Sari la conținut

Amalia 0748663787


Vizitator Amalia10

Postări Recomandate

Reputație: -39
  • Oras:Piatra Neamț
  • Oras:Piatra Neamț
Acum 1 oră, Eugenix a spus:

Amalia a confirmat ca se intoarce de luni 5 august in Piatra Neamt.

Gata nu mai merg la alte fete ...bun banii deoparte pentru când ajunge, să am cel puțin de 3- 4 întâlniri  ! 😏

Link spre comentariu
  • Oras:Neamț
  • Oras:Neamț
Acum 22 minute, Edyxx a spus:

Gata nu mai merg la alte fete ...bun banii deoparte pentru când ajunge, să am cel puțin de 3- 4 întâlniri  ! 😏

eu zic sa faci rata in banca parerea mea

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 101
  • Oras:. Calator
  • Oras:. Calator
13 minutes ago, Odj1992 said:

Daca ai si un nr de tel sa ne lasi, ar fi parfum. Sa traiesti!

 

Este in titlul topicului :

Amalia 0748663787

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 101
  • Oras:. Calator
  • Oras:. Calator
On 6/11/2024 at 1:53 PM, Amalia10 said:

️Nu raspund decât celor care au o poza de profil la whatsapp cu ei, iar mesajul va rog sa specifice vârsta voastra, intervalul de timp pe care doriți sa îl petrecem împreuna, ce doleanțe aveți, și de asemenea când va pot raspunde înapoi. 
️Repet️ NU accept persoane sub 30 de ani! 

Modalitatea de contact este WhatsApp.

Link spre comentariu
  • Oras:Piatra Neamt
  • Oras:Piatra Neamt

Salutare,

Deși am spus ca nu obișnuiesc sa fac recenzii, femeia aceasta merita sa confirm cele spuse de colegii anteriori. 

Azi s-au aliniat toate planetele și am reușit să ajung la ea. 

Nu o să dau note, ca nu sunt profesor dar pentru mine a fost o experiență mai mult decât reușită și asta datorită în totalitate ei.

Despre acțiune, doar că ... mi-au tremurat picioarele încă vreo 2 ore după ce a scos din mine tot (răul sau binele)

Aștept următoarea aliniere ...

Îți mulțumesc Amalia 😘

 

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 89

Seara buna 

Tocmai ce am ieșit de la Amalia 

Și-a schimbat locația pe lângă lidl precista ușor de găsit și discreta ai un alibi ca ești la cumparaturi

Acțiunea a fost ca de obicei perfectă cu ON NP FK, On cum vezi în filme cu saliva deep atenție la sateliți, NP cum am vrut asa a stat cu gemete priviri mângâieri FK din plini și un CIM unde a scos tot răul din mine 

10 pe linie la tot

A spus ca e pana marți după vine iar prin septembrie 

Ciocane tari

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Reputație: 35
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 2 ore, andem a spus:

Seara buna 

Tocmai ce am ieșit de la Amalia 

Și-a schimbat locația pe lângă lidl precista ușor de găsit și discreta ai un alibi ca ești la cumparaturi

Acțiunea a fost ca de obicei perfectă cu ON NP FK, On cum vezi în filme cu saliva deep atenție la sateliți, NP cum am vrut asa a stat cu gemete priviri mângâieri FK din plini și un CIM unde a scos tot răul din mine 

10 pe linie la tot

A spus ca e pana marți după vine iar prin septembrie 

Ciocane tari

Mă frate dar nu am nimic cu nimeni...totuși nu înțeleg un lucru...fata asta vine in piatra doar pentru 3..4 clienți  ! Că postați aceiași care a-ți postat și  data trecută si tot așa..adică se merită pentru EA !  Și din ce pare ...nu prea e darnica lumea pe aici..( 150..200 ..300 )  ca și prețuri. 

  • Confuz 1
Link spre comentariu
Reputație: 89
Acum 50 minute, Alexa0 a spus:

Mă frate dar nu am nimic cu nimeni...totuși nu înțeleg un lucru...fata asta vine in piatra doar pentru 3..4 clienți  ! Că postați aceiași care a-ți postat și  data trecută si tot așa..adică se merită pentru EA !  Și din ce pare ...nu prea e darnica lumea pe aici..( 150..200 ..300 )  ca și prețuri. 

🤣🤣🤣 Topicul are 200k de citiri tu crezi ca are 3 4 clienți la cum arată și ce servici are e foarte selectiva cu cine ii calcă pragul la ea doar cu programe se ajunge 

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: -39
  • Oras:Piatra Neamț
  • Oras:Piatra Neamț
Acum 8 ore, andem a spus:

🤣🤣🤣 Topicul are 200k de citiri tu crezi ca are 3 4 clienți la cum arată și ce servici are e foarte selectiva cu cine ii calcă pragul la ea doar cu programe se ajunge 

La cum Arată...😂 ( da cum arată ) E o femeie ca oricare alta  ! 

  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:Iași
  • Oras:Iași

Poate ne zice chiar Amalia când și cum revine !!! 

Hai pe la noi...ca avem numai ragalii și țigănci.. nimic deosebit..!!

Toti te așteaptă pe tine..ar fi bine sa stai macar o luna🤣🤣🤣 ai avea destulă treaba..

💯💯 TOP TOP TOP !!!

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...