Sari la conținut

Toate prostiile😈


Postări Recomandate

  • Membru Premium
Reputație: 1401
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 40 minute, hateru a spus:

Am inteles, deci Denisa te-a primit ieri desi nu aveai initial programare 😂😂😂😂 Plus ca ati vb toata ziua si nu a avut timp sa raspunda la alte mesaje.....

Astept recenzia pt fata din subcetate. Fii deschizator de drumuri! 😅

Sincer pentru mine e prea complicat să pot să-mi găsesc cuvintele pentru a face o recenzie la subcetate… a fost o întâlnire mai atipică. 

"Plăcerile interzise au un gust dulce care adesea ne ispitesc să renunțăm la rațiune, însă adevărata putere stă în capacitatea noastră de a ne controla și de a găsi satisfacție în alegerile noastre responsabile și în armonia cu valorile noastre fundamentale."

Link spre comentariu
Reputație: 421
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
11 minutes ago, axelov90 said:

Sincer pentru mine e prea complicat să pot să-mi găsesc cuvintele pentru a face o recenzie la subcetate… a fost o întâlnire mai atipică. 

Macar sa nie radem oleaca 😂😂😂

Link spre comentariu
Reputație: 2446
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 33 minute, axelov90 a spus:

Sincer pentru mine e prea complicat să pot să-mi găsesc cuvintele pentru a face o recenzie la subcetate… a fost o întâlnire mai atipică. 

Scrie aici! Am chef de râs 😜 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 1401
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 20 minute, hateru a spus:

Macar sa nie radem oleaca 😂😂😂

Nu știu dacă e neapărat amuzant , dar a fost ciudat , de la chinuiala cu programarea, acțiunea a fost ok , povestirea a fost ok, nimic de reproșat , e o fată foarte deschisă , directă , sinceră , mi-a plăcut asta … dar știi tu , nu e mereu acel click . 🙈

"Plăcerile interzise au un gust dulce care adesea ne ispitesc să renunțăm la rațiune, însă adevărata putere stă în capacitatea noastră de a ne controla și de a găsi satisfacție în alegerile noastre responsabile și în armonia cu valorile noastre fundamentale."

Link spre comentariu
Reputație: 429
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 9 ore, Semakaone a spus:

 Nuuu prietene 🍻 am dat prost că sunt direct . Trebuia sa fac dracului și eram futut și eu 😂🍻

@Semakaonenu mai fii agitat șogore, dute la feblețea că te liniștește ea😇

  • Mersi 1
Link spre comentariu
Reputație: 421
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
2 hours ago, axelov90 said:

Nu știu dacă e neapărat amuzant , dar a fost ciudat , de la chinuiala cu programarea, acțiunea a fost ok , povestirea a fost ok, nimic de reproșat , e o fată foarte deschisă , directă , sinceră , mi-a plăcut asta … dar știi tu , nu e mereu acel click . 🙈

Deci fu bine, asta e important. Ca nu fu click, mno, pățăşti! Stii tu unde am patit eu 😂😂😂😂

Directa..sincera...no aci imi da cu virgula...sigur o fost ceva...ti-a zis la final sa nu mai mergi la ea cu pulocu' ala mare, asa-i? 😂😂😂

Si-a facut treaba, a rezistat eroic, dar sa nu mai mergi 😂😂😂

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 1401
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 1 oră, hateru a spus:

Directa..sincera...no aci imi da cu virgula...sigur o fost ceva...ti-a zis la final sa nu mai mergi la ea cu pulocu' ala mare, asa-i? 😂😂😂

Si-a facut treaba, a rezistat eroic, dar sa nu mai mergi 😂😂😂

Mai pe scurt asa ceva … 🙈

"Plăcerile interzise au un gust dulce care adesea ne ispitesc să renunțăm la rațiune, însă adevărata putere stă în capacitatea noastră de a ne controla și de a găsi satisfacție în alegerile noastre responsabile și în armonia cu valorile noastre fundamentale."

Link spre comentariu
Reputație: 2446
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 19 ore, ghiurghiusan a spus:

A încercat și eu sa fac o programare. 

PM nu răspunde 

Wapp nu răspunde 

Tik tok nu răspunde 

Și toate astea ieri începând cu 9 - 10 dimineața.  Voi cum reușiți sa va întâlniți cu meraviliosa creatura ?

Alo!!! Nenea? Nu se fac programări pe rețelele de socializare. Ce-a căruia i-ai scris tu nu are nici o legătură cu Denisax

  • Mersi 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 13 ore, hateru a spus:

Ce-ai facut iar, prietene? Nu te potolesti.....

M-am culcat linistit aseara, ca va impacati si azi mergi la iubit - daca ai loc de axelov - si cand colo, iar te-ai certat cu toata lumea. 😂😂😂 Esti bolund rau 😂😂😂

Acuma sunt liniștit, 😂😂😂.Bag o țuică buna 🙈. Ăsta sunt 😂😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 10 ore, hateru a spus:

Sogore @Flx01 inde iesti? Ce pățâşi?

Și eu sunt curios unde este😁 .Ca a dat dar fara dovezi 😁 doi sunt și o fata 😂 .😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 1401
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 10 minute, Semakaone a spus:

Și eu sunt curios unde este😁 .Ca a dat dar fara dovezi 😁 doi sunt și o fata 😂 .😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Ce dușmani ai mai iarăși ??? Și fete și băieții se iau de tine .. 

"Plăcerile interzise au un gust dulce care adesea ne ispitesc să renunțăm la rațiune, însă adevărata putere stă în capacitatea noastră de a ne controla și de a găsi satisfacție în alegerile noastre responsabile și în armonia cu valorile noastre fundamentale."

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 8 minute, axelov90 a spus:

Ce dușmani ai mai iarăși ??? Și fete și băieții se iau de tine .. 

 

Acum 10 minute, axelov90 a spus:

Ce dușmani ai mai iarăși ??? Și fete și băieții se iau de tine .. 

Ce ai și tuuu acuma colegu...

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 1401
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 1 minut, Semakaone a spus:

 

Ce ai și tuuu acuma colegu...

Păi și eu ce am ? 

"Plăcerile interzise au un gust dulce care adesea ne ispitesc să renunțăm la rațiune, însă adevărata putere stă în capacitatea noastră de a ne controla și de a găsi satisfacție în alegerile noastre responsabile și în armonia cu valorile noastre fundamentale."

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 1401
  • Oras:România
  • Oras:România
Chiar acum, Semakaone a spus:

Ai zis sa iubesc și să tac , așa fac ..nu știu ce vrei tu acuma !

😂😂😂 nu vreau eu nimic , ca și eu sunt trist ca @Denisax nu a vrut să mă mai primească… mi-am dat seama ca e nasol să fii  bădăran … și acu aia e suport consecințele… 😔

Încerc sa recidivez și eu , și să-mi spăl păcatele … 

"Plăcerile interzise au un gust dulce care adesea ne ispitesc să renunțăm la rațiune, însă adevărata putere stă în capacitatea noastră de a ne controla și de a găsi satisfacție în alegerile noastre responsabile și în armonia cu valorile noastre fundamentale."

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 6 minute, axelov90 a spus:

😂😂😂 nu vreau eu nimic , ca și eu sunt trist ca @Denisax nu a vrut să mă mai primească… mi-am dat seama ca e nasol să fii  bădăran … și acu aia e suport consecințele… 😔

Încerc sa recidivez și eu , și să-mi spăl păcatele … 

Nu mai cita alte fete când vorbim , că nu mă interesează , Fetele de ex Monalisa 😂 dau clasa , acolo mergi liniștit și pleci relaxat și futut bine .

Da știu mergi la una pe 200 și da toate detaliile despre tine 😂

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 1401
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 7 minute, Semakaone a spus:

Nu mai cita alte fete când vorbim , că nu mă interesează , Fetele de ex Monalisa 😂 dau clasa , acolo mergi liniștit și pleci relaxat și futut bine .

Da știu mergi la una pe 200 și da toate detaliile despre tine 😂

Nu cunosc, eu sunt prea mic și neimportant ca să fiu subiect de discuție și curiozitate pentru alții … așa că-mi văd de iubit unde pot și sunt primit 🫣

"Plăcerile interzise au un gust dulce care adesea ne ispitesc să renunțăm la rațiune, însă adevărata putere stă în capacitatea noastră de a ne controla și de a găsi satisfacție în alegerile noastre responsabile și în armonia cu valorile noastre fundamentale."

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 1 minut, axelov90 a spus:

Nu cunosc, eu sunt prea mic și neimportant ca să fiu subiect de discuție și curiozitate pentru alții … așa că-mi văd de iubit unde pot și sunt primit 🫣

De aia am zis  că vorbem cu colegu @hateru dar pizde că @Flx01 și @unsuflet știu că e una pe Arad 😂😂😂😂😂

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 1401
  • Oras:România
  • Oras:România

Mă retrag, ca iar o dați pe lambada și nu e de mine ! 
Noapte bună tuturor 😴

  • Like 1

"Plăcerile interzise au un gust dulce care adesea ne ispitesc să renunțăm la rațiune, însă adevărata putere stă în capacitatea noastră de a ne controla și de a găsi satisfacție în alegerile noastre responsabile și în armonia cu valorile noastre fundamentale."

Link spre comentariu
Reputație: 421
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
8 hours ago, axelov90 said:

😂😂😂 nu vreau eu nimic , ca și eu sunt trist ca @Denisax nu a vrut să mă mai primească… mi-am dat seama ca e nasol să fii  bădăran … și acu aia e suport consecințele… 😔

Încerc sa recidivez și eu , și să-mi spăl păcatele … 

Eu zic ca ar trebui sa iei o pauza mai lunga de la forum si poate de la fete. Nu stiu cum ai fost badaran fata de Denisa si nici nu e treaba mea. 

Eu imi amintesc de acel axelov care intra pe forum, facea recenzie si pa....pana la urmatoarea recenzie....fara alte discutii si complicatii.

Parca in ultima perioada nu mai e acelasi axelov. Nu ti-o spun din rautate, dar esti mult prea implicat aici, nu erai asa inainte. Si probabil ca iti era mult mai bine. 

Eu zic sa ai o discutie cu tine si sa vezi ce si cum faci mai departe. Eu zic ca nu e ok asa! Detaseaza-te putin....

Nu ti-o zic cu gram de rautate, eu chiar te apreciez!

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
Reputație: 421
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
10 hours ago, Semakaone said:

Acuma sunt liniștit, 😂😂😂.Bag o țuică buna 🙈. Ăsta sunt 😂😂😂

😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Sa-ti fie de bine!

Da, asta esti si nu te mai schimba numa' pamantu' galben 😂😂

  • Mersi 1
Link spre comentariu

Reputație: 1661
  • Oras:Ar
  • Oras:Ar
Acum 15 minute, hateru a spus:

Eu zic ca ar trebui sa iei o pauza mai lunga de la forum si poate de la fete. Nu stiu cum ai fost badaran fata de Denisa si nici nu e treaba mea. 

Eu imi amintesc de acel axelov care intra pe forum, facea recenzie si pa....pana la urmatoarea recenzie....fara alte discutii si complicatii.

Parca in ultima perioada nu mai e acelasi axelov. Nu ti-o spun din rautate, dar esti mult prea implicat aici, nu erai asa inainte. Si probabil ca iti era mult mai bine. 

Eu zic sa ai o discutie cu tine si sa vezi ce si cum faci mai departe. Eu zic ca nu e ok asa! Detaseaza-te putin....

Nu ti-o zic cu gram de rautate, eu chiar te apreciez!

Subscriu la cele zise de tine, cu adăugirea că toți ar trebui să fim puțin mai toleranți când intrăm aici. Scopul e să ne simțim bine la fete, nu să fim zmei pe forum..

  • Like 1
  • Confuz 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...