Sari la conținut

🤍💥Rebeca 💥🤍 🌸 0752067957🌸


Postări Recomandate

Salut baieti. Am apucat de am fost eu ieri la Rebe de dimineata si asa la limita ca mi-a zis ca are ceva de rezolvat dar revine, mi-a spus ca sta pana joi. La fel de lipicioasa si sexi. Am ajuns la ea a inceput cu sărutări, un oral demențial ca de fiecare data, dupa care am schimbat 2 poziti, dupa care am finalizat ca nu am mai putut rezista! Te pup Rebe!

  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 10 minute, calatoru1 a spus:

Încerc de 2 zile sa vb cu ea, suna telefonul dar nu raspunde. Nu știu cum își face programările dacă nu raspunde.

Dar ea nu este în oraș dacă era sa fie în oras credeți ca nu anunță aici 😂😂😂 sunați ca sunați degeaba😂😂

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768036092
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0768036092
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Hey băieți, m-am decis...de sâmbătă am să fiu la voi în oraș pentru 3 zile. Vă pup și abia aștept să ne vedem/revedem 🥰😘

Zi frumoasă să avem!🥰🥰🥰

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
2 hours ago, rebecahot1 said:

Hey băieți, m-am decis...de sâmbătă am să fiu la voi în oraș pentru 3 zile. Vă pup și abia aștept să ne vedem/revedem 🥰😘

Zi frumoasă să avem!🥰🥰🥰

Eu cred că tu "fugi" de mine 😂. La ultima ta vizita in Târgu Jiu am zis că pun mana pe tine dar ai plecat cu 2 zile înainte să ajung eu, ai fost și la Brașov, ai venit tu la câteva zile în urma mea 😂. De data asta stai doar 3 zile fix când sunt în alt colt al țării. Când te mai "prind" :feet și eu? 😂

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768036092
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0768036092
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 3 ore, christian91 a spus:

Eu cred că tu "fugi" de mine 😂. La ultima ta vizita in Târgu Jiu am zis că pun mana pe tine dar ai plecat cu 2 zile înainte să ajung eu, ai fost și la Brașov, ai venit tu la câteva zile în urma mea 😂. De data asta stai doar 3 zile fix când sunt în alt colt al țării. Când te mai "prind" :feet și eu? 😂

Soarta😜😅 odată și odată trebuie să ne nimerim în același loc amândoi😁😉 te pup🥰

Link spre comentariu
  • Oras:Târgu Jiu
  • Oras:Târgu Jiu
La 18.04.2023 la 14:00, rebecahot1 a spus:

Hey băieți, m-am decis...de sâmbătă am să fiu la voi în oraș pentru 3 zile. Vă pup și abia aștept să ne vedem/revedem 🥰😘

Zi frumoasă să avem!🥰🥰🥰

Hey ești la Târgu Jiu 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768036092
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0768036092
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Bună seara!

Am întâmpinat câteva probleme cu închirierea apartamentului,fin nefericire 🙄 

De mâine sunt în oraș....sigur de data aceasta🤭 pupici 🥰🤗

Link spre comentariu

Salutare, futaciosi!

Chiar acum am plecat de la Rebeca, pot sa spun de la inceput ca aceasta fata e incredibila din toate punctele de vedere🥰, este foarte primitoare, are un corp perfect, foarte frumoasa, curată, tot ce vrei, eu unul m-am simțit excelent in compania ei și vreau sa ii multumesc pentru asta!

note:

igiena-10

corp-10

GFE-10 pot spune ca am făcut sex cu prietena mea, doar ca ea era plus plus😅

ON-10 cu brio, atenția la oo, umed, deep

CIM-10 pentru cunoscători 

NP-10 se mișcă cu tine, se adaptează, știe sa facă treaba

In concluzie pot spune ca am venit din Craiova pt ea, iar Așteptările sunt peste limita, de revenit clar așa ca bafta băieți așa ceva mai rar!

tarif 350/ 1h, merita toți banii, mai bine nu va mai duceți la 2,3 rapanoase și o plătiți pe Rebeca

 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...