Sari la conținut

Ana 0737707543


Ana1q

Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
La 17.03.2022 la 16:06, Arad_lust a spus:

Era ceva să te pună pe tine să îi sugi pula prietenului.  

Eu cand am citit m gandeam ce prost e asta , si mai si plateste 😂😂😂😂Doamne mare e gradina ta , eu in locul ei ii dadeam sa suga si pula lu ala sa fie complet tacamul 🤣🤣🤣🤣🤣

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Patimasu
Reputație: 0
Acum 1 oră, Dolaru_arad a spus:

Eu cand am citit m gandeam ce prost e asta , si mai si plateste 😂😂😂😂Doamne mare e gradina ta , eu in locul ei ii dadeam sa suga si pula lu ala sa fie complet tacamul 🤣🤣🤣🤣🤣

Nu fi răutăcios,uni au și gusturi m-ai "bolnave". Ce cere piata domnita oferă.

Tu n-ai vrea sa primești limbi la ochii maro și să fi și platit?  De la o fetita sa nu se  înțeleagă altceva.....?,😁

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 31 minute, KingSartoris a spus:

Cel mai tare lucru e să fii judecat pe un grup de curvari și curve.
De parcă „păcatele” unora sunt mai „sfinte” decât a altora.
Câtă ipocrizie!

Daca ai gagica cheama-ma sa o fut si tu poti sta sa te uiti la noi , daca mai imi dai si bani e mai ok🤣🤣🤣, Esti defect frate serios , io chiar nu te inteleg .. astea is fantezii bolnave …

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Nu vă mai certați,fiecare cu optica,cu damblaua lui,duduița Ana e f open...arată senzațional  și așteaptă să o vizitați și...să o penetrati...ce mai stați...?!?...Ana...rămâi la noi,(Arad) și în weekend ?!?

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0

Chiar nu imi doresc sa intru in conflict cu nimeni, dar vreau sa cred ca pe acest site plin de pacate si pacatosi ne-am adunat cei mai toleranti oameni din oras. Hai sa incercam sa intelegem si sa nu judecam placerile nimanui, indiferent ca e hetero sau homo, ca ii place sa faca dragoste sau ii place dominarea, ca ii plac grasele sau slabele, ca are fetishuri cu uro sau voyeurism, samd.

Ganditi-va cum ne-ar judeca societatea pe noi, cum ne-ar baga intr-o singura oala de curvari sau obsedati sexual si noi stim ca nu e asta adevarul despre noi. Sa nu facem aceeasi greseala cu colegii nostri care au indraznit sa isi traiasca visele si sa ni le destainuie.

Spor la ce vreti voi!

Link spre comentariu
Acum 1 oră, Danidor a spus:

Nu vă mai certați,fiecare cu optica,cu damblaua lui,duduița Ana e f open...arată senzațional  și așteaptă să o vizitați și...să o penetrati...ce mai stați...?!?...Ana...rămâi la noi,(Arad) și în weekend ?!?

Bună Danidor  mulțumesc pentru cuvintele frumoase ❤ da am sa fiu și în weekend în Arad vă aștept ❤🤗😘

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

"Vă" sau  te aștept,ai vrut să spui/scrii,ANA?!?Ce nume simplu și atât de frumos...Ana,ești cea mai tare,și abia aștept să petrecem câteva momente magice,memorabile...ador u❤!🤗💋👉👌👅👍🤟

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 13 ore, Danidor a spus:

"Vă" sau  te aștept,ai vrut să spui/scrii,ANA?!?Ce nume simplu și atât de frumos...Ana,ești cea mai tare,și abia aștept să petrecem câteva momente magice,memorabile...ador u❤!🤗💋👉👌👅👍🤟

Te aștept Danidor, ❤ Vă  aștept băieți.   ❤🤗 ma refer la toți care doresc  să petreacă timpul cu mine Inclusiv tu Danidor ❤🤗😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...