Sari la conținut

Ultima noapte de fwtai, antaia noapte da razboi


Daumoda

Postări Recomandate

Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 17 ore, cincistele a spus:

Păi dacă să supără regele morților și-i ia la minusat pă ruși ? 🤭😁🤣😂 

Piz dai seama ? 😁

 

El rumburakule, haidi bă la Kiev, să ne pișăm pă ciuma roșie ! I-ați și tot alaiul virtual, armata ta dintr-un om 😂😂😂

     Nu ati vazut ce a declarat unul, intervievat pe strada ? Ca s-ar duce in linia intai, daca razboiul s-ar desfasura online.

  • Haha 2
Link spre comentariu
Acum 21 minute, siana a spus:

     Nu ati vazut ce a declarat unul, intervievat pe strada ? Ca s-ar duce in linia intai, daca razboiul s-ar desfasura online.

🤣🤣 Leșin.  

 Da unul că  întreba   "  câte  kg de fier   are un tanc rusesc  ?🤣   Să  își  facă  și  el o socoteală. 

  • Haha 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: -1368
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 8 minute, Tandem3 a spus:

🤣🤣 Leșin.  

 Da unul că  întreba   "  câte  kg de fier   are un tanc rusesc  ?🤣   Să  își  facă  și  el o socoteală. 

 Pai, poate ar fi mai bine ca la urmatoarele alegeri sa optam pentru un presedinte rom...

     Limba rusa imi place,,, nu stiu, limbile rusesti, daca mi-ar placea, dar ii astept, la sedintele mele, de dominare, pe soldatii rusi, sa fac instructaj cu ei...

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 2 minute, siana a spus:

 Pai, poate ar fi mai bine ca la urmatoarele alegeri sa optam pentru un presedinte rom...

     Limba rusa imi place,,, nu stiu, limbile rusesti, daca mi-ar placea, dar ii astept, la sedintele mele, de dominare, pe soldatii rusi, sa fac instructaj cu ei...

Lasă  întâi să  îi fută  pe vitejii noștri  în cur 🤭  Da din câte știu  ,  din păcate ,  ruși nu dau limbi  , cică  îi mare rușine.  🤗

  • Haha 3
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...