Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
Postat

@pisicuts Am vrut sa fac ordine pe blog, sa sterg postari inutile si sa adaug continut, dar imi lipseste orice functie de editare. A devenit si sectiunea de blog needitabila? Asa nu mai are nici un farmec... Decat sa postez ceva care nu mai poate fi editat mai bine ma abtin 😒


  • Administrator
Reputație: 115411
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane
Postat

salut

da, nu mai poti edita din pacate

poti sa creezi postari noi in schimb

  • Like 1

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui.Confirm ca am 18+ ani si sunt de acord cu Termeni de Utilizare