Sari la conținut

INDISPONIBILA


Postări Recomandate

  • Oras:Neamt
  • Oras:Neamt

Am avut plăcerea s-o intneac pe Eva cu ceva timp in urma . Nu sunt omul sa sciu  multe , ca au făcut-o și altii înainte mea. Eva  o o brunetă frumoasa , cu un corp la fel de frumos si NATURAL de care iti amintești cu plăcere.contact pe whatsapp cu programare  din ziua precedentă respectată la minut.Din pacate nu prea am trecere prin zonă.  O recomand din toata inima, ce se vede în poze  e si in realitate  ! Ps. Are cam 160cm. ( clientul de la aeroport ) MERSI ca m-ai primit, toate cele bune !! Daca mai activezi in zona Ardeal o sa te mai vizitez.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
La 10.12.2023 la 0:21, emyvio21 a spus:

Am avut plăcerea s-o intneac pe Eva cu ceva timp in urma . Nu sunt omul sa sciu  multe , ca au făcut-o și altii înainte mea. Eva  o o brunetă frumoasa , cu un corp la fel de frumos si NATURAL de care iti amintești cu plăcere.contact pe whatsapp cu programare  din ziua precedentă respectată la minut.Din pacate nu prea am trecere prin zonă.  O recomand din toata inima, ce se vede în poze  e si in realitate  ! Ps. Are cam 160cm. ( clientul de la aeroport ) MERSI ca m-ai primit, toate cele bune !! Daca mai activezi in zona Ardeal o sa te mai vizitez.

Îți multumesc mult ❤️ 
Te pup 😙 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Hey 👋 

Voi fi disponibilă în Iași în perioada 18-22 decembrie, după care voi lipsi o perioadă mai lungă 🙏 

Programările se pot face pe WhatsApp 📲

Locația Rivers 🏭

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Bună! Disponibilă doar câteva zile, după care voi lipsi o perioadă mai lungă.

Luni: începând cu 15:00

Locația Rivers, programare doar WhatsApp 📲

PROGRAM PENTRU ZILELE URMĂTOARE: 

Marți- Vineri: 11:00-20:00

Vă pup și vă aștept 😉❤️

 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Neața

Disponibilă doar 3 zile 👌

Mă găsiți astăzi până la 20:00.

Miercuri indisponibilă 

Joi - Vineri 11:00-20:00 ❤️

Programare WhatsApp, locația Rivers 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

 ROG SĂ LUAȚI ÎN CALCUL TRAFICUL. NU POT DECALA PROGRAMARILE MAI MULT DECÂT 10-15 MIN. ÎN CAZ DE ÎNTÂRZIERE MAI MULT DE 15 MIN PROGRAMARILE DE 30 MIN SE ANULEAZĂ, IAR CELE DE 1H RĂMÂN 30 MIN.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Neața! 
Disponibilitate în intervalul 12:00-17:00 😌

Locația Rivers, programare doar WhatsApp 📲

Vizita mea se prelungește până mâine, după care voi lipsi o perioadă mai lungă 🥲

 

 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Neața 🥰

Disponibilă începând cu ziua de mâine 😮‍💨 

Locația Rivers🏡

Programările se pot face de azi (Whatsapp) ❤️

Vă pup și o zi frumoasă🍑🍂🌦️

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Neața 

Loc disponibil pentru azi 0❤️

Marți: 14:30-20:00

Programare WhatsApp, locația Rivers 

Vă pup și o săptămână ușoară 🥳☺️

 

Link spre comentariu
  • Oras:Vaslui
  • Oras:Vaslui
3 hours ago, EvaRiver said:

Disponibilitate 19:00 🥰

Miercuri-Vineri: 9:30-20:00
Programare WhatsApp, locația Rivers🙃
📲

Buna Eva,

Ne poti spune ce inseamna marimi mari, te rog? Multumesc anticipat.

Spor si o zi placuta!

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
Acum 56 minute, EvaRiver a spus:

Disponibilitate până la 19:00 🥰


Programare WhatsApp, locația Rivers🙃📲

IMG_7669.jpeg.4c7356d48b792737481f8284999a9b9b.jpeg

Eva, te rog. Vreau de mult sa vin la tine, m ai blocat odata pt ca eram insistent, nr se termina cu 02, ti am lasat apel si un sms. Te rog deblocheaza-ma.

Multumesc si o zi superba.

  • Haha 1
Link spre comentariu
1 oră în urmă, xspartanux1 a spus:

Eva, te rog. Vreau de mult sa vin la tine, m ai blocat odata pt ca eram insistent, nr se termina cu 02, ti am lasat apel si un sms. Te rog deblocheaza-ma.

Multumesc si o zi superba.

Cumpara o cartele nouă și ai rezolvat problema, dacă chiar vrei să o vizitezi!

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 2 ore, xspartanux1 a spus:

Eva, te rog. Vreau de mult sa vin la tine, m ai blocat odata pt ca eram insistent, nr se termina cu 02, ti am lasat apel si un sms. Te rog deblocheaza-ma.

Multumesc si o zi superba.

Mai încearcă! 

Acum 55 minute, SuperGigi10 a spus:

Cumpara o cartele nouă și ai rezolvat problema, dacă chiar vrei să o vizitezi!

ar trebui să-ți plătească pentru sfaturi…

Link spre comentariu
  • Oras:pe o frunză @Coccinella.sexpunctata
  • Oras:pe o frunză @Coccinella.sexpunctata
Acum 9 ore, xspartanux1 a spus:

...  te rog. Vreau de mult sa vin la tine, m ai blocat odata pt ca eram insistent, nr se termina cu 02, ti am lasat apel si un sms. Te rog deblocheaza-ma.

 ... eu zic ca ar trebui sa renunți la insistențe. Nu pt ca n.ai avea pt ce sa insisti (toti care am fost ştim) si nici ca insistentele tale pot fi interpretate ca penibile si ca ti.ar răni si mai mult orgoliul... Dar cu insistențele tale nu ai facut decat contrariul (tot pățitul e priceput).  Crezi insă ca daca ti.ar spune direct " Nu mai insista !" ..   ti.ar plăcea mai mult decat un raspuns diplomatic ?? Macar râmăi cu ideea că ea e perdanta si nu tu 😃

In ciuda faptului ca faci sa se ințeleaga ca n.ai fost la Eva ... din verva insistentelor tale si din faptul ca ea refuza cu obstinație si eleganță in acelasi timp sa te "deblocheze" ... rezulta ca v.ați văzut deja pe viu... inclusiv daca te.ai fi prezentat sub alt ... pseudonim 😉

Eu am inteles de la ea că prestează doar ceea ce vrea, cu cat vrea si cui vrea ea ... si ca banii nu sunt pe primul plan. Deci n.are rost sa insisti... indiferent de pe ce nr suni sau trimiti mesaje. Ar fi mai ok pt tine sa nu.ti mai deschida usa dupa ce te.ai programat de pe alt nr  ?? 

Daca ea a decis ca nu trebuie sa va (mai)  vedeți ... ar trebui sa.i respecți decizia si sa mergi in alta parte. 

Baftă. 

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

Disponibilitate până la 19:00 🥰

Programare WhatsApp, locația Rivers🙃📲

‼️Confirmare/anulare cu o oră înainte ‼️

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...