Sari la conținut

Masaj Body to body -0725399181


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salut,

Am fost eu la domnisoara din anunt. Imi e greu sa fac o recenzie si sa nu fiu subiectiv.

Locatie in spate la vox, apartament nou, frumos amenajat. Baie curata, cu tot ce trebuie. Prosop curat.

Se poate face dus la venire si la plecare.

Eu am stat o ora, am platit 200 ron pentru un masaj cu finalizare.

Masajul este bun, finalizare lasa de dorit.

Cateva cuvinte despre doamna (ca domnisoara nu mai e)

micuta de inaltime, putin durdulie, ca sa  nu fiu rau

incearca sa se faca placuta.

nu s-a dezbracat in timpul alocat, accepta mangaieri dar nu in zonele erogene.

Masajul in sine si finalizarea au durat max 30 min, diferenta pana la 1h a fost socializare, dus,

la 200 ron gasesti mai bun

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Ceau! Eu unul pot spune ca am fost placut surprins. Face doar masaj cum spune si in anunt si m am simtit tare bine. O fost faina rau tipa(nu pare sa aiba mai mult de 22 de ani),blonda , primitoare, miniona, apartamentul este foarte curat si ea ii tare dragalasa. Am socializat, mi o oferit si un pahar cu apa si a zambit tot timpul. Aveam o durere de spate de ceva timp si cu siguranta voi mai reveni la ea. Daca va place masajul recomand 100%. Am dat 200 lei pentru o ora in compania ei.

Link spre comentariu
  • Oras:Compton,California
  • Oras:Compton,California

Acum câteva luni oferea și altceva în  afară de masaj,care e destul de soft și plăcut, în opinia mea.Am făcut și sex cu ea de 2 ori.Tot pe soft și nu îi place să stea deasupra, nu primește limbi la savarină.Oralul îl face parcă mai energic cu gumă.Fata dă impresia că e la început,parcă e speriată de ceva.Cu toate astea ,e o companie destul de plăcută și nu grăbește.Tariful cu tot cu sex era 300/h.Tipa curată,totul curat.Și frumușică.Ar avea potențial pentru meseria asta.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
La 05.09.2022 la 16:46, the_welder a spus:

Acum câteva luni oferea și altceva în  afară de masaj,care e destul de soft și plăcut, în opinia mea.Am făcut și sex cu ea de 2 ori.Tot pe soft și nu îi place să stea deasupra, nu primește limbi la savarină.Oralul îl face parcă mai energic cu gumă.Fata dă impresia că e la început,parcă e speriată de ceva.Cu toate astea ,e o companie destul de plăcută și nu grăbește.Tariful cu tot cu sex era 300/h.Tipa curată,totul curat.Și frumușică.Ar avea potențial pentru meseria asta.

Buna, multumesc pentru recenzie in primul rand,dar eu nu mai prestez de foarte mult timp serviciile spuse de tine,tocmai de aceea am scris ca fac doar masaj,as dorii sa imi scrii in privat daca doresti sa vorbim,si te astept la un masaj. 

DECI DRAGILOR NU MAI SUNT DISPONIBILE SERVICIILE SPUSE MAI SUS. FAC DOAR MASAJ

 

Link spre comentariu

  • Oras:Compton,California
  • Oras:Compton,California
La 08.09.2022 la 10:59, bianc a spus:

Buna, multumesc pentru recenzie in primul rand,dar eu nu mai prestez de foarte mult timp serviciile spuse de tine,tocmai de aceea am scris ca fac doar masaj,as dorii sa imi scrii in privat daca doresti sa vorbim,si te astept la un masaj. 

DECI DRAGILOR NU MAI SUNT DISPONIBILE SERVICIILE SPUSE MAI SUS. FAC DOAR MASAJ

 

De asta m-am exprimat la timpul trecut.Ne vom revedea în curând și îți vei aduce aminte cine e.Toate bune!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...