Sari la conținut

Indisponibila


rechinu00

Postări Recomandate

  • Oras:::::::::::::::
  • Oras:::::::::::::::
Postat

Salut.

Stiu ca scriu aceasta recenzie cam tarziu, imi cer scuze dar gagica disparuse din peisaj si am crezut ca nu am sa o mai vad. In timp ce dadeam azi scroll prin contacte am dat de numarul ei si am zis sa sun.. cine stie.. si a raspuns. Mi-a comunicat dorinta ei de a reveni in acest oras, dar este oarecum pe ganduri. Poate avem bafta sa revina, eu unul chiar imi doresc sa o revad pentru ca este una din putinele escorte la care mi-a ramas in gand pe langa ca nu te grabeste si asculta cerintele tale oricat de bizare ar fi.

Din amintiri :

Ma intrebat la inceput daca vreau sa fac dus.

Locatie : 9 Mazepa. curat

Atitudine : 10 comunicativa, atenta la detalii

Igiena : 10 epilata numa buna 😜

Oral : 9 deep, lins, priviri.

Normal : 8 e acolo cu tine doar ca m.am grabit si am tras o pozitie din cauza oralului.

Fata : 9 exact pe gustul meu, ai pe ce pune mana dar nu exagerat.

Halatul 200-250 ora cred

Poate revine, ar fi un cadou perfect de sarbatori pentru mine 🤗 

 

 

  • Like 4
Vizitator Delfinu92
Reputație: 0
Postat

La ora e inclus si cim/cof sau tot extra?

  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Postat

Ceva poze? Nu de alta, dar ar fi bine sa știm la ce ne așteptăm 😉 am văzut ceva în alt topic dar un update nu ar fi rău 😊

  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Postat
Acum 38 minute, gicaw0w a spus:

Inseamna ca tre sa curga niste recenzii😂

Curge dupa ce pleaca🤣

  • Oras:::::::::::::::
  • Oras:::::::::::::::
Postat

Salut.

Am cateva ore de cand am coborat de la gagica asta.

Vorbit prin mesaje, stabilit ca ajung in 5 minute, ajuns la locatie am gasit aceeasi fata in lenjeria intima cu caracter placut ca si ultima data cand am vazut-o . Dupa cam 10 minute de comunicare unde am mai insirat niste amintiri, am trecut la actiune.

Aceleasi note ca data trecuta.

Ms Elena, pe data viitoare. ( poate rezolvi cu caldura 😂 )

  • Like 1
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Postat

Te dezavantajează pozele noi ...mai ok erau cele vechi...😁🙃 fără supărare 😁🙃

  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Postat

L ai scos degeaba. 

Mi a plăcut "iepurasul" si m ai convins de o vizita cat mai curând. 


Postat

Am fost acum două zile la această domnișoară. Locația o avea la G-urile din Mazepa. Locul era curat și călduros.  Tânăra bacantă e puțin corpolentă însă nu în mod dizgrațios, are cărnița distribuită uniform pe  întregul trup, sânii dezvoltați împodobiți cu piercing-uri,pielea parfumată,  trăsăturile chipului sunt neutre, iar punctul forte este  atitudinea pro-client. Nu m-am simțit o clipă grăbit, chiar am vorbit mai mult decât am futut(asta spre rușinea mea). Are răbdare, o virtute rar întâlnită în această meserie. Merită încercată pentru o părere personală! 

  • Like 4

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...