Sari la conținut

INDISPONIBILA


Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Vizitat astazi domnisoara. Plecat satisfacut. 

E genul tacuta si eficienta (mie imi convine mai mult decat vorba multa sex putin cum am mai intalnit :) )

Aspect: 9,5. Are so curul :) sanii mititei dar ok

GFE: desi nu m a luat cu pupici si imbratisari, in timpul actului s-a simtit ca un GF. e interpretabil, mie mi-a placut mai mult asa, notez cu 9

Locatie: 9-10 River, totul ok, curat, nu mai stiu daca erau prosoape, nu am avut nevoie.

ON: 9 am cerut un pic mai soft, s-a adaptat instant, chiar ok per total

NP: 10 a fost exact ce aveam nevoie. Again, fundul e de nota 11. 

200/1 nr. Scumput dar meritat. Poate mai revin

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 22 minute, blahblar a spus:

Vizitat astazi domnisoara. Plecat satisfacut. 

E genul tacuta si eficienta (mie imi convine mai mult decat vorba multa sex putin cum am mai intalnit :) )

Aspect: 9,5. Are so curul :) sanii mititei dar ok

GFE: desi nu m a luat cu pupici si imbratisari, in timpul actului s-a simtit ca un GF. e interpretabil, mie mi-a placut mai mult asa, notez cu 9

Locatie: 9-10 River, totul ok, curat, nu mai stiu daca erau prosoape, nu am avut nevoie.

ON: 9 am cerut un pic mai soft, s-a adaptat instant, chiar ok per total

NP: 10 a fost exact ce aveam nevoie. Again, fundul e de nota 11. 

200/1 nr. Scumput dar meritat. Poate mai revin

Hei mulțumesc 🥰. Te mai aștept 🙃😚

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Bună dragilor! Începând cu ziua de mâine mă găsiți la birou 😽😽😽

River's Towers 

Program:

📌 Sâmbătă: 15:00 - 22:00 💋

📌 Duminică 12:30-22:00

Luni/Marți 9:00 - 22:00 💋

Programările se fac din timp pe WhatsApp. Anularea programării cu 2 ore înainte! 

 

 Vă pup și weekend plăcut 🥰❤️

🏢 River's Towers 

 

Servicii: oral P/N în funcție de igienă, normal doar protejat, 69, diferite poziții, masaj de relaxare🥰

 

200 finalizarea- 30 min / 350 ora- 60 minute

 

 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Din cauza unor probleme tehnice sunt nevoită să anulez programările de azi 😣 

Programările de duminică rămân valabile, începând cu ora 13:00. 

Weekend fain să aveți 😚🥰

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

 

 

🏬 River's Towers 🏬

 

Program:

 

Luni/Marți 10:00 - 22:00 💋

 

Programările se fac din timp pe WhatsApp. Anularea programării cu 2 ore înainte! 

 

Servicii: oral P/N în funcție de igienă, normal doar protejat, 69, diferite poziții, masaj de relaxare🥰

 

200 finalizarea- 30 min / 350 ora- 60 minute

 

Vă pup și o săptămână ușoară 🥰❤️

 

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Kolozsjvar
  • Oras:Kolozsjvar

Am fost la Eva.

 

Pe scurt că îmi place să fac recenzii pe scurt:

O domnișoară blândă, drăguță, cu un corp foarte frumos.

Apoi nu prea stă de vorbă, așa-i firea ei.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 12 ore, sapora a spus:

Am fost la Eva.

 

Pe scurt că îmi place să fac recenzii pe scurt:

O domnișoară blândă, drăguță, cu un corp foarte frumos.

Apoi nu prea stă de vorbă, așa-i firea ei.

Mulțumesc mult 😚❤️ Data viitoare voi fi mai sociabilă🤭

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

🏬 River's Towers 🏬

Program:

❤️Marți 11:30/21:00

Vineri: 14:00-22:00

Sâmbătă/Duminică: 10:00-20:00❤️

 

Programările se fac din timp pe WhatsApp. Anularea programării cu 1 oră înainte! 

Servicii: O P/N în funcție de igienă, N/P 69, diferite poziții, masaj de relaxare🥰

200 - 30 min / 350 - 60 minute.

Vă pup și o săptămână ușoară 🥰❤️

 

 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Bună, dragilor! Începând cu ora 17:00 mă găsiți la birou 😽

 

Program: 17:00-21:00

Sâmbătă: 10:00-20:00

Duminică:10:00-19:00

Programările se fac din timp pe WhatsApp. Anularea programării cu 1 oră înainte! 

🏢 River's Towers 

Servicii: oral P/N în funcție de igienă, normal doar protejat, 69, diferite poziții, masaj de relaxare🥰

200 - 30 min / 350 - 60 minute

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

😚 Disponibilă 12:30-19:00😚

 

🏬 Locația River's Towers 🏬

Programările se fac din timp pe WhatsApp. Anularea programării cu 1 oră înainte!

Servicii: oral P/N în funcție de igienă, normal doar protejat, 69, diferite poziții, masaj de relaxare🥰

200 - 30 min / 350 - 60 min

IMG_20230311_083959_963.webp

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

😚Disponibilă 13:00-19:00😚

🏬 Locația River's Towers 🏬

Programările se fac din timp pe WhatsApp. Anularea programării cu 1 oră înainte!

Servicii: oral P/N în funcție de igienă, normal doar protejat, 69, diferite poziții, masaj de relaxare🥰

200 - 30 min / 350 - 60 minute

 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

😚Disponibilă 10:00-21:00😚

🏬 Locația River's Towers 🏬

Programările se fac din timp pe WhatsApp. Anularea programării cu 1 oră înainte!

 

Servicii: oral P/N în funcție de igienă, normal doar protejat, 69, diferite poziții, masaj de relaxare🥰

200 - 30 min / 350 - 60 minute

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Am fost azi pe la domnisoara si pot spune ca am fost placut impresionat. Programare prin whatsapp. La telefon nu iti lasa impresia ca te asteapta cu bratele deschise dar asta mai putin conteaza. Domnisoara chiar este cea mai frumoasa din ce am vizitat eu pana acum (ar fi a cincea) si chiar daca este mai tacuta, daca incepi sa vorbesti, ai ce discuta cu ea. Un minus ar fi ca dupa actiune a si luat telefonul in mana dar cum spuneam, daca o initiezi la vorba, il lasa din mana.

 

Prosop - 200

Apartament - nota 9, curat, gel de dus, prosop, tot ce trebuie, asternuturile chiar miroseau a balsam de rufe lasand impresia ca au fost schimbate de curand (gen azi)

Corp - 9, miniona, sani mici dar rotunzi si fermi, sfarcuri marisoare si faine, numai bune de sarutat, lins si jucat, fund bombat proeminent, iar la fata, fara sa exagerez este cea mai frumoasa din fetele pe care le-am vizitat

Actiune - 9, NP si OP din pacate nu am rezistat eu mai mult de 2 pozitii ca sa pot oferi nota mai mare dar se unduieste bine si a simtit cand am vrut sa schimb pozitia sau sa ma relochez. I-a venit natural si nu a fost necesar sa vorbim sau sa o indrum, de parca facusem asta de n ori si ne cunosteam in pat. La partea de oral este ok, cu tente de deep s-a jucat cu satelitii nu e top dar e bine.

GFE - 9, chiar daca nu este vorbareata si eu nu sunt adeptul FK (paranoia personala), chiar s-a lipit de mine intr-un mod placut, s-a jucat in ghilimele cu privirea, nu statea si se uita la mine ca la un copac, a zambit, m-a sarurat inapoi pe gat, pe fata, are niste buze dementiale mari si carnoase si sincer abia abia m-am abtinut sa nu o sarut. Exceptand ca stiam unde am mers si introducerea/chemarea clasica in pat, o data ce am inceput oralul m-am simtit ca in facultate cu o iubita. Sunetele pe care le scoate sunt finute si la locul lor, atingerile la fel, privirea si sarutarile corporale de asemenea.

 

Nota finala: 9 

O sa revin cu drag!

 

 

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 9 ore, ungureanul a spus:

Am fost azi pe la domnisoara si pot spune ca am fost placut impresionat. Programare prin whatsapp. La telefon nu iti lasa impresia ca te asteapta cu bratele deschise dar asta mai putin conteaza. Domnisoara chiar este cea mai frumoasa din ce am vizitat eu pana acum (ar fi a cincea) si chiar daca este mai tacuta, daca incepi sa vorbesti, ai ce discuta cu ea. Un minus ar fi ca dupa actiune a si luat telefonul in mana dar cum spuneam, daca o initiezi la vorba, il lasa din mana.

 

Prosop - 200

Apartament - nota 9, curat, gel de dus, prosop, tot ce trebuie, asternuturile chiar miroseau a balsam de rufe lasand impresia ca au fost schimbate de curand (gen azi)

Corp - 9, miniona, sani mici dar rotunzi si fermi, sfarcuri marisoare si faine, numai bune de sarutat, lins si jucat, fund bombat proeminent, iar la fata, fara sa exagerez este cea mai frumoasa din fetele pe care le-am vizitat

Actiune - 9, NP si OP din pacate nu am rezistat eu mai mult de 2 pozitii ca sa pot oferi nota mai mare dar se unduieste bine si a simtit cand am vrut sa schimb pozitia sau sa ma relochez. I-a venit natural si nu a fost necesar sa vorbim sau sa o indrum, de parca facusem asta de n ori si ne cunosteam in pat. La partea de oral este ok, cu tente de deep s-a jucat cu satelitii nu e top dar e bine.

GFE - 9, chiar daca nu este vorbareata si eu nu sunt adeptul FK (paranoia personala), chiar s-a lipit de mine intr-un mod placut, s-a jucat in ghilimele cu privirea, nu statea si se uita la mine ca la un copac, a zambit, m-a sarurat inapoi pe gat, pe fata, are niste buze dementiale mari si carnoase si sincer abia abia m-am abtinut sa nu o sarut. Exceptand ca stiam unde am mers si introducerea/chemarea clasica in pat, o data ce am inceput oralul m-am simtit ca in facultate cu o iubita. Sunetele pe care le scoate sunt finute si la locul lor, atingerile la fel, privirea si sarutarile corporale de asemenea.

 

Nota finala: 9 

O sa revin cu drag!

 

 

Îți mulțumesc mult 😚 Te mai aștept cu drag ❤️

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

📱Disponibilă 11:00-21:00📲

🏬 Locația River's Towers 🏬

Programările se fac din timp pe WhatsApp. Anularea programării cu 1 oră înainte!

Servicii: oral P/N în funcție de igienă, normal doar protejat, 69, diferite poziții, masaj de relaxare🥰

200 - 30 min / 350 - 60 minute

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
La 06.03.2023 la 20:29, sapora a spus:

Am fost la Eva.

 

Pe scurt că îmi place să fac recenzii pe scurt:

O domnișoară blândă, drăguță, cu un corp foarte frumos.

Apoi nu prea stă de vorbă, așa-i firea ei.

Mulțumesc ❤️ Te mai aștept 😚

Link spre comentariu
  • Oras:Iași
  • Oras:Iași

Am vizitat-o astăzi pe titulara acestui topic, programare prin WhatsApp  respectată de ambii.  
Apartament nou curat, la duș cele necesare, am primit prosop curat .

Referitor la aspectul fizic nu am să dau note, părerile mele  fiind subiective.

Eva este o minionă foarte frumoasă cu sâni mici dar fermi, sfârcuri  proeminente , funduleț  bombat ce să mai, o femeie superbă, s-a mulat perfect preferințelor mele ca aspect fizic. 
 

Nu am să descriu acțiunea, tot ce pot să zic e că am ales OP +NP, nu face mofturi, se implică,se unduiește,sunete finuțe, mie mi-a plăcut.

Eva nu este foarte vorbareață, nu m-a deranjat acest aspect. În schimb este foarte amabilă și ceea ce pentru mine conteză,nu m-am simțit nici o clipă grăbit. 
 

De revenit ?  Cu siguranță.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 1 oră, just___me a spus:

Am vizitat-o astăzi pe titulara acestui topic, programare prin WhatsApp  respectată de ambii.  
Apartament nou curat, la duș cele necesare, am primit prosop curat .

Referitor la aspectul fizic nu am să dau note, părerile mele  fiind subiective.

Eva este o minionă foarte frumoasă cu sâni mici dar fermi, sfârcuri  proeminente , funduleț  bombat ce să mai, o femeie superbă, s-a mulat perfect preferințelor mele ca aspect fizic. 
 

Nu am să descriu acțiunea, tot ce pot să zic e că am ales OP +NP, nu face mofturi, se implică,se unduiește,sunete finuțe, mie mi-a plăcut.

Eva nu este foarte vorbareață, nu m-a deranjat acest aspect. În schimb este foarte amabilă și ceea ce pentru mine conteză,nu m-am simțit nici o clipă grăbit. 
 

De revenit ?  Cu siguranță.

Îți mulțumesc mult 😚 Și te mai aștept cu drag ❤️

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

📱Disponibilă 9:00-19:00📲

🏬 Locația River's Towers 🏬

Programările se fac din timp pe WhatsApp. Anularea programării cu 1 oră înainte!

Servicii: oral P/N în funcție de igienă, normal doar protejat, 69, diferite poziții, masaj de relaxare🥰

200 - 30 min / 350 - 60 minute

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

📱Disponibilă 14:30-21:00📲

 

🏬 Locația River's Towers 🏬

Programările se fac din timp pe WhatsApp. Anularea programării cu 1 oră înainte!

Servicii: oral P/N în funcție de igienă, normal doar protejat, 69, diferite poziții, masaj de relaxare🥰

200 - 30 min / 350 - 60 minute

Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

MĂ GĂSIȚI LA BIROU DOAR ASTĂZI ȘI MÂINE!

PROGRAM:

VINERI 11:00-20:00

SÂMBĂTĂ 10:00-20:00

🏬Locația River's Towers 🏬

Programările se fac din timp pe WhatsApp sau la telefon. Anularea programării cu 1 oră înainte!

Servicii: oral P/N în funcție de igienă, normal doar protejat, 69, diferite poziții, masaj de relaxare🥰

200 - 30 min / 350 - 60 minute

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...