Sari la conținut

INDISPONIBILA


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Neața! Mi-am început programul și mă găsiți disponibilă până la 20:00 😚

Locația Rivers, programare doar WhatsApp 0799666546

Confirmare/anulare cu minim o oră înainte 

 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

🔞 Disponibilă până la 19:00 🔞

Duminică - indisponibilă

Locația Rivers, programare doar WhatsApp 0799666546

Confirmare/anulare cu minim o oră înainte 😉

 

 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
1 oră în urmă, lucianpbt a spus:

Salutare colegi si Eva,

   Dat fiind ca mi-am facut cont special ca sa o contactez pentru ca nu raspundea la mesaje pe wp, voi face si o mica recenzie pentru ca am fost sambata.

   Eva arata super bine, din cap pana in picioare, nu ma pot abtine sa nu o sarut pe tot corpul. Numai cand vad pozele profi pe care si le face, deja ma starneste. E o femeie calda, desteapta si emana eleganta, imi place maxim. Imi zambeste, ma serveste cu suc la alegerea mea si bineinteles fac dus inainte si dupa actiune, la fel face si ea.

   Am optat pentru o ora ca sa nu ma grabesc deloc si incep cu o imbratisare si niste saruturi, tot timpul miroase foarte frumos, apoi o intorc cu spatele spre oglinda ca sa o privesc din toate unghiurile. Are sanii mici asa cum imi plac mie si un cur cum putine femei au. Oralul este protejat, nu prea am multe de spus despre oral, e in regula, se vede foarte fain dar cand e protejat e mai mult ca sa ma excite pentru actiunea principala. Ii fac si eu oral apoi trecem la normal, diverse pozitii, e receptiva, se conformeaza, e foarte amabila si se simte bine indiferent de pozitie. Dupa cum am mentionat, dulapul ei de langa pat are si oglinda si mai puteti trage cate un ochi in timpul actiunii, e foarte misto. Am finalizat in prezervativ cu ea in pozitia doggy (e o priveliste fantastica).

   Desi as fi vrut sa aiba mai multe servicii ca sa profit intru totul, nu e de ratat pentru ca ea compenseaza prin celelalte lucruri pe care le-am mentionat. Pentru mine e de 10, imi e foarte draga si abia astept sa o vizitez din nou.

Te pup Eva!

Îți mulțumesc ♥️ Și te mai aștept 👌

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 13 ore, cristisex a spus:

Salut,

 

Cum as putea agata o fata in Copou?

Iti spun eu, stai in fata universitatii, iti agati un carton de gat pe care scrii: "sunt un bou, un mare idiot, am grave probleme mentale si de comportament"

Ai sa vezi cum o sa apara gagicile miloase sa te vindece. Bafta.

  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Pentru azi nu am loc disponibil 👌

Program zilele următoare:

🔞Joi - Sâmbătă 10:00-20:00🔞

Locația Rivers, programare doar WhatsApp 0799666546📱

Confirmare/anulare cu minim o oră înainte 😉

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...