Sari la conținut

Elena - - 0712271693


Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

Tocmai ce am vizitat-o si eu pe Elena.

Programare whatsapp, cam intr-o ora am fost acolo. Acolo m-a asteptat intr-o tinuta sexy, pe tocuri. Draguta la fata si corp . buze frumoase amabila si deschisa. Am discutat putin - e foarte ok ca si persoana - asa genul de persoana buna, onesta, deschisa cu principii bune ( si nu incerc sa o laud - zic obiectiv, deoarece uneori ma intreb daca asta e un lucru bun sau nu :)) .
In fine, ma duc sa fac dus, ma asteapta intr-o lenjerie sexy, topless. Sanii sunt intr-adevar cum se zice: plini si naturali. un oral foarte placut, mult mult GFE <3, trecut la pozitii: misionar, LOT, doggy si gata a fost ! mi-era clar  de la inceput ca nu o duc mult - am mai incercat eu sa o lungesc, insa pff.. era bine.
E dragutica ca si aspect - 
  - o persoana faina.

Ca si note:
Locatie: 10
Aspect: 9.5
GFE: 10
ON: 10
NP: 10
Cadou: 200 / 20-25 minute - Lejer ca si timp - nu m-am simtit grabit.

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0712271693
  • Oras:Brașov
  • Disponibila
  • Telefon: 0712271693
  • Oras:Brașov
  • Disponibila

Bună dimineața ☺️😊

Disponibilă pentru programări / întâlniri  începând cu ora 1️⃣1️⃣ 3️⃣0️⃣ 

Un început de săptămână usor va doresc 🤗

Link spre comentariu
  • Telefon: 0712271693
  • Oras:Brașov
  • Disponibila
  • Telefon: 0712271693
  • Oras:Brașov
  • Disponibila
La 20.08.2023 la 13:20, CostelElEl a spus:

Tocmai ce am vizitat-o si eu pe Elena.

Programare whatsapp, cam intr-o ora am fost acolo. Acolo m-a asteptat intr-o tinuta sexy, pe tocuri. Draguta la fata si corp . buze frumoase amabila si deschisa. Am discutat putin - e foarte ok ca si persoana - asa genul de persoana buna, onesta, deschisa cu principii bune ( si nu incerc sa o laud - zic obiectiv, deoarece uneori ma intreb daca asta e un lucru bun sau nu :)) .
In fine, ma duc sa fac dus, ma asteapta intr-o lenjerie sexy, topless. Sanii sunt intr-adevar cum se zice: plini si naturali. un oral foarte placut, mult mult GFE <3, trecut la pozitii: misionar, LOT, doggy si gata a fost ! mi-era clar  de la inceput ca nu o duc mult - am mai incercat eu sa o lungesc, insa pff.. era bine.
E dragutica ca si aspect - 
  - o persoana faina.

Ca si note:
Locatie: 10
Aspect: 9.5
GFE: 10
ON: 10
NP: 10
Cadou: 200 / 20-25 minute - Lejer ca si timp - nu m-am simtit grabit.

Mulțumesc pentru vizita si recenzie 😚😚

Link spre comentariu
  • Telefon: 0712271693
  • Oras:Brașov
  • Disponibila
  • Telefon: 0712271693
  • Oras:Brașov
  • Disponibila

Neața simpaticiilor 🤗🥰

Disponibilă pentru programări 🤭🤭

Va aștept plină de energie ,sexy...gata pentru a-ti satisface poftele 🤗🤗🥳🥳

Link spre comentariu
  • Telefon: 0712271693
  • Oras:Brașov
  • Disponibila
  • Telefon: 0712271693
  • Oras:Brașov
  • Disponibila

Bună dimineața 🤭🤭

Începând de mâine îmi voi reia activitatea în zona coresi. 

Va doresc o zi productivă si plăcută 😋👌🤗

Link spre comentariu
  • Telefon: 0712271693
  • Oras:Brașov
  • Disponibila
  • Telefon: 0712271693
  • Oras:Brașov
  • Disponibila

Bună dimineața dragilor 😏😏

Voi fi disponibilă începând cu ora 1️⃣6️⃣ 0️⃣0️⃣ până la 2️⃣3️⃣ 0️⃣0️⃣ 

1h=300 lei 

O finalizare =150 lei 

După ora 2️⃣0️⃣ 0️⃣0️⃣ prețurile diferă 

1h =400 lei 

O finalizare =200 lei 

Ce este extra este separat 

Va mulțumesc si va doresc un weekend plăcut tuturor 🥰🥰🥰

 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Centrul tarii
  • Oras:Centrul tarii

Bine ai revenit la poalele Tampei!

Cu aceasta ocazie, las si eu o recenzie domnisoarei Elena. Am vizitat-o saptamana trecuta, cred ca era ultima zi de lucru in Brasov si am zis ca-i musai sa-i fac o vizita. Tare bine arata in poze si numai lucruri bune spun colegii despre ea. zis si facut: Contact pe wapp, programare, confirmare, totul ca la carte. Locatie Coresi, Camil Petrescu 5A. Apartament frumos, curatenie exemplara, baie dotata cut gel barbatesc, prosoape curate si apa de gura. Elena m-a intampinat intr-o tinuta sexi, pe tocuri cu zambetul pe buze. Am stat pret de cateva secunde in hol ca sa o admir. Am fost surprins sa constat ca arata mult mai bine decat in poze. Ar trebui sa-si schimbe fotograful…😁. Am fost invitat la un pahar, chiar doua de apa rece si am socializat pret de cateva minute. Foarte dezinvolta si comunicativa, cu un chip foarte frumos si un un corp bine proportionat, sani naturali cu niste mameloane rozalii foarte misto. Nu mai vazusem asa ceva pana atunci. A urmat un refresh si action! A inceput cu un oral bun spre foarte bun pe care l-am oprit eu la un moment dat, intrucat nu sunt fan CIM, missionary si apoi un doggy style si atat…nu am mai rezistat si mi-am dat drumul. Concluzii:

Contact, locatie, primire: 10

Aspect: 9

ON: 9

NP: 9

Cadou 300 lei(eu de obicei iau o ora, sa am timp sa socializez si sa finalizez)

De revenit: cu siguranta. 
Elena este Top 10 Brasov dua parerea mea. 
Spor flacai!!!

  • Inimioara 2

Gusturile mele sunt simple, ma multumesc usor cu lucrurile cele mai bune.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0712271693
  • Oras:Brașov
  • Disponibila
  • Telefon: 0712271693
  • Oras:Brașov
  • Disponibila
Acum 58 minute, giacob a spus:

Bine ai revenit la poalele Tampei!

Cu aceasta ocazie, las si eu o recenzie domnisoarei Elena. Am vizitat-o saptamana trecuta, cred ca era ultima zi de lucru in Brasov si am zis ca-i musai sa-i fac o vizita. Tare bine arata in poze si numai lucruri bune spun colegii despre ea. zis si facut: Contact pe wapp, programare, confirmare, totul ca la carte. Locatie Coresi, Camil Petrescu 5A. Apartament frumos, curatenie exemplara, baie dotata cut gel barbatesc, prosoape curate si apa de gura. Elena m-a intampinat intr-o tinuta sexi, pe tocuri cu zambetul pe buze. Am stat pret de cateva secunde in hol ca sa o admir. Am fost surprins sa constat ca arata mult mai bine decat in poze. Ar trebui sa-si schimbe fotograful…😁. Am fost invitat la un pahar, chiar doua de apa rece si am socializat pret de cateva minute. Foarte dezinvolta si comunicativa, cu un chip foarte frumos si un un corp bine proportionat, sani naturali cu niste mameloane rozalii foarte misto. Nu mai vazusem asa ceva pana atunci. A urmat un refresh si action! A inceput cu un oral bun spre foarte bun pe care l-am oprit eu la un moment dat, intrucat nu sunt fan CIM, missionary si apoi un doggy style si atat…nu am mai rezistat si mi-am dat drumul. Concluzii:

Contact, locatie, primire: 10

Aspect: 9

ON: 9

NP: 9

Cadou 300 lei(eu de obicei iau o ora, sa am timp sa socializez si sa finalizez)

De revenit: cu siguranta. 
Elena este Top 10 Brasov dua parerea mea. 
Spor 

Ma bucur cand citesc recenzii de acest gen .🥰 si tin sa mulțumesc titularului pentru sinceritate si curajul de a scrie aici .

Legat de TOP 10 ,as putea spune ca ma aflu printre primele topuri ,dar nu o sa ma laud singura o sa va convingeți  singur😋😊😉😉🤩 (asta daca vom avea ocazia de a ne vedea ,totul depinde de tine )😎

 

      PS :Cel mai bună fotograf este Ochiul 👌👌😏😏

Link spre comentariu
  • Telefon: 0712271693
  • Oras:Brașov
  • Disponibila
  • Telefon: 0712271693
  • Oras:Brașov
  • Disponibila

Bună ziua 👌👌👏

Disponibilă pentru programări începând cu ora 1️⃣3️⃣ 3️⃣0️⃣ 

Un început de săptămână usor să avem

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...