Sari la conținut

INDISPONIBILA


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
9 minutes ago, EvaRiver said:

Neața

Locuri disponibile începând cu 13:00 ❤️

Locația River's, programare doar WhatsApp.

 

Vă pup și o zi frumoasă 😚

Buna Eva,

Programezi si dupa ora ora 22? Ajung vineri seara in Iasi si sunt interesat de serviciile tale. 

O zi exceptionala iti doresc!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 5 ore, FlorianD29 a spus:

Buna Eva,

Programezi si dupa ora ora 22? Ajung vineri seara in Iasi si sunt interesat de serviciile tale. 

O zi exceptionala iti doresc!

Bună! Nu 😿😿😿
O zi frumoasă 😘

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

👋👋👋

Disponibilitate după 16:30 ❤️ 

Duminică - indisponibilă

locația Rivers, programare doar Whatsapp 👌 Răspuns la mesaje după 14:00 📲 

Va pup și weekend frumos 🤩 

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Salutare,

Revin si eu cu o scurta recenzie despre Eva, pe care am reusit sa o vizitez saptamana asta.

Am stabilit intalnirea pe Wapp cu o zi inainte si a fost confirmata conform protocoalelor....respectata de ambele parti, fara surprize.

Locatia este foarte ok, curat, usor de ajuns, daca ai noroc gasesti si loc de parcare (eu unul am gasit). 

Am stat o ora in care m-am simtit foarte ok, relaxat...nu m-am simtit grabit sau alte probleme. Eva este putin tacuta dar foarte placuta si primitoare. A fost si foarte deschisa sa discute unele cerinte pe care le-am avut. Nu voi detalia actiunea asa ca voi trece direct la note:

Locatia: 10 - curat, usor de ajuns, fara surprize

Aspect: 10 - corp finut, sani frumosi, fund apetisant, chip placut

Oral: 9.5

Normal: 10 mai ales cand i-o tragi pe la spate

GFE: 9 - e foarte placuta si deschisa dar ii lipseste FK

De revenit: pt mn DA.

pe data viitoare Eva! :)

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
La 26.11.2023 la 2:00, bogd669 a spus:

Salutare,

Revin si eu cu o scurta recenzie despre Eva, pe care am reusit sa o vizitez saptamana asta.

Am stabilit intalnirea pe Wapp cu o zi inainte si a fost confirmata conform protocoalelor....respectata de ambele parti, fara surprize.

Locatia este foarte ok, curat, usor de ajuns, daca ai noroc gasesti si loc de parcare (eu unul am gasit). 

Am stat o ora in care m-am simtit foarte ok, relaxat...nu m-am simtit grabit sau alte probleme. Eva este putin tacuta dar foarte placuta si primitoare. A fost si foarte deschisa sa discute unele cerinte pe care le-am avut. Nu voi detalia actiunea asa ca voi trece direct la note:

Locatia: 10 - curat, usor de ajuns, fara surprize

Aspect: 10 - corp finut, sani frumosi, fund apetisant, chip placut

Oral: 9.5

Normal: 10 mai ales cand i-o tragi pe la spate

GFE: 9 - e foarte placuta si deschisa dar ii lipseste FK

De revenit: pt mn DA.

pe data viitoare Eva! :)

Îți mulțumesc 🙏 Te mai aștept cu drag 💋

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Din cauza unor probleme tehnice sunt nevoită să anulez programările de azi. 
Program pentru zilele următoare: 

 

🍑Miercuri - Vineri 9:30-20:00 🍑

locația River, programare Whats App 📲

Vă pup și o zi frumoasă în continuare 🌞

 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Neața

Disponibilă până la 20:30(20:00 ultima programare )👌 Pentru astăzi doar câteva locuri libere 📝. Locația River, programare whatsapp 📲 

O zi frumoasă 🌧️☃️🌨️

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
1 oră în urmă, EvaRiver a spus:

Neața

Disponibilă până la 20:30(20:00 ultima programare )👌 Pentru astăzi doar câteva locuri libere 📝. Locația River, programare whatsapp 📲 

O zi frumoasă 🌧️☃️🌨️

Cum plm me sa te futi de la 9 pana la 20:00,ultimii programati saracii dau bani  cam degeaba.Ar trebui sa aveti si voi un program mai decent sa aveti grija de fiecare client la fel,ma indoiesc ca dupa 10 ore de futai poti fi la fel de orientata catre client,no offense:)

Link spre comentariu
Acum 6 minute, martynovici a spus:

Cum plm me sa te futi de la 9 pana la 20:00,ultimii programati saracii dau bani  cam degeaba.Ar trebui sa aveti si voi un program mai decent sa aveti grija de fiecare client la fel,ma indoiesc ca dupa 10 ore de futai poti fi la fel de orientata catre client,no offense:)

Commentul asta este exact musca-n c**** calului.

No offence!

Zic pt ce eu am fost la domnisoara de multe ori si am fost foarte multumit de fiecare data.

Asa sa te bagi ca-n proverb n-are sens! fara sa mergi si sa vezi despre ce e vb. Si sigur n-ai fost la Eva daca ai putut sa debitezi asa ceva!

No offence!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi
10 hours ago, martynovici said:

Cum plm me sa te futi de la 9 pana la 20:00,ultimii programati saracii dau bani  cam degeaba.Ar trebui sa aveti si voi un program mai decent sa aveti grija de fiecare client la fel,ma indoiesc ca dupa 10 ore de futai poti fi la fel de orientata catre client,no offense:)

In primul rand nu mai da quote ultimului topic cand vrei sa raspunzi.

In al doilea rand nu intelegem care e problema ta....ai fost la ora 20 la Eva si ai avut parte de o experienta proasta in ceea ce priveste atentia ei pentru tine ? De unde stii ca Eva nu are o pauza generoasa intre clienti, pauza in care isi poate da refresh asa cum stie ea mai bine.

Dar cred ca stiu care e problema....nu aveai incarcare, frecai menta pe forum si te-ai gandit sa futi tu topicul Evei cu parerea ta de doi lei, este ?

De unde plm rasariti, nu stiu si nici nu vreau sa stiu pentru ca sunteti multi, obositori si plictisitori.

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Neața ❤️️ 

Pentru azi nu am loc disponibil . 
Vineri: 9:30-19:00

Sâmbătă: 17:00-20:00

Duminică: 10:00-18:00

Programare Whatsapp, locația River. Confirmare cu o oră înainte 💡

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Neața 

Locuri disponibile în intervalul 11:00-18:00 ❤️

Locația River's, programare doar WhatsApp.

🇷🇴🇷🇴Vă pup și o zi frumoasă 🇷🇴🇷🇴

Link spre comentariu
  • Oras:Bacău
  • Oras:Bacău

Am ajuns în Iași într-o delegație și am zis să “vizitez” si  eu ceva frumos, așa ca m-am oprit la anunțul Evei și bine am făcut . 

Am stabilit intalnirea pe Wapp cu o zi inainte si a fost confirmata, respectata de ambele parti, fara surprize.

Locatia este foarte ok, curat, usor de ajuns, spre surprinderea mea am găsit și loc de parcare  

Am stat o ora in care m-am simtit foarte ok, relaxat...nu m-am simtit grabit sau alte probleme. Eva este putin tacuta dar foarte placuta si primitoare, foarte frumoasa din toate punctele de vedere! Corp finuț, sâni superbi, fund apetisant. 
Am început cu un oral frumos executat, exact cum îmi place mie, trecut la normal unde am și finalizat în balonaș.

Este o femeie foarte plăcută  si deschisa, pacat ca ii lipseste FK. 

Pentru mine este de revenit ori de câte ori voi merge în Iași.  

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0
Acum 36 minute, Triplexxx3 a spus:

 

Am ajuns în Iași într-o delegație și am zis să “vizitez” si  eu ceva frumos, așa ca m-am oprit la anunțul Evei și bine am făcut . 

Am stabilit intalnirea pe Wapp cu o zi inainte si a fost confirmata, respectata de ambele parti, fara surprize.

Locatia este foarte ok, curat, usor de ajuns, spre surprinderea mea am găsit și loc de parcare  

Am stat o ora in care m-am simtit foarte ok, relaxat...nu m-am simtit grabit sau alte probleme. Eva este putin tacuta dar foarte placuta si primitoare, foarte frumoasa din toate punctele de vedere! Corp finuț, sâni superbi, fund apetisant. 
Am început cu un oral frumos executat, exact cum îmi place mie, trecut la normal unde am și finalizat în balonaș.

Este o femeie foarte plăcută  si deschisa, pacat ca ii lipseste FK. 

Pentru mine este de revenit ori de câte ori voi merge în Iași.  

Îți mulțumesc frumos ❤️ Te mai aștept cu mare drag 😌

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...