Sari la conținut

Denisa_dulce


Postări Recomandate

Bună, numele meu este Denisa pentru prima data in vizita la voi. Am 1.70 silicoane 26 anii 

Serviciile mele sunt 

❤️sex oral protejat (neprotejat în funcție de igiena)

❤️sex normal doar protejat nu insistați fără ca nu se face 

❤️diferite poziții 

❤️69 

❤️sărutării corporale 

❤️deepthroat

❤️stripteese 

❤️masaj de relaxare 

Programările se pot face whtsap telefonic 0762885607received_545787826824271.jpeg.66c07458e3c2914a6496dfc5e903206b.jpeg

Link spre comentariu
Vizitator boy boy23
Reputație: 0
Acum 22 minute, x the impaler a spus:

Tarife? Nu te-ai decis inca? Sunt negociabile? Sau aceleasi ca la Rin? 😋

Cred că fata asta a mai fost la noi destul de mult timp ...am văzut o de multe ori pe Publi24 in trecut ...și dacă nu mă înșel chiar am și vizitat o odată ...și din câte îmi amintesc nu a fost nimic wow dar nici țeapă ...adică nu a fost bani aruncați ...dar cine știe poate de atuncia a și-a mai îmbunătățit serviciile ...cred că merită o șansă și o revizitez 😁😁😁

Bine ai venit la noi Denisa ..îți doresc succes și bafta .....te pup 😘

Link spre comentariu
Acum 3 minute, boy boy23 a spus:

Cred că fata asta a mai fost la noi destul de mult timp ...am văzut o de multe ori pe Publi24 in trecut ...și dacă nu mă înșel chiar am și vizitat o odată ...și din câte îmi amintesc nu a fost nimic wow dar nici țeapă ...adică nu a fost bani aruncați ...dar cine știe poate de atuncia a și-a mai îmbunătățit serviciile ...cred că merită o șansă și o revizitez 😁😁😁

Bine ai venit la noi Denisa ..îți doresc succes și bafta .....te pup 😘

Mulțumesc frumos te aștept cu mare drag 😘

Link spre comentariu
Vizitator boy boy23
Reputație: 0
Chiar acum, DoolceDenisa a spus:

Mulțumesc frumos te aștept cu mare drag 😘

Am dreptate că ai mai fost la noi și ai lucrat doar pe publi? Sa fiu sigur 😁😁

Link spre comentariu
Vizitator boy boy23
Reputație: 0
Acum 8 minute, DoolceDenisa a spus:

Am lucrat pe publi sunt recent pe nimfomane. 

Perfect. ..înseamnă că la tine am mai fost ..doar că nu eram sigur ...rămâne să te vizitez ..te pup 😍

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 8 minute, DoolceDenisa a spus:

Buna Baieti disponibila programari 18:07

Buna si ti.e desteapto😋😅eu zic sa cobori cu picioarele pe pamant😁in primul rand cand cnv iti ureaza cv asa ii frumos sa ii raspunzi,nu trebuie sa imi multumesti pt ca nu am asteptari de la tine😎doi la mana...cand vezi un apel nu ii ok sa suni inapoi ca poate deranjezi...eventual fa un apel scurt😉stiu ca ii foame de banii..ai dat si tu acuma de forum si gata!!!esti regina😅

Ps:eu eram disponibil la 18:03..asa ca sory,nu pot sa mai ajung la tine😋😅

  • Like 5
  • Haha 1
Link spre comentariu
Acum 21 ore, DoolceDenisa a spus:

 ViP - Denisa Buna din nou disponibila pentru programari    Nu ezitati sa ma contactai  pe numarul de telefon 0762885607   Poze reale va astept in locatia mea sa ne distrm  😘😘

1439C6CE-4046-48E8-953E-1E3A9F5E4D64.jpeg

Buna  ma numesc Denisa 26 de ani  blonda siliconata  tatuata pozele  sunt reale dupa cum se vede in imagine   Inalta 170   Corp frumos   Siliconata numai buna de incercat. Si acum. Ma refer la servisu meu oral  normal  Masaj diferite poziti 69 oralu se poate si neproteja   Atingeri  saruturi corporale   Si mici   Fantezi  pentru  a face o programare  nu ezitati sa ma contactai la numarul 0762885607  pupici 😘😘abea astept sa ne  vedem ❤️😘

014BB98F-272C-4C02-B962-57E24E1CA26C.jpeg

Link spre comentariu

sal boy boy23.din pacate te ai inselat amarnic in privinta serviciilor ei.

vizitat azi .mai bine faceam o donatie cu banii.oralul o laba trista .normal 1 min nu mai poate ca o doare tine cu mana sa nu intre toata.(desi eu zic ca e o marime normala 17 cm)zice ca e prea mare ,mai are o colega care arata mai bine dar din pacate nu mai vizitez acest cuib.au o camera o folosesc pe rand.la tel a zis ca e ok 150 o fin dupa ce

  • Mersi 1
Link spre comentariu
Acum 2 ore, kryskry a spus:

sal boy boy23.din pacate te ai inselat amarnic in privinta serviciilor ei.

vizitat azi .mai bine faceam o donatie cu banii.oralul o laba trista .normal 1 min nu mai poate ca o doare tine cu mana sa nu intre toata.(desi eu zic ca e o marime normala 17 cm)zice ca e prea mare ,mai are o colega care arata mai bine dar din pacate nu mai vizitez acest cuib.au o camera o folosesc pe rand.la tel a zis ca e ok 150 o fin dupa ce

Acum 2 ore, kryskry a spus:

sal boy boy23.din pacate te ai inselat amarnic in privinta serviciilor ei.

vizitat azi .mai bine faceam o donatie cu banii.oralul o laba trista .normal 1 min nu mai poate ca o doare tine cu mana sa nu intre toata.(desi eu zic ca e o marime normala 17 cm)zice ca e prea mare ,mai are o colega care arata mai bine dar din pacate nu mai vizitez acest cuib.au o camera o folosesc pe rand.la tel a zis ca e ok 150 o fin dupa ce

Imi pare rau ca nu te am satisfacut pe masura .. o sa tin cont si am sa fiu atenta pe viitor .

 

Link spre comentariu
La 05.04.2022 la 18:22, rechinii77 a spus:

Buna si ti.e desteapto😋😅eu zic sa cobori cu picioarele pe pamant😁in primul rand cand cnv iti ureaza cv asa ii frumos sa ii raspunzi,nu trebuie sa imi multumesti pt ca nu am asteptari de la tine😎doi la mana...cand vezi un apel nu ii ok sa suni inapoi ca poate deranjezi...eventual fa un apel scurt😉stiu ca ii foame de banii..ai dat si tu acuma de forum si gata!!!esti regina😅

Ps:eu eram disponibil la 18:03..asa ca sory,nu pot sa mai ajung la tine😋😅

Buna , scuze dar inca nu stiu in totaliltate cum se foloseste forum..

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...