Sari la conținut

🖤EMILYA🖤 0748547502


Postări Recomandate

Azi i-am facut o vizita Emiliei si va scriu aici recenzia mea legata de experienta avuta.

 

Programat pe whatsapp, lejer si comunicare ok, partea logistica a mers super ok.

I-am cerut sa ma astepte pe tocuri, tocmai pentru ca stiam ca e inalta si voiam s-o vad "la inaltime" dar mi-a raspuns sec ca nu poate, ca are 180 si tocuri de 20. N-am mai insistat.

 

Locatia clasica, o stiti, chiar super decenta, cu exceptia saltelei infecte din camera de actiune.

Ne-am inteles din start la o ora action, decartat 250lei.

 

De aici incepe distractia: din momentul in care am intrat pe usa fata a vorbit super ciudat, ca si cum era putin fumata sau ceva, fiecare fraza pe care o spunea era cu niste intonatii, ca un fel de pisiceala dar intr-un mod foarte stangaci si dubios.

 

Tipa este intr-adevar cea din poze, inalta, cur misto si corp bine proportionat, iar sanii sunt aproape inexistenti. La fata a stat toata perioada de timp cat am fost acolo cu o pereche de ochelari de soare/style pe ochi asa ca nu ma pronunt, dar in mod cert nu este pe gustul meu.

 

Dupa o tigara si un dus, am trecut la un ON chiar simpatic executat, cu deep si multa saliva. Am incetinit-o de 2-3 ori fiindca decolase si mi-era cam clara intentia ei de a ma termina rapid. Desi am cerut n-a vrut sa se bage la sateliti si pe langa, asa ca am trecut la caciula si i-am zis sa vina peste mine, unde s-a asezat din start cu spatele la mine si a inceput sa se miste intr-un mod brutal.

 

Nu ne-am sincronizat nicicum si ma si durea cum sarea, asa ca am intrs-o si am terminat rapid. Dus, impachetat si valea.

FK nu a vrut, act mecanic si plictisita. 

 

ON 8

Aspect 7

GFE 0

NP 5

DTD sub 30 min

De repetat - pt mine sigur nu, desi imi plac mult astea inalte. 

Doar ca fara FK si fara sani nu-s curios.

 

Cand am iesit de la dus m-a vazut direct imbracat, era clar ca nu se mai pune problema de stat o ora la cum se comportase. Am intrebat frumos cum vrea sa facem, in contextul in care platisem o ora dar nu mai voiam sa mai stau, si surprinzator mi-a inapoiat 100lei si ne-am despartit cordial.

 

 

 

 

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:acasa
  • Oras:acasa
Acum 37 minute, vladtuci a spus:

Azi i-am facut o vizita Emiliei si va scriu aici recenzia mea legata de experienta avuta.

 

Programat pe whatsapp, lejer si comunicare ok, partea logistica a mers super ok.

I-am cerut sa ma astepte pe tocuri, tocmai pentru ca stiam ca e inalta si voiam s-o vad "la inaltime" dar mi-a raspuns sec ca nu poate, ca are 180 si tocuri de 20. N-am mai insistat.

 

Locatia clasica, o stiti, chiar super decenta, cu exceptia saltelei infecte din camera de actiune.

Ne-am inteles din start la o ora action, decartat 250lei.

 

De aici incepe distractia: din momentul in care am intrat pe usa fata a vorbit super ciudat, ca si cum era putin fumata sau ceva, fiecare fraza pe care o spunea era cu niste intonatii, ca un fel de pisiceala dar intr-un mod foarte stangaci si dubios.

 

Tipa este intr-adevar cea din poze, inalta, cur misto si corp bine proportionat, iar sanii sunt aproape inexistenti. La fata a stat toata perioada de timp cat am fost acolo cu o pereche de ochelari de soare/style pe ochi asa ca nu ma pronunt, dar in mod cert nu este pe gustul meu.

 

Dupa o tigara si un dus, am trecut la un ON chiar simpatic executat, cu deep si multa saliva. Am incetinit-o de 2-3 ori fiindca decolase si mi-era cam clara intentia ei de a ma termina rapid. Desi am cerut n-a vrut sa se bage la sateliti si pe langa, asa ca am trecut la caciula si i-am zis sa vina peste mine, unde s-a asezat din start cu spatele la mine si a inceput sa se miste intr-un mod brutal.

 

Nu ne-am sincronizat nicicum si ma si durea cum sarea, asa ca am intrs-o si am terminat rapid. Dus, impachetat si valea.

FK nu a vrut, act mecanic si plictisita. 

 

ON 8

Aspect 7

GFE 0

NP 5

DTD sub 30 min

De repetat - pt mine sigur nu, desi imi plac mult astea inalte. 

Doar ca fara FK si fara sani nu-s curios.

 

Cand am iesit de la dus m-a vazut direct imbracat, era clar ca nu se mai pune problema de stat o ora la cum se comportase. Am intrebat frumos cum vrea sa facem, in contextul in care platisem o ora dar nu mai voiam sa mai stau, si surprinzator mi-a inapoiat 100lei si ne-am despartit cordial.

 

 

 

 

chiar urata experienta.. imi pare rau..

Link spre comentariu
  • Telefon: 0748547502
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0748547502
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
Acum 2 ore, vladtuci a spus:

Azi i-am facut o vizita Emiliei si va scriu aici recenzia mea legata de experienta avuta.

 

Programat pe whatsapp, lejer si comunicare ok, partea logistica a mers super ok.

I-am cerut sa ma astepte pe tocuri, tocmai pentru ca stiam ca e inalta si voiam s-o vad "la inaltime" dar mi-a raspuns sec ca nu poate, ca are 180 si tocuri de 20. N-am mai insistat.

 

Locatia clasica, o stiti, chiar super decenta, cu exceptia saltelei infecte din camera de actiune.

Ne-am inteles din start la o ora action, decartat 250lei.

 

De aici incepe distractia: din momentul in care am intrat pe usa fata a vorbit super ciudat, ca si cum era putin fumata sau ceva, fiecare fraza pe care o spunea era cu niste intonatii, ca un fel de pisiceala dar intr-un mod foarte stangaci si dubios.

 

Tipa este intr-adevar cea din poze, inalta, cur misto si corp bine proportionat, iar sanii sunt aproape inexistenti. La fata a stat toata perioada de timp cat am fost acolo cu o pereche de ochelari de soare/style pe ochi asa ca nu ma pronunt, dar in mod cert nu este pe gustul meu.

 

Dupa o tigara si un dus, am trecut la un ON chiar simpatic executat, cu deep si multa saliva. Am incetinit-o de 2-3 ori fiindca decolase si mi-era cam clara intentia ei de a ma termina rapid. Desi am cerut n-a vrut sa se bage la sateliti si pe langa, asa ca am trecut la caciula si i-am zis sa vina peste mine, unde s-a asezat din start cu spatele la mine si a inceput sa se miste intr-un mod brutal.

 

Nu ne-am sincronizat nicicum si ma si durea cum sarea, asa ca am intrs-o si am terminat rapid. Dus, impachetat si valea.

FK nu a vrut, act mecanic si plictisita. 

 

ON 8

Aspect 7

GFE 0

NP 5

DTD sub 30 min

De repetat - pt mine sigur nu, desi imi plac mult astea inalte. 

Doar ca fara FK si fara sani nu-s curios.

 

Cand am iesit de la dus m-a vazut direct imbracat, era clar ca nu se mai pune problema de stat o ora la cum se comportase. Am intrebat frumos cum vrea sa facem, in contextul in care platisem o ora dar nu mai voiam sa mai stau, si surprinzator mi-a inapoiat 100lei si ne-am despartit cordial.

 

 

 

 

Iti multumesc pentru vizita si recenzie ,ai fi putut pleca daca ai vazut ca nu sunt pe placul tau de la inceput si era mult mai simplu 🖤

Link spre comentariu
  • Telefon: 0748547502
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0748547502
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
Acum 1 minut, povestitorul a spus:

Alba ca zapada ...tu erai 😂😂

Ce ai facut cu omul ...ti ai uitat sani acasa 🤣🤣

De la emotii ,nu s au mai sculat :))))

  • Haha 4
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
2 minutes ago, Emilia23 said:

Scorpion ,dc?:))

Pt mine contează zodia. 😋

Tocmai acu sunt în situația că trebuie să plec urgent pt niște zile din oraș. Te mai găsesc în Tm în 5-6 zile?

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
8 hours ago, Emilia23 said:

Scorpion ,dc?:))

Puteam sa jur ca e scorpion....😁....

la ce ce aventuri am avut la viata mea cu scorpioancele...😅....oricum nu parea genul "balanta"😁...scz Emilia de off-topic.😘

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0748547502
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0748547502
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
Acum 1 minut, TheNewMan a spus:

Eu întreb, eu aud. 😐 Atitudine pro-client...

Buna ,daca doresti sa stii cat stau,daca ma mai gasesti cand te intorci tu de unde te duci sau detalii de genu imi poti scrie Mesaj in privat ,de aia am numar de telefon 😑

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
9 hours ago, pittysmen said:

Puteam sa jur ca e scorpion....😁....

la ce ce aventuri am avut la viata mea cu scorpioancele...😅....oricum nu parea genul "balanta"😁...scz Emilia de off-topic.😘

 În pat balanțele sunt mai bune decât scorpioanele. 😉

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator Anthonio
Reputație: 0

Dragă Emilia! 🦊

Ai cumva in plan ca următoarea haltă🤣 să să fie în sătucul meu, întreb și eu pt a mă organiza din timp. Pupici🥰

Link spre comentariu
  • Telefon: 0748547502
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0748547502
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
Acum 13 minute, Anthonio a spus:

Dragă Emilia! 🦊

Draga Anthonio! “🦊” is not my emoji ! 
 

 

Acum 16 minute, Anthonio a spus:

Ai cumva in plan ca următoarea haltă🤣

 

 

Nup :)) 🖤

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0748547502
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0748547502
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
Acum 19 minute, Anthonio a spus:

Dragă Emilia! 🦊

Ai cumva in plan ca următoarea haltă🤣 să să fie în sătucul meu, întreb și eu pt a mă organiza din timp. Pupici🥰

Nu stiu exact ce am facut mai sus cand ti am raspuns :)) dar tot același  raspuns e 🥰

  • Haha 2
Link spre comentariu
Vizitator Anthonio
Reputație: 0
Acum 46 minute, Emilia23 a spus:

Nu stiu exact ce am facut mai sus cand ti am raspuns :)) dar tot același  raspuns e 🥰

Atunci mai am timp să mă pregătesc 🤪

De când nu am mai văzut pe 🖤🖤🖤 m-am obișnuit cu🦊🦊🦊 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...