Sari la conținut

Amalia 0748663787


Vizitator Amalia10

Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București
On 7/5/2023 at 11:19 AM, Amalia10 said:

Astăzi nu mai am niciun loc liber!

Va pup si va doresc o zi minunata tuturor! ☺️ 
 

 

FA0CB5A9-CD5A-4E84-B4E7-84187509E90D.jpeg

Hei,  buna! 

Pana la urma ți-ai pus silicoane? 🤪

Link spre comentariu
  • Oras:Piatra Neamt
  • Oras:Piatra Neamt

Dragilor, voi reveni din Septembrie. Încă nu știu sigur data exactă. Va țin la curent aici! Pana atunci, va doresc tuturor o vacanța plăcută și sa ne revedem cu bine!❤️🩵

Link spre comentariu
Acum 7 ore, Amalia10 a spus:

Dragilor, voi reveni din Septembrie. Încă nu știu sigur data exactă. Va țin la curent aici! Pana atunci, va doresc tuturor o vacanța plăcută și sa ne revedem cu bine!❤️🩵

😘😘😘😜 Vacanta plăcută și mult mult soare sa prindă bronzul

Link spre comentariu
La 28.07.2023 la 12:30, Amalia10 a spus:

Dragilor, voi reveni din Septembrie. Încă nu știu sigur data exactă. Va țin la curent aici! Pana atunci, va doresc tuturor o vacanța plăcută și sa ne revedem cu bine!❤️🩵

Buna Amalia.

Ai ceva noutati pentru noi cu privire la data sosirii pe meleagurile nostre ?

Link spre comentariu
  • Oras:Piatra Neamț
  • Oras:Piatra Neamț

Salutare tuturor, așteptarea a luat sfârșit după o lună lungă grea🤣🤣, m-a rugat Amalia să vă anunț că de mâine se întoarce la noi, pentru o săptămână momentan dar probabil va reveni lunar🤣🤣, ora exactă când ajunge nu o știu încă dar când aflu vă anunț!😁😇

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
Acum 2 ore, Gikon13 a spus:

Salutare tuturor, așteptarea a luat sfârșit după o lună lungă grea🤣🤣, m-a rugat Amalia să vă anunț că de mâine se întoarce la noi, pentru o săptămână momentan dar probabil va reveni lunar🤣🤣, ora exactă când ajunge nu o știu încă dar când aflu vă anunț!😁😇

In sfârșit o veste foarte buna... Mulțumim frumos 

Link spre comentariu
  • Oras:Piatra Neamț
  • Oras:Piatra Neamț
La 09.09.2023 la 12:26, Gikon13 a spus:

Salutare tuturor, așteptarea a luat sfârșit după o lună lungă grea🤣🤣, m-a rugat Amalia să vă anunț că de mâine se întoarce la noi, pentru o săptămână momentan dar probabil va reveni lunar🤣🤣, ora exactă când ajunge nu o știu încă dar când aflu vă anunț!😁😇

A mai dat vreun semn?!

Parca ziceai că ajunge săptămâna aceasta! Mâine este joi !

Link spre comentariu

Eu am câțiva ani decand o vizitez numai pe ea când e în oraș și nu am nici cel mai mic reproș de făcut mai ales ca de câteva luni are și silicoane și-a operat și nasul iar la capitolul igiena nu ai ce comenta. Oralul este demențial cu tot de vrei tu de la vecini pana la scuipat și deep pana rămâne fără aer, asta e principalul lucru care ma face sa revin de câte ori am ocazia. Numai ia știe cum reușește sa îl trezească pe asta mic la al doilea numar( pe unde am mai umblat nu prea au avut succes altele, mai era Any la Timișoara cu același stil și arătau fix la fel) iar la normal dacă ai scăpato cu spatele la tine te termina imediat din orice poziție. Pentru mine e 10 pe linie și maxim ce poți găsi în Piatra Neamț la aproape orice ora fără sa jignesc pe nimeni. Spor la ciocane sa aveți și succes sa va răspundă la tel și sa o prindeți libera! Te pup Amalia dacă tot m am pus la povesti 😐

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:City of Dunwall / Blackreef
  • Oras:City of Dunwall / Blackreef

Draga domnisoara, Amalia, veti primi clienți noi in viitorul apropiat? Întreb acest lucru indiscret deoarece încercările mele de a lua legătura cu dumneavoastră s-au soldat cu un crunt eșec. Indiferent de canalele pe care am încercat sa va contactez, nu am avut câștig de cauza. Alas. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...