Sari la conținut

Sabrina 0726860155 ​ 🌹 ​masaj erotic/dominare


Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

Salutare. Am trecut si pe la Sabrina pot spune ca a fost un masaj bun spre foarte bun singurul lucru pe care nu il inteleg sunt notele de 10 la aspect. Nu spun ca fata nu este OK dar isi arata varsta la chip Mai putin la Corp. 

Ca note. Locatie 9

Fata 8 cam rece poate si pentru ca era prima noastra intalnire. Corp 9 Fata 7

Masaj relaxare 9

Erotic 8

O experienta buna. 

 

  • Like 3
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0726860155
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0726860155
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 4 ore, Akrobeto a spus:

Salutare. Am trecut si pe la Sabrina pot spune ca a fost un masaj bun spre foarte bun singurul lucru pe care nu il inteleg sunt notele de 10 la aspect. Nu spun ca fata nu este OK dar isi arata varsta la chip Mai putin la Corp. 

Ca note. Locatie 9

Fata 8 cam rece poate si pentru ca era prima noastra intalnire. Corp 9 Fata 7

Masaj relaxare 9

Erotic 8

O experienta buna. 

 

Multam de vizita si recenzie; te mai astept, in speranta de a ridica notele la masaj ☺️

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 22.11.2023 la 17:45, Frenchy84 a spus:

Hello guys, still learning romanian so I used a translator for everyone to understand my review :)

Am contactat-o pe Sabrina săptămâna trecută pentru o programare luni.

Contactul a fost rapid, cald și super simplu pe what'sapp. Ea a putut să-mi răspundă la întrebări și am putut stabili o oră pentru sesiunea noastră.

Am avut ședința noastră luni la 16:00. Am ajuns un pic mai devreme. Este situat in centru, nu departe de Piata Romana, la doar cateva minute.

Odată ajunsă acasă, mi-a dat informații pe WhatsApp cum să ajung la ea. Clădirea este destul de veche și liftul poate părea puțin învechit, dar totul funcționează bine și este destul de discret.
M-a întâmpinat cu ținuta pe care am cerut-o, ceea ce este chiar drăguț de la ea.

În ceea ce privește aspectul auditiv, are aproximativ 1,60, corp grozav, sânii fermi și drăguți. Are un fund frumos, dimensionat perfect pentru tipul ei de corp. Are un păr frumos și un zâmbet foarte obraznic, dar dulce. Ochii ei sunt foarte expresivi.

Fiind prima mea întâlnire cu ea, ne-am luat câteva minute să socializăm, ea mi-a oferit de băut și ne-am putut înțelege mai bine așteptările. Ca francez, a trebuit să-i aduc ceva, niște vin și ciocolată pentru ocazie.

Apartamentul nu este mare, dar destul de cald si primitor. Am fost la baie la duș chiar dacă am luat unul chiar înainte de a pleca de acasă. Cred că este o chestiune de respect să fii cât mai proaspăt pentru doamnă (dar e doar părerea mea, nu te supăra ;))

Apoi am mers împreună în dormitor. Patul este confortabil, temperatura în cameră este bună.

Este foarte jucăușă, foarte naturală în comportamentul ei și nu se simte niciodată fals. Nu voi împărtăși toate detaliile deoarece cred că fiecare sesiune este personală și nu trebuie explicată 100%. As spune totusi ca tot ce se anunta este acolo, e si ea o pupatoare buna. E un teaser al naibii și asta e foarte tare.

Cu siguranță aș recomanda-o, dar nu fi insistent și fii respectuos și drăguț, te va face să te simți unic și grozav.

Ultimul punct, important pentru mine, este un tip de client foarte pro, nu se uită la ceas, nu răspunde la telefon cât este ocupată cu tine. Experiență generală foarte bună. E în topul meu 3 în ceea ce privește masajul de relaxare și erotic din București

Multumesc frumos @Sabrina23!

See you soon


 

Bună ziua tuturor!

Am vizitat-o din nou pe Sabrina săptămâna trecută.

Tot ce am spus după prima mea vizită este valabil și cu atât mai bine pentru că de data aceasta ne cunoșteam deja și legătura a fost și mai intensă.

Nu pot decât să o recomand pe Sabrina, este superbă.

O experiență excelentă pe care mi-ar face plăcere să o repet în curând.

Merci @Sabrina23

Te pup, ai grija de tine. 

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0726860155
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0726860155
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 4 ore, Frenchy84 a spus:

Bună ziua tuturor!

Am vizitat-o din nou pe Sabrina săptămâna trecută.

Tot ce am spus după prima mea vizită este valabil și cu atât mai bine pentru că de data aceasta ne cunoșteam deja și legătura a fost și mai intensă.

Nu pot decât să o recomand pe Sabrina, este superbă.

O experiență excelentă pe care mi-ar face plăcere să o repet în curând.

Merci @Sabrina23

Te pup, ai grija de tine. 

always a pleasure, @Frenchy84 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Alep
  • Oras:Alep

    Am fost în două rânduri la Sabrina anul trecut, de fiecare dată am ales varianta masaj erotic+femdom. Nu au existat amânări în ceea ce privește programările sau anulări. Apartamentul era foarte curat, prosop curat pus la dispoziție, mi-a oferit apă plată. 

    M-am simțit bine de fiecare dată, ea fiind foarte implicată în ceea ce face, așa cum era și pe vremea când lucra la salonul de masaj erotic. Am plătit 400 lei pentru o oră. Vizitele nu au durat mai puțin de o oră, nu m-a grăbit, o apreciez pe Sabrina și pentru atitudinea ei referitoare la durata ședinței. Cu siguranță voi reveni la Sabrina.

 

  • Like 2
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0726860155
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0726860155
  • Oras:București
  • Disponibila
La 07.01.2024 la 16:16, rafa121 a spus:

    Am fost în două rânduri la Sabrina anul trecut, de fiecare dată am ales varianta masaj erotic+femdom. Nu au existat amânări în ceea ce privește programările sau anulări. Apartamentul era foarte curat, prosop curat pus la dispoziție, mi-a oferit apă plată. 

    M-am simțit bine de fiecare dată, ea fiind foarte implicată în ceea ce face, așa cum era și pe vremea când lucra la salonul de masaj erotic. Am plătit 400 lei pentru o oră. Vizitele nu au durat mai puțin de o oră, nu m-a grăbit, o apreciez pe Sabrina și pentru atitudinea ei referitoare la durata ședinței. Cu siguranță voi reveni la Sabrina.

 

multumesc 😊 te astept si anul asta.

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Buna seara

Satul de sictirul prințeselor de prin saloane,am decis sa ma duc la o maseuza independenta și bine am făcut.

O fata foarte drăguță,cu mult bun simț și cu un fund și sani de milioane...masaj de relaxare extrem de bine executat,la erotic fk din plin ,gfe ridicat...totul la superlativ....fata își dă silinta sa te mulțumească.

Eu am vrut doar masaj,nu sunt atras de celelalte servicii,dominare etc...

Note 9 locație,curat, locuri de parcare suficiente cu plata

Sabrina: 9 fata/corp...10 comportament

Masaj relaxare 9

Masaj erotic 10

300 aproximativ 70 min

de revenit? Cu siguranță 100%

  • Like 4
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0726860155
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0726860155
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 12 ore, adrianborond a spus:

Buna seara

Satul de sictirul prințeselor de prin saloane,am decis sa ma duc la o maseuza independenta și bine am făcut.

O fata foarte drăguță,cu mult bun simț și cu un fund și sani de milioane...masaj de relaxare extrem de bine executat,la erotic fk din plin ,gfe ridicat...totul la superlativ....fata își dă silinta sa te mulțumească.

Eu am vrut doar masaj,nu sunt atras de celelalte servicii,dominare etc...

Note 9 locație,curat, locuri de parcare suficiente cu plata

Sabrina: 9 fata/corp...10 comportament

Masaj relaxare 9

Masaj erotic 10

300 aproximativ 70 min

de revenit? Cu siguranță 100%

ma bucur ca ti-a placut 🙂 mulțumesc, si te mai astept

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0726860155
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0726860155
  • Oras:București
  • Disponibila

Salut. Multumesc tuturor de vizitele din decursul ultimelor saptamani 😊 nu a fost nevoie sa imi mai anunt disponibilitatea si aici. Ne revedem in februarie, mai incolo.

INDISPONIBILA (restul programarilor de sapt asta raman valabile).

IMG_20240120_2125020813.jpg.05aa6df26d18d4df1d93c2e238be5595.jpg

 

  • Inimioara 9
Link spre comentariu
  • Telefon: 0726860155
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0726860155
  • Oras:București
  • Disponibila

Hello 😘 Mai am timp de cateva programari razlete maine, vineri, si duminica.

 

Later edit: s-au dat 😊

IMG_20240218_160116630_HDR2(1).jpg.bbfc252cdfc0b0ab3ab145e7b28b6cf0.jpg

  • Inimioara 9
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 25175
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut :wave:
  Las si eu o recenzie Sabrinei. Mi s-a parut foarte incitanta poza cu funduletul ei de mai sus si oricum aveam de gand de ceva timp sa o cunosc pentru ca ma intriga stilului ei putin misterios si rebel.     Programarea am facut-o pe whatsapp cu cateva zile inainte, unde am stabilit detaliile intalnirii si ce tip de masaj imi doresc.
  Locatia: 10 este la Sala Palatului cu locuri de parcare cu plata, dotata cu tot ce au nevoie, inclusiv o oglinda langa pat in care o poti vedea pe Sabrina din alt unghi. Eu am tras cu ochiul de cateva ori 😊
  Sabrina: 9 (9 la fata, 9 la corp) Draguta cu ochi negri, parul cret si pistrui, are un stil punk care o prinde bine cu cercel in nas si multe tatuaje interesante. Are multe poze concludente, insa ce nu poti observa din poze sunt sanii medii ca marime frumosi si fermi si fundul bombat si surprinzator de tare. Mi-a placut sa o tin de buci si sa ma joc cu mainile pe acolo. Putin atipic pentru o fata este pilozitatea axilara.
   Atitudine: 9 pentru ca eu prefer fetele mai indraznete si alintate insa Sabrina este o companie foarte placuta doar ca ii trebuie putin timp sa se acomodeze. In pat se schimba treaba si e mult mai indrazneata 😊
  Masaj de relaxare: 10  Facut cu forta si atentie, similar celor de la saloanele spa. Mie mi-a placut mult si as mai fi stat o ora doar pentru masajul de relaxare.
  Masaj erotic: 10 Desi nu prea am cu ce compara a fost un masaj care a crescut treptat tensiunea sexuala, cu putine sarutari pe corp, miscari lascive cu penisul intre buci, pe abdomen, sarutari cand pasionale cand jucause, masarea capului penisului, mult teasing.

O scurta descriere:

 Mi s-a parut putin cam serioasa cand am intrat dar ne-am imprietenit dupa ce am stat putin de vorba pe canapea. 

 Dupa dus m-a rasfatat cu un masaj somatic pe picioare si spate care mi-a placut mult si care m-a relaxat total. Pe final prin cateva atingeri usoare ale zonei anusului si cativa pupici pe fund mi-a dat de inteles ca s-a terminat relaxarea si incepe partea erotica.
 M-am intors cu fata in sus si a devenit mult mai indrazneata. Treptat cu miscari lascive cu pula intre buci sau sub abdomenul ei, a creat o tensiune sexuala destul de mare. S-a apropiat cu gura de mine si ne-am sarutat cand pasional, cand jucaus. Comunica mereu cu mine sa stie daca imi place ce face. La un moment dat imi masa cu mana capul pulii si m-a intrebat daca e prea mult si ce e drept chiar era putin deranjant, dar i-am spus si a schimbat tipul de masaj. Cand simtea ca imi vine se oprea si schimba pozitia. La un moment dat am si intrebat-o de ce se opreste si mi-a spus ca: "de-a dracu ce sunt" 😂
   Finalul a fost intr-o pozitie gen LOT in timp ce imi tinea pula cu o mana intre bucile ei si se misca energic. Mi-a placut finalul ca dupa ce am ejaculat a continuat miscarea usor pana a inceput sa mi se lase. M-a sters cu servetele si mi-a spus sa ma relaxez pana se incalzeste apa la dus. Am mai stat putin de vorba in pat, ne-am mai sarutat, am facut un dus si cam asta a fost. Mie mi-a placut si mai vin la masaj ca e relaxant 😁

   Sabrina mi-a facut placere sa te cunosc. Te pup 🤗😘

 Seara faina!

  • Like 10
  • Mersi 1
  • Inimioara 2

Trateaza-ma ca o curva cand iti dau limbi si iubeste-ma cand ne futem pentru ca asa te voi trata si eu!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0726860155
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0726860155
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 13 ore, MisterX a spus:

Salut :wave:
  Las si eu o recenzie Sabrinei. Mi s-a parut foarte incitanta poza cu funduletul ei de mai sus si oricum aveam de gand de ceva timp sa o cunosc pentru ca ma intriga stilului ei putin misterios si rebel.     Programarea am facut-o pe whatsapp cu cateva zile inainte, unde am stabilit detaliile intalnirii si ce tip de masaj imi doresc.
  Locatia: 10 este la Sala Palatului cu locuri de parcare cu plata, dotata cu tot ce au nevoie, inclusiv o oglinda langa pat in care o poti vedea pe Sabrina din alt unghi. Eu am tras cu ochiul de cateva ori 😊
  Sabrina: 9 (9 la fata, 9 la corp) Draguta cu ochi negri, parul cret si pistrui, are un stil punk care o prinde bine cu cercel in nas si multe tatuaje interesante. Are multe poze concludente, insa ce nu poti observa din poze sunt sanii medii ca marime frumosi si fermi si fundul bombat si surprinzator de tare. Mi-a placut sa o tin de buci si sa ma joc cu mainile pe acolo. Putin atipic pentru o fata este pilozitatea axilara.
   Atitudine: 9 pentru ca eu prefer fetele mai indraznete si alintate insa Sabrina este o companie foarte placuta doar ca ii trebuie putin timp sa se acomodeze. In pat se schimba treaba si e mult mai indrazneata 😊
  Masaj de relaxare: 10  Facut cu forta si atentie, similar celor de la saloanele spa. Mie mi-a placut mult si as mai fi stat o ora doar pentru masajul de relaxare.
  Masaj erotic: 10 Desi nu prea am cu ce compara a fost un masaj care a crescut treptat tensiunea sexuala, cu putine sarutari pe corp, miscari lascive cu penisul intre buci, pe abdomen, sarutari cand pasionale cand jucause, masarea capului penisului, mult teasing.

O scurta descriere:

 Mi s-a parut putin cam serioasa cand am intrat dar ne-am imprietenit dupa ce am stat putin de vorba pe canapea. 

 Dupa dus m-a rasfatat cu un masaj somatic pe picioare si spate care mi-a placut mult si care m-a relaxat total. Pe final prin cateva atingeri usoare ale zonei anusului si cativa pupici pe fund mi-a dat de inteles ca s-a terminat relaxarea si incepe partea erotica.
 M-am intors cu fata in sus si a devenit mult mai indrazneata. Treptat cu miscari lascive cu pula intre buci sau sub abdomenul ei, a creat o tensiune sexuala destul de mare. S-a apropiat cu gura de mine si ne-am sarutat cand pasional, cand jucaus. Comunica mereu cu mine sa stie daca imi place ce face. La un moment dat imi masa cu mana capul pulii si m-a intrebat daca e prea mult si ce e drept chiar era putin deranjant, dar i-am spus si a schimbat tipul de masaj. Cand simtea ca imi vine se oprea si schimba pozitia. La un moment dat am si intrebat-o de ce se opreste si mi-a spus ca: "de-a dracu ce sunt" 😂
   Finalul a fost intr-o pozitie gen LOT in timp ce imi tinea pula cu o mana intre bucile ei si se misca energic. Mi-a placut finalul ca dupa ce am ejaculat a continuat miscarea usor pana a inceput sa mi se lase. M-a sters cu servetele si mi-a spus sa ma relaxez pana se incalzeste apa la dus. Am mai stat putin de vorba in pat, ne-am mai sarutat, am facut un dus si cam asta a fost. Mie mi-a placut si mai vin la masaj ca e relaxant 😁

   Sabrina mi-a facut placere sa te cunosc. Te pup 🤗😘

 Seara faina!

uu tu erai. multumesc de vizita, si recenzie. te mai astept 😘

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Hey, 

am incercat sa te contactez recent pe ws, dar se pare ca m-ai blocat (din motive cunoscute numai de tine..) 

Personal, m-am simtit bine in compania ta, mai ales ca masajul a fost executat excelent, relaxandu-ma complet si ai reusit sa creezi o atmosfera placuta!

Totusi, tin sa-mi cer scuze, Sabrina, daca te-am deranjat si ti-am indus (in mod neintenționat) anumite senzatii de disconfort care te-au determinat sa iei aceasta decizie. 

singurul lucru care m-a deranjat, e legat de faptul ca nu prea ai dorit sa ne sarutam si ai fost destul de retinuta…desi m-am uitat dupa pe topic si am vazut multe recenzii aici (pozitive) unde ai oferit FK combinat cu GFE (mai mult ca sigur problema a fost la mine) 

Asta e, probabil nu a fost chimie…

sorry for bothering and take care! 

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0726860155
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0726860155
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 7 ore, NinjaBelGi a spus:

Cant reach you on phone nor on whatsapp,

how can we schedule?

Hi. I'm not available this week. Either drop me an email, pls; or wait a day or 2 for me to get back to you on whatsapp.

I barely use my work phone while away/unavailable 😊 so thank you for yr patience.

Link spre comentariu
Reputație: 1090
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 08.03.2024 la 18:03, NinjaBelGi a spus:

Cant reach you on phone nor on whatsapp,

how can we schedule?

Want to recover from the eros experience :) ?

Link spre comentariu
Reputație: 1090
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vizitat si eu saptamana trecut. Programarea facuta si respectata fara probleme. Apartament ok la sala palatuluu, tot ce trebuie, baie cu de toate desi watch that first step it's a doozy.

Sabrina e o fata draguta cu un corp armonios si o idee cam multe tatuaje pentru mine. Dar in rest fund sani picioare etc arata bine 8.5 .

Masaj de relaxare chiar bun in context, se pricepe, 9+ . Se pricepe sa faca trecerea de la relaxare la erotic.

Masaj erotic bun. Se misca bine, permisivitate ridicata, sarutari, tehnici de finalizare bune 9. 

300 lei distractia. Per total o experienta buna, peste saloane, desi sincer am un un pic peste un an de cand nu am mai fost la salon. Oricum pentru fani masaj e ce trebuie.

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0726860155
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0726860155
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 4 ore, georgepr a spus:

Vizitat si eu saptamana trecut. Programarea facuta si respectata fara probleme. Apartament ok la sala palatuluu, tot ce trebuie, baie cu de toate desi watch that first step it's a doozy.

Sabrina e o fata draguta cu un corp armonios si o idee cam multe tatuaje pentru mine. Dar in rest fund sani picioare etc arata bine 8.5 .

Masaj de relaxare chiar bun in context, se pricepe, 9+ . Se pricepe sa faca trecerea de la relaxare la erotic.

Masaj erotic bun. Se misca bine, permisivitate ridicata, sarutari, tehnici de finalizare bune 9. 

300 lei distractia. Per total o experienta buna, peste saloane, desi sincer am un un pic peste un an de cand nu am mai fost la salon. Oricum pentru fani masaj e ce trebuie.

gracias de vizita si recenzie 😘 oricand esti mai mult decat binevenit sa revii.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0726860155
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0726860155
  • Oras:București
  • Disponibila

salut. pot sa iau programari pt maine, o fereastra intre 16:30-18. si pt luni, incepand de la 16:30 pana pe seara.

  • Mersi 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...