Sari la conținut

❤️CRISTINA - MASAJ EROTIC - 0768659881 ❤️


Postări Recomandate

  • Telefon: 0768659881
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0768659881
  • Oras:Constanta
  • Disponibila

Vreau să prind un pic de bronz așa ca mâine voi lucra în următoarele intervale

08:00 -13:00

18:00 -21:00 

Programările se fac doar pe whatsapp

IMG_2719.jpeg

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768659881
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0768659881
  • Oras:Constanta
  • Disponibila

Azi mă găsiți la birou până în ora 18:00, programările se fac exclusiv pe whatsapp

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768659881
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0768659881
  • Oras:Constanta
  • Disponibila

Bună dimineața, 

Am ajuns la birou , programările le stabilesc numai pe Whatsapp. 
 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768659881
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0768659881
  • Oras:Constanta
  • Disponibila

Bună ziua, 

Programări începând cu 13:30 , numai pe whatsapp

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768659881
  • Oras:Constanta
  • Disponibila
  • Telefon: 0768659881
  • Oras:Constanta
  • Disponibila

Bună dimineața, 

Azi încep programul de la 10:00. 

Programările  se stabilesc exclusiv pe Whatsapp

IMG_2782.jpeg

IMG_2784.jpeg

IMG_2785.jpeg

IMG_2786.jpeg

  • Inimioara 3
Link spre comentariu
  • Oras:Mamaia
  • Oras:Mamaia

Salutare colegi de breasla.Azi am fost la Cristina la masaj,fata asta este superba.Arata foarte bine si este tare draguta.Asa cum au scris despre ea,mai sus este de o mare finețe și calitate.

  • Like 2
Link spre comentariu

Buna ziua,

Pana nu de mult Cristina era in topul meu pe primul loc in ceea ce priveste masajul erotic  dar la ultima intalnire a dat dovada de ceea ce numesc lipsa de respect pentru banii si timpul meu.Mai exact masajul s-a desfasurat printre fragmentele de timp lasate de curierii care veneau si aduceau diferite produse.Evident ca domnisoara era cu ochii pe telefon  tot timpul ca ..sa nu rateze vreun curier.Deci acel faimos masaj s-a transformat intr-un ulei intins pe spate si un hand job trist facut pe fuga...caci venea curierul.La modul profesionist ar fi putut repara  acest incovenient prin prelungirea sedintei de masaj sau alte metode.Intrucat nu s-a intamplat acest lucru am decis ca aceasta domnisoara este un capitol inchis pentru mine.Stiu ca vor aparea comentarii del a "hateri" ca nu sta domnisoara in loc de mine dar intrucat menirea acestui forum este de a posta si bune si rele am procedat in consecinta. O zi buna sa aveti!

  • Like 4
Link spre comentariu
Reputație: 472
Chiar acum, un trecator a spus:

Buna ziua,

Pana nu de mult Cristina era in topul meu pe primul loc in ceea ce priveste masajul erotic  dar la ultima intalnire a dat dovada de ceea ce numesc lipsa de respect pentru banii si timpul meu.Mai exact masajul s-a desfasurat printre fragmentele de timp lasate de curierii care veneau si aduceau diferite produse.Evident ca domnisoara era cu ochii pe telefon  tot timpul ca ..sa nu rateze vreun curier.Deci acel faimos masaj s-a transformat intr-un ulei intins pe spate si un hand job trist facut pe fuga...caci venea curierul.La modul profesionist ar fi putut repara  acest incovenient prin prelungirea sedintei de masaj sau alte metode.Intrucat nu s-a intamplat acest lucru am decis ca aceasta domnisoara este un capitol inchis pentru mine.Stiu ca vor aparea comentarii del a "hateri" ca nu sta domnisoara in loc de mine dar intrucat menirea acestui forum este de a posta si bune si rele am procedat in consecinta. O zi buna sa aveti!

Din câte știu eu curierul trimite mesaj în dimineața zilei respective că vine între orele 11-13 spre exemplu, ar fi fost corect din partea ei să nu facă programări în perioada respectiva când vine curierul dar din păcate foamea de bani și să nu piardă clienți este foarte mare

Link spre comentariu
Reputație: 399
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
La 27.06.2024 la 0:03, Chrystalll a spus:

Vreau să prind un pic de bronz așa ca mâine voi lucra în următoarele intervale

08:00 -13:00

18:00 -21:00 

Programările se fac doar pe whatsapp

IMG_2719.jpeg

😘

Link spre comentariu
Reputație: 399
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
La 13.07.2024 la 16:03, sava.nicol a spus:

Salutare colegi de breasla.Azi am fost la Cristina la masaj,fata asta este superba.Arata foarte bine si este tare draguta.Asa cum au scris despre ea,mai sus este de o mare finețe și calitate.

Am vizitat-o și eu,subscriu ce a zis colegul mai sus.Note doar de 10.Este frumosa cu corp splendid, înaltă cu picioare frumoase lungi.Igiena și atitudine 10 +Este de revenit

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...