liniștit . Răutăciosule!

  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare
21 minutes ago, Sofia91 said:

Eu nu sunt iubita nimănui, ca doar nu a venit gratis la mine. O sa lase el recenzie când vrea el stai tu liniștit . Răutăciosule!

te bagi iar intr-o discutie ce nu ti se adreseaza, si zici ca eu am ceva cu tine 😉

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
4 minutes ago, play_me said:

te bagi iar intr-o discutie ce nu ti se adreseaza, si zici ca eu am ceva cu tine 😉

Hai bine ,ma retrag și va las în discuțiile voastre,dar zic sa vorbiți pe privat totuși  . Scuzele mele domnul 😅

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
1 minute ago, -Netflix- said:

Lasă play, ca ne strângem de un gang bang, și mergem la olteanca sa o inblanzim puțin, ca prea se baga în seama cu toți 😁

Este topicul meu,dacă Play are ceva cu Sahy se discuta în privat. Stai cuminte ca  nu ma îmblânzește nimeni pe mine. Cu tine s-a băgat cineva în seamă? Sau tu te bagi în seama ? 🤣

  • Like 1
  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 1 oră, play_me a spus:

mai da-o in mama ei de treaba, tot sari ca pitbulu la toata lumea de pe forum ca o deranjaza pe iubi ta. 

tu tot zici ca ce buna-i, ca-i de treaba, cat e de treaba nu ma intereseaza ca nu vreau so iau de nevasta. cat e de buna vreau sa aflu, dar cum nu i-ai facut o recenzie nu am de unde sti daca merita efortul sau e doar pierdere de vreme.

ma rezum sa comentez in plus...si daca ti-e folositoare parerea mea..(fara caterinca si misto.. .. ca vad ca asta ai chef in ultima vreme)..

:da ! merita! e reala! nu ca alea cu poze false la care va place sa mergeti.. dar nu caraiti nimic...🤪

frumoasa.. calma, cu mult bun simt..are toate atuurile unei iubite..

o sa vina si recenzia....pt cine stie sa o aprecieze..

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare
7 minutes ago, Sofia91 said:

Este topicul meu,dacă Play are ceva cu Sahy se discuta în privat. Stai cuminte ca  nu ma îmblânzește nimeni pe mine. Cu tine s-a băgat cineva în seamă? Sau tu te bagi în seama ? 🤣

Nu este topicul tau, este topicul despre tine, unde poti sa i-ti faci reclama dupa regulile forumului, sa discuti cu noi si sa raspunzi la intrebari.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
37 minutes ago, play_me said:

Nu este topicul tau, este topicul despre tine, unde poti sa i-ti faci reclama dupa regulile forumului, sa discuti cu noi si sa raspunzi la intrebari.

Am înțeles, scuzele mele ca nu m-am adresat corect. Dar totuși sa încetam circul că nu are rost . O seara frumoasa!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
6 minutes ago, Santino said:

pffffff Sofy Sofy treci acasă,  tot mai bine e la noi😜

O să vin și la voi,nu scăpați de mine 😜

  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Europa
  • Oras:Europa
Acum 2 ore, Sofia91 a spus:

Stai cuminte ca  nu ma îmblânzește nimeni pe mine. Cu tine s-a băgat cineva în seamă? Sau tu te bagi în seama ? 🤣

Deci domnisoara* sau doamna*, ce sa inteleg de aici, ca eu m-am bagat in seama sau tu ca ai raspuns? post-ul a fost adresat colegului nostru, nu tie, asa ca nu s-a bagat nimeni in seama cu tine, tu ai fost cea care cauta discutii gen*!

Ma adresez si celor care sunt futaciosii acestui oras, chiar nimeni nu are de zis nimic despre ea, sau va este teama ca este in Oltean Clan(habar n-am ce semnifica asta, probabil un fel de Yakuza a Romaniei) si nu vreti sa aveti de a face cu asa ceva! 😄

 

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare
Acum 2 ore, _sahy_ a spus:

ma rezum sa comentez in plus...si daca ti-e folositoare parerea mea..(fara caterinca si misto.. .. ca vad ca asta ai chef in ultima vreme)..

:da ! merita! e reala! nu ca alea cu poze false la care va place sa mergeti.. dar nu caraiti nimic...🤪

frumoasa.. calma, cu mult bun simt..are toate atuurile unei iubite..

o sa vina si recenzia....pt cine stie sa o aprecieze..

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
13 minutes ago, -Netflix- said:

Deci domnisoara* sau doamna*, ce sa inteleg de aici, ca eu m-am bagat in seama sau tu ca ai raspuns? post-ul a fost adresat colegului nostru, nu tie, asa ca nu s-a bagat nimeni in seama cu tine, tu ai fost cea care cauta discutii gen*!

Ma adresez si celor care sunt futaciosii acestui oras, chiar nimeni nu are de zis nimic despre ea, sau va este teama ca este in Oltean Clan(habar n-am ce semnifica asta, probabil un fel de Yakuza a Romaniei) si nu vreti sa aveti de a face cu asa ceva! 😄

 

Din moment ce te adresezi ca strângi tu și faci gang bang ,clar la mine te adresai. Doar nu vrei sa tac când tu încerci sa spui asemenea lucruri, și nu ai tu cum sa înțelegi ce înseamnă Oltean Clan,nu e nici un fel de Yakuza . În fine eu zic sa te mai uiți pe Netflix puțin. 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare

Salutare !!!

Observ ca nimeni n-a fost la ea, iar "cocosm" a disparut in aceasta situatie critica asa ca......

Vizitat ieri dupa masa pe domnisoara Sofia. Locatia pe Careiului usor de gasit pt cunoascatori...(mai are o colega)

Sofia are poze reale mai frumosa in realitate decat in poze, sani frumosi ,piele fina, fundulet mistoo.

Actiunea  a constat in doua reprize intense si extrem de placute pe parcursul unei ore unde am beneficiat de oral si normal in diferite pozitii,a fost o sedinta reusita.


Sofia 10  - frumoasa si foarte draguta cu ochelari
Atitudine: 10 - comunicativa
GFE: 9.50 - (este placuta)
OP: 9
NP: 9

De revenit sigur revin !!!

Recomandat nu, lasati-o mie.

Te pup Sofia!!!😘

O seara placuta tuturor.

 

 

 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...