Sari la conținut

💋Cristina💋 0749546088📲


Postări Recomandate

  • Telefon: 0749546088
  • Oras:București
  • Telefon: 0749546088
  • Oras:București
La 20.02.2023 la 9:35, dau cu sabia in balta a spus:

Dacă ne aștepți in ținuta asta,numai cafea o sa bem😅😅😅

Cum sa nu , îmi voi lua câteva ținute de genu, ca va plac mai mult decât Bady urile care le port eu 🤗😋

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0749546088
  • Oras:București
  • Telefon: 0749546088
  • Oras:București
La 03.03.2023 la 21:32, amorezeu a spus:

Pana la ce ora te putem gasi? Cu precadere in weekend ( vineri inclus)

Când sunt la servici ma găsești de la 10:00 pana la 21:00

Link spre comentariu

Ziua bună la toată lumea!

Dacă e duminică, consider că e timp și pentru hainele alea bune și încercat experiențe noi.

Proaspăt ieșit de la domnișoara Cristina, pot doar să mă felicit pentru decizia aleasă. Programare făcută cu o zi înainte pe whatsapp și confirmată cu o oră înainte, totul a decurs fără probleme.

Legat de locație, pentru mine este foarte accesibilă, de la metroul Titan se ajunge foarte repede la dom'șoară, maxim 5 min de mers pe jos.

Acum, legat de locație în sine, nu este de lux, însă camera de lucru este ce trebuie. Totul curat, nimic de adăugat. Primit prosop mare și purces la acțiune.

Deși am stat o oră, dtd cred că am depășit 60 min, fapt pentru care trebuie să-i mulțumesc Cristinei, nu m-am simțit nicio clipă grăbit.

Nefiind adeptul notelor, pot doar să menționez că ON este unul soft, plăcut, a fost pe gustul meu. Nu am optat pentru FK și nici nu am încercat sixty-nine sau cunni, însă igiena domniței este fără reproș.

Dpdv fizic, Cristina este top, foarte drăguță, cu un zâmbet foarte frumos și un calm ce te face să te simți foarte relaxat.

Pentru mine intră în top 3 fete cărora le-am trecut pragul de aici de pe forum.

Cu siguranță o să revin cu proximă ocazie.

Dacă sunteți în căutarea unei fete drăguțe, foarte sexy, vorbăreață, cu un mod mai tandru de a face lucrurile, cel puțin o dată merită să-i treceți pragul Cristinei.

Legat de amendă, cât scrie aici pe topic.

Te pup Cristina și sper să ne revedem cât de curând.

Zi superbă tuturor!🫡

  • Like 3
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare tuturor,

Am avut plăcerea să o vizitez pe Cristina în 2 rânduri, o dată prin august anul trecut, pe vremea când activa într-o locație pe Mihai Bravu și ieri la locația din Barajul Sadului.

O să menționez din capul locului că pentru mine nu a existat acel click, dar chiar și în lipsa lui, experiența a fost mai mult decât plăcută.

Cristina e o fată frumoasă, chiar mai frumoasă ca în poze(are niște țâțe perfecte și cur bombat), jovială, care te poate face să te relaxezi în primele 5 min de când intri în apartament.

La ultima vizită, Cristina m-a primit într-halat subțire sub care avea un body cu zăbrele, o ținută care te lasă un pic să visezi la formele sale. M-a servit cu un pahar cu apă și după o discuție scurtă, i-am lăsat bănuții pe masă și am mers la duș. Mi-a oferit un prosop curat, iar la baie există un singur gel de duș. Baia e curată, fară probleme cu apa caldă.

La întoarcerea în cameră, am început acțiunea cu niște săruturi pe buze și mângâieri, în timp ce i-am scos body-ul. La scurt timp ne-am așezat pe pat și am gustat din păsărică, unde se prezită impecabil, epilată și fără mirosuri. Păcat că barba mea o mai înțepa ocazional și mai strica din flow.

După, a urmat un oral, la cererea mea protejat, corespunzător executat, fără atenție la sateliți, dar care a întărit soldatul suficient cât să trecem și la meniul principal.

După aplicarea a puțin lubrifiant, normalul a început cu LOT, unde se mișcă foarte bine. Am schimbat în misionar, apoi în capră unde am terminat în balon. E foarte strâmtă și se simte incredibil de bine, dar pe parcursul ședinței a avut mici momente de disconfort când dădeam mai apăsat (la prima vizită nu am pățit). Ca și dotare sunt mediu, deci nu o recomand tipilor foarte dotați.

Pe parcursul ședinței nu m-am simțit grăbit, iar programarea pe whatsapp a decurs fără cusur. DTD vreo 55 de min.

Pentru amatorii de note aș da: OP - 8, NP - 9, GFE - 9

Amenda  fost 350. O recomand celor care sunt dornici de GFE cu o tipă tânără, glumeață, genul slim fit cu forme apetisante.

 

  • Like 5
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0749546088
  • Oras:București
  • Telefon: 0749546088
  • Oras:București
La 14.03.2023 la 14:01, johnqwer a spus:

Haide si cu o poza cu sanii .......sunt perfecti si e pacat sa nu ne bucure privirea🤗

Hai să-ți bucuri privirea cu ei în mâinile tale 🍑

  • Like 1
  • Haha 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:under the earth
  • Oras:under the earth

Cu greu am reușit o programare motivul fiind pauzele ei dar si faptul ca e aglomerata. Cristina este o fata pe la 1.7m pana in 25 de ani cu un corp armonios, sani putin moi dar frumosi foc pielea bronzata si fina. La chip este frumușică, un chip jucăuș cu un zâmbet care ii scoate in evidentă pomeții si cu ușoare gropițe(dacă am retinut bine). O prima impresie buna. Facem cunoștința si purced la dus.

Actiunea: proaspat dusat o gasesc pe pat in fundul gol, as fi apreciat s-o dezbrac eu dar nu avem cum sa ma supăr când i-a văzut corpul frumos si finut. Incep s-o mângâi si s-o sarut pe buze pe sani pe umeri… sarutul așa zis fk(extra) este de fapt sarut pe buze si putin vârf de limba așa din când in când. Mi-ar fi plăcut un fk bun însă nu a fost sa fie, acesta fiind si cel mai mare minus al ei din punctul meu de vedere.

Trecem la oral, e destul de slăbuț si acesta. E lent si soft doar ca mult prea soft pentru gustul meu. Nu poate deep si atentie la 00 nu-mi amintesc sa fi fost. Trecem la normal de fapt mai mult eu trec😅 ca ea este pasiva sta s-o futi dar nu da contre nu te îndeamna nu nimic. Este sexy ca arata bine la corp dar mult prea pasiva. Experienta nu este una proasta deoarece fata este o prezenta plăcută, frumoasa, calma si păsărica stamta însă dacă ar avea energie mai multă lucrurile as sta altfel. Data viitoare pentru ca am zis ca revin o sa încerc lot poate e mai activa 😁

Notele

Locatia: o garsoniera prin Titan, normal curată, prosop curat, un singur gel, ce este important si lipsește e apa de gura de la baie.

Cristina: 9,5 bronzata, chip frumos, buze putin uscate dar frumoase, sani frumosi rau, abdomen plat piele fina. Mi-a plăcut cum arata fata 

Atitudine: 10 calma cu respect 

Igiena: 10 miroase frumos, nimic suspect

Oralul: 6,5 o singura viteza si soft, fara deep, fara lins, fara atentie la 00. Dacă ar pune mai multă presiune măcar, ar fi mult mai bine.

Normal: 7 ii lipsește inițiativa si este prea pe slow motion, se simte bine in păsărica si in misionar pare ca ii place

Gfe: 7,5 sarutul superficial si lipsa de inițiativa trag nota in jos ca altfel ea este ok.

Concluzia: Citisem ca la început era mai activa poate trebuia sa ma duc atunci, totusi cred ca revin sa explorez mai mult pentru ca mi-a plăcut cum arata. A 3 a vizita o sa vedem de cum o da decurgă a 2 a 

Sistem notare:
10= exelent / foarte frumoasa
9=bun spre foarte bun / frumoasa
8 =serviciu “muncit” si bun. / frumușică
7= așa si așa/cu bune si rele / fata comuna corp frumos
6= banal / comuna cu totul 
5= doar sa nu fie corijenta/ uratica normala
4= prost/ urata

  • Like 13
  • Mersi 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 20 ore, Cristina2269 a spus:

Hai să-ți bucuri privirea cu ei în mâinile tale 🍑

Hello.....ultimile dati ai fost cam fara chef/ energie de asta am cam ezitat....dealtfel unii dintre cei mai frumosi ...🤗

Link spre comentariu
  • Telefon: 0749546088
  • Oras:București
  • Telefon: 0749546088
  • Oras:București
La 20.03.2023 la 6:03, johnqwer a spus:

Hello.....ultimile dati ai fost cam fara chef/ energie de asta am cam ezitat....dealtfel unii dintre cei mai frumosi ...🤗

Mulțumesc 🤗

Link spre comentariu

  • Telefon: 0749546088
  • Oras:București
  • Telefon: 0749546088
  • Oras:București
La 25.03.2023 la 18:02, incepator5 a spus:

Uitându-te atent se vede ca nu se potrivește poza asta cu restul 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...