Sari la conținut

💞Raisa💞 0721147418


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

Iata vine Mos Craciun
Ne aduce ceva bun 🥰
O frumoasa si-o dulcica
Exemplar de diva mica 😍

Cu fundicul ei carnos
Ne va delecta duios 😜
O astept cu pana mea
Sa-i mai scriu cate ceva

Imi e tare drag de ea 🤗
Sper ca va veti bucura
Ca de mult ma straduiesc
S-o invit, s-o mai iubesc

Un costum de craciunitza
I-ar sta bine la fetitza 😋
O tinuta indecenta
A mosului asistenta

Ceva costum minimal 😆
Caci frumosul exemplar
E draguta-n puta goala
Frumoasa si naturala 😍

Pana luni mai asteptam
In brate sa o luam
Sa ne bucuram de ea
Si eu sper ca-i va placea 🤗

Ca as vrea sa o aduc
Si la anul, sa apuc
Sa mai facem un amor
Sa nu ne fie prea dor...🥰

  • Inimioara 1
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:România ❤
  • Oras:România ❤
Acum 4 ore, x the impaler a spus:

Iata vine Mos Craciun
Ne aduce ceva bun 🥰
O frumoasa si-o dulcica
Exemplar de diva mica 😍

Cu fundicul ei carnos
Ne va delecta duios 😜
O astept cu pana mea
Sa-i mai scriu cate ceva

Imi e tare drag de ea 🤗
Sper ca va veti bucura
Ca de mult ma straduiesc
S-o invit, s-o mai iubesc

Un costum de craciunitza
I-ar sta bine la fetitza 😋
O tinuta indecenta
A mosului asistenta

Ceva costum minimal 😆
Caci frumosul exemplar
E draguta-n puta goala
Frumoasa si naturala 😍

Pana luni mai asteptam
In brate sa o luam
Sa ne bucuram de ea
Si eu sper ca-i va placea 🤗

Ca as vrea sa o aduc
Si la anul, sa apuc
Sa mai facem un amor
Sa nu ne fie prea dor...🥰

Dacă ai reușit s-o convingi să vină, ai o cafea de la mine! Știu că ești lup singuratic, dar poate când va mai venii feblețea ta la Oradea, Alina, te gândești și la mine, mă luați cu voi la una neagră, fierbinte!

Maestre mai aștept una faină @larisablink, acum este la Brașov, va veni și ea la sfârșit de ianuarie. Tot la invitația și recomandarea ta. Începe să-mi placă cum gândești! :clap2 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0729431120
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0729431120
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 5 ore, ursuletulpanda a spus:

Dacă ai reușit s-o convingi să vină, ai o cafea de la mine! Știu că ești lup singuratic, dar poate când va mai venii feblețea ta la Oradea, Alina, te gândești și la mine, mă luați cu voi la una neagră, fierbinte!

Maestre mai aștept una faină @larisablink, acum este la Brașov, va veni și ea la sfârșit de ianuarie. Tot la invitația și recomandarea ta. Începe să-mi placă cum gândești! :clap2 

După ce îi dai lui cafeaua, te aștept să mă cinstești cu una și pe mine❤️🤣

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:România ❤
  • Oras:România ❤
Acum 2 minute, Raissaaaaaa a spus:

După ce îi dai lui cafeaua, te aștept să mă cinstești cu una și pe mine❤️🤣

Bună Raissaaaaaa a! Oricând! Îmi place cafeaua să fie tare și fierbinte. Gurile rele spun, că o faci bine. Adevărat? 🤣🤣🤣

Acum fără glumă. Sper să ne vedem cât mai repede. Eu am răsfoit paginile tale și trebuie să recunosc sunt impresionat. Aștept sosirea ta la Oradea! 😘🐼

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0729431120
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0729431120
  • Oras:București
  • Disponibila

Bunaa ❤️ 

De mâine până pe 23 o să fiu în orașul vostru 💋 

Locația : Prima Oneștilor

Programul va fi de la ora

⚜️11:00-23:00⚜️(poate să difere)

⚜️Ca servicii : normal, oral, 69, diferite poziții, COB(sâni, fund) sunt foarte deschisă la fantezii(în limita bunul simț) CIM (50 extra), cu cuplu (100 extra; dețin și jucarii iar serviciul este doar la oră), footfetish (50 extra), uro(50 extra), oralul neprotejat în funcție de igienă

Dacă ai bun simț îți garantez că o să ai o experientă de neuitat 🥰💋

sărutări, anal, fără bile, silicon, canamicină

Tarifele : 150 finalizarea🔆

                   300 h🔆

Programări numai pe wapp‼️ confirmare cu 1h înainte

‼️(0721) 147 418‼️

Vă rog să precizați până la ce oră pot răspunde la mesaje, pentru că dacă le văd dupa 1 oră nu răspund să nu creez probleme 🤗

Dacă vă știți programul de mâine puteți să vă programați de acum🤗😘

5D3C3612-3F7D-4B78-83AF-F3F0E322882E.jpeg.14b188e54ad48db642d8a1bee4a37bf7.jpeg

  • Like 1
  • Inimioara 9
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:România ❤
  • Oras:România ❤
Acum 2 ore, Raissaaaaaa a spus:

Bunaa ❤️ 

De mâine până pe 23 o să fiu în orașul vostru 💋 

Locația : Prima Oneștilor

Programul va fi de la ora

⚜️11:00-23:00⚜️(poate să difere)

⚜️Ca servicii : normal, oral, 69, diferite poziții, COB(sâni, fund) sunt foarte deschisă la fantezii(în limita bunul simț) CIM (50 extra), cu cuplu (100 extra; dețin și jucarii iar serviciul este doar la oră), footfetish (50 extra), uro(50 extra), oralul neprotejat în funcție de igienă

Dacă ai bun simț îți garantez că o să ai o experientă de neuitat 🥰💋

sărutări, anal, fără bile, silicon, canamicină

Tarifele : 150 finalizarea🔆

                   300 h🔆

Programări numai pe wapp‼️ confirmare cu 1h înainte

‼️(0721) 147 418‼️

Vă rog să precizați până la ce oră pot răspunde la mesaje, pentru că dacă le văd dupa 1 oră nu răspund să nu creez probleme 🤗

Dacă vă știți programul de mâine puteți să vă programați de acum🤗😘

5D3C3612-3F7D-4B78-83AF-F3F0E322882E.jpeg.14b188e54ad48db642d8a1bee4a37bf7.jpeg

Mulțumesc pentru anunț. Te aștept cu drag. Panda. 😘🐼

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Seara buna!

Proaspat iesit de la Raisa total multumit,satisfacut.

Este o fata tanara frumoasa cu un fund splendid si cu o atitudine de nota 10.Foarte draguta si comunicativa singura problema lipsa de FK,dar am trecut peste si m am simtit foarte bine.

Multumesc pt companie,Raisa draga,te pup!😍😘

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0729431120
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0729431120
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 3 minute, sosoboso a spus:

Seara buna!

Proaspat iesit de la Raisa total multumit,satisfacut.

Este o fata tanara frumoasa cu un fund splendid si cu o atitudine de nota 10.Foarte draguta si comunicativa singura problema lipsa de FK,dar am trecut peste si m am simtit foarte bine.

Multumesc pt companie,Raisa draga,te pup!😍😘

Multumesc pentru vizita te pup !🥰🥰

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:România ❤
  • Oras:România ❤
La 19.12.2022 la 14:58, Raissaaaaaa a spus:

Disponibilă 😘4E2EAB51-C046-4A8B-944D-E7B822EB9B42.jpeg.d042a668900c0718573eb2b5855e7612.jpeg

Dragi șogori!

Mă simt norocos, am reușit să calc pragul acestei domnițe minunate, care m-a fermecat din prima clipă de când am văzut-o.

Raisa este cea din poze, în realitate chiar mai frumoasă. Tânără, foarte frumoasă, carnea tare, mereu zâmbitoare, curată, ospitalieră, comunicativă și pricepută. Dacă te pricepi, ai o parteneră demnă de acțiune!

Locația așa cum a anunțat zona Oneștilor, un apartament frumos, am înțeles și ei îi place. 

Contact pe WhatsApp, confirmare înainte cu o oră. 

Despre acțiune nu voi scrie prea multe, mai bine vă recomand să o vizitați, întâlnirea va fi mult mai plăcută decât cuvintele mele. M-a primit îmbrăcată lejeră, m-a servit cu un pahar cu apă, am analizat împreună situația și ne-am înțeles. După igienizare, m-a poftit în camera de acțiune unde ne-am făcut de cap timp de o oră. Ne-am sincronizat, ne-am iubit, am râs, ne-am tăvălit, ne-am îmbrățișat, ne-am învârtit. Nefiind competiție nu voi intra în detalii, important este că ora a trecut cât ai zice pește, că m-am simțit ca acasă, am primit suficientă atenție să mă pot termina glorios, recunosc a contribuit pe deplin, a făcut tot posibilul să fie pe placul meu. A reușit! 

Raisa, ești dulce ca mierea și îmbătătoare (fermecătoare) ca unii să nu înțeleagă altceva, ca vinul cel bun! Cu cât te gustă omul mai mult, cu atât te va dori mai mult.

De recomandat, DA. De revenit, DA.

Mulțumesc șogorilor @unsuflet, @x the impaler  pentru recomandarea făcută. Nici de această dată nu m-ați dezamăgit. 

Raisa te pup, până data viitoare te rog să nu uiți de parolă! 😂😂😂

  • Like 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0729431120
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0729431120
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 2 minute, ursuletulpanda a spus:

Dragi șogori!

Mă simt norocos, am reușit să calc pragul acestei domnițe minunate, care m-a fermecat din prima clipă de când am văzut-o.

Raisa este cea din poze, în realitate chiar mai frumoasă. Tânără, foarte frumoasă, carnea tare, mereu zâmbitoare, curată, ospitalieră, comunicativă și pricepută. Dacă te pricepi, ai o parteneră demnă de acțiune!

Locația așa cum a anunțat zona Oneștilor, un apartament frumos, am înțeles și ei îi place. 

Contact pe WhatsApp, confirmare înainte cu o oră. 

Despre acțiune nu voi scrie prea multe, mai bine vă recomand să o vizitați, întâlnirea va fi mult mai plăcută decât cuvintele mele. M-a primit îmbrăcată lejeră, m-a servit cu un pahar cu apă, am analizat împreună situația și ne-am înțeles. După igienizare, m-a poftit în camera de acțiune unde ne-am făcut de cap timp de o oră. Ne-am sincronizat, ne-am iubit, am râs, ne-am tăvălit, ne-am îmbrățișat, ne-am învârtit. Nefiind competiție nu voi intra în detalii, important este că ora a trecut cât ai zice pește, că m-am simțit ca acasă, am primit suficientă atenție să mă pot termina glorios, recunosc a contribuit pe deplin, a făcut tot posibilul să fie pe placul meu. A reușit! 

Raisa, ești dulce ca mierea și îmbătătoare (fermecătoare) ca unii să nu înțeleagă altceva, ca vinul cel bun! Cu cât te gustă omul mai mult, cu atât te va dori mai mult.

De recomandat, DA. De revenit, DA.

Mulțumesc șogorilor @unsuflet, @x the impaler  pentru recomandarea făcută. Nici de această dată nu m-ați dezamăgit. 

Raisa te pup, până data viitoare te rog să nu uiți de parolă! 😂😂😂

Multumesc de vizita esti un scump si incerc sa nu uit 😩🤣 te pup 🥰

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 27 minute, ilovetofuck a spus:

ii de etine fata ? nush cei cu Oradea dar am dat numa de tiganci si le.as ocoli daca sa poate

Nu conteaza daca e de etnie,tot om este,nu facem discriminare,plus sunt calde si curate am trecut pragul ma multe,mau primit frumos eu le respect si le apreciez

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
3 minutes ago, Denisboy08 said:

Nu conteaza daca e de etnie,tot om este,nu facem discriminare,plus sunt calde si curate am trecut pragul ma multe,mau primit frumos eu le respect si le apreciez

La mine daca imi dau siama cai tiganca mi sa duce tot cheful. chiar daca are igiena impecabila... Deci poate tie nu conteaza.. bine faci dar pt mine conteaza...

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0729431120
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0729431120
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 14 minute, ilovetofuck a spus:

La mine daca imi dau siama cai tiganca mi sa duce tot cheful. chiar daca are igiena impecabila... Deci poate tie nu conteaza.. bine faci dar pt mine conteaza...

Înainte să ai pretenții poate te ajută să deschizi o carte de asta 🤗

9C2A869A-0DD0-4541-BE45-819AC13D8A1D.png.f1f33c6c48b182b0762bf846562cacb0.png

  • Like 2
  • Haha 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0729431120
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0729431120
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 12 minute, Denisboy08 a spus:

Cat mai stai in Oradea Raisa,nu am fost inca la tine dar mi as dori sa trec pe la tine,ai un corp superb,imi place ca esti calda

Până vineri după-amiaza 🤗

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Vi se pare un lucru tabu asta cu "dacă e rroma" ? Cu toții am beneficia dacă în recenzii sau în anunțuri ar apărea și etnicitatea fetelor...cum de altfel apar pe site-urile de afară... să știe omul la cine merge - dacă tot își retușează fața

Dacă vreți să spuneți că sunt rasist...nu ma duc nici la Rusoaice...dar ele măcar menționează asta...

Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:România ❤
  • Oras:România ❤
Acum 50 minute, ilovetofuck a spus:

La mine daca imi dau siama cai tiganca mi sa duce tot cheful. chiar daca are igiena impecabila... Deci poate tie nu conteaza.. bine faci dar pt mine conteaza...

Vezi femeia care m-a alăptat a fost țigancă! Ai vrut să zici ceva despre țigani?

Cât despre Raisa, te rog înainte să-i rostești numele spală-te pe gură! Vezi fata nu este singură, are un frate, care nu apreciază ca sora lui să fie calomniată!  

  • Like 1
  • Haha 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...