Sari la conținut

Casi ☎️ 0739435586


Kassycsi

Postări Recomandate

  • Telefon: 0793475389
  • Oras:Arad
  • Disponibila
  • Telefon: 0793475389
  • Oras:Arad
  • Disponibila
1 oră în urmă, Terent a spus:

Drăguță am vazut ca ai revenit la Arad .

Actualizezi si tu te rog prețurile să știm si noi ? Ms .

Buna , momentan nu am ajuns in oras . 
Imediat ce ma instalez , am sa postez lista de preturi si cand pot incepe programarile . 
va pupicesc 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0793475389
  • Oras:Arad
  • Disponibila
  • Telefon: 0793475389
  • Oras:Arad
  • Disponibila

Buna dragilor 😘 am revenit in orasul vostru, in aceasta seara programul o sa fie scurt , disponibila pana la 01:00 , insa de maine incepem cu forte proaspete ! 😀 

 

 

Serviciile mele sunt :

🌹oral protejat/neprotejat in functie de igiena 

🌹sex normal protejat

💘Sex anal în funcție de mărime +100lei (sa se specifice din momentul efectuării programării) 

🌹diferite poziții + 69

🌹fantezii: sarutari fk +50 RON ( in functie de igiena si compatibilitate)

                   atingeri ,

                  foot fetish

                 GFE (girlfriend experience)          

                 Deep throat

                 finalizare pe corp 

                masaj erotic/relaxare /prostata

                

🌹Fantezii speciale: dominare hard, dominare soft +50 RON

uro+50 RON  , umilire verbala /fizica

 NU PRACTIC 

                    -Finalizare orala/faciala 

🔞 Deplasari doar la hotel 450lei 1h 

🎁Cadoul: 🎀150lei 30 min  

               🎀300lei 1h 

Locatie : ARAD PLAZA 😇

Va pup ! 😘😘😘

Link spre comentariu
Vizitator Daddy-boy
Reputație: 0

Impresii/expresii

De cam o doua ore am fost turbat dupa niste savarina, si nu gaseam pe nimeni disponibil, am zarit-o pe Casi ca este, mesaj pe wapp mia si raspuns, in 5 minute am fost la.interfon eram.prin zona podgoria, am intrat ma dirijat la scara am urcat la.usa mia deschis o fata deaguta, sexy inbracata buzele carnoase de FK nu am intrebat da imi.pare rau ma poftit inauntru in cuibusor. Nu este BBW bine facuta.

Am cerut sa ma dusulesc ca veneam de la servici, aprobat, prosop curat inmanat in mana, gel de dus barbatesc, tot ce trebuie nota 10

Action cu botu la savarina, curata placut fara miros, avea piercing nu ma deranjat. Oral bun spre foarte bun cu Deep, (era saraca sa se inece) iam zis laso mai usor ca nu e inportant pentru mine.sia dat silinta sa ma simt cat mai bine. Nota 10

Dupa sa urcat pe mine si dai miscari de mia mutat outele in partea cealata, am zis la un momendat am simtit ca rupem patu sau ne trezim la vecini. Nota 10***

Pozitia doggy cea din urma ai ce vedea si pe ce sa pui mana, se misca isi da silinta.

Terminat in balonas din fata ca eu nu le am.cu corpu si nici nu ma incanta acolo in gaurica e baza....

All in one experienta placuta de vizitat cine e dupa sani mari, ai pe ce pune mana si ce suge.

De vizitat futaciosilor, dupa sani mari si Deep.

Cam atat pe ziua de azi acuma urmeza un CS-GO de relaxare si somnic pufos la toata lumea.

Va pupa nea Nelu.....

Link spre comentariu
  • Telefon: 0793475389
  • Oras:Arad
  • Disponibila
  • Telefon: 0793475389
  • Oras:Arad
  • Disponibila
La 22.08.2022 la 20:54, Kassycsi a spus:

Buna dragilor 😘 am revenit in orasul vostru, in aceasta seara programul o sa fie scurt , disponibila pana la 01:00 , insa de maine incepem cu forte proaspete ! 😀 

 

 

Serviciile mele sunt :

🌹oral protejat/neprotejat in functie de igiena 

🌹sex normal protejat

💘Sex anal în funcție de mărime +100lei (sa se specifice din momentul efectuării programării) 

🌹diferite poziții + 69

🌹fantezii: sarutari fk +50 RON ( in functie de igiena si compatibilitate)

                   atingeri ,

                  foot fetish

                 GFE (girlfriend experience)          

                 Deep throat

                 finalizare pe corp 

                masaj erotic/relaxare /prostata

                

🌹Fantezii speciale: dominare hard, dominare soft +50 RON

uro+50 RON  , umilire verbala /fizica

 NU PRACTIC 

                    -Finalizare orala/faciala 

🔞 Deplasari doar la hotel 450lei 1h 

🎁Cadoul: 🎀150lei 30 min  

               🎀300lei 1h 

Locatie : ARAD PLAZA 😇

Va pup ! 😘😘😘

Buna dragilor , disponibila pentru programari 🥰

29467616-2B2B-4E67-8F42-C1BEEAE76B6C.jpeg

19C90E44-62AE-4D25-A742-D101BCC27892.jpeg

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Vizitat și eu domnița din nou o mai vizitasem mai demult și am vrut sa vad daca sa schimbat și pot spune că da sa schimbat în bn programare facută cu o jumate de oră înainte ajuns în zona nasol cu parcarea vreo 20 de minute am umblat dupa un loc de parcare norocul meu a fost ca fata ma înțeles și ma aștepta pt asta are un mare plus de la mn ajuns în locație am intrat la dus si trecut in dormitor.

Fata și -a cerut scuze ca nu a avut cu ce mă servi dar a fost super politicoasă chiar mi -a placut schimbarea ei .

Actiune a început cu oral destul de adanc fara mâini chiar deep are buze faine  .

La normal vreo trei poziții ai pe ce pune mâna si poti da cum vrei încercat si anal care a fost cireașa de pe tort pt mn sa vezi cum calarești fundulețu ăla mare a fost super finalizat cam greu dar nu sa lasat bătuta șia rezolvat ceea ce mi -a placut din nou .

On 9

Np.8.5

Anal 9. 5

Locatie 10

Igiena 10 

Atitudine 10

De revenit da cel putin pt anal off offf

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0793475389
  • Oras:Arad
  • Disponibila
  • Telefon: 0793475389
  • Oras:Arad
  • Disponibila
Acum 23 minute, Terent a spus:

Vizitat și eu domnița din nou o mai vizitasem mai demult și am vrut sa vad daca sa schimbat și pot spune că da sa schimbat în bn programare facută cu o jumate de oră înainte ajuns în zona nasol cu parcarea vreo 20 de minute am umblat dupa un loc de parcare norocul meu a fost ca fata ma înțeles și ma aștepta pt asta are un mare plus de la mn ajuns în locație am intrat la dus si trecut in dormitor.

Fata și -a cerut scuze ca nu a avut cu ce mă servi dar a fost super politicoasă chiar mi -a placut schimbarea ei .

Actiune a început cu oral destul de adanc fara mâini chiar deep are buze faine  .

La normal vreo trei poziții ai pe ce pune mâna si poti da cum vrei încercat si anal care a fost cireașa de pe tort pt mn sa vezi cum calarești fundulețu ăla mare a fost super finalizat cam greu dar nu sa lasat bătuta șia rezolvat ceea ce mi -a placut din nou .

On 9

Np.8.5

Anal 9. 5

Locatie 10

Igiena 10 

Atitudine 10

De revenit da cel putin pt anal off offf

Iti multumesc frumos ❤️🍑 ma bucur ca te-ai simtit bine in compania mea 🥰 te astept cu drag si data viitoare 😘😘😘

Link spre comentariu

  • Telefon: 0793475389
  • Oras:Arad
  • Disponibila
  • Telefon: 0793475389
  • Oras:Arad
  • Disponibila
Acum 7 minute, comisirom a spus:

Te asteptam la Oradea Cassy!

Posibil sa vizitez Oradea de Luni , insa nu promit , cu siguranta am sa anunt pe forum 😘 pupici 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...