Sari la conținut

❤️Roxana❤️ 0733113305💕


Postări Recomandate

Buna, sunt Roxana și am revenit la voi in oraș pentru câteva zile😈

📍ARED Kaufland

Servicii☺️
🌸sex normal și oral( oralul in funcție de igiena)

🌸masaj de relaxare/erotic

🌸69, diferite poziții

Pentru programări aștept sa ma sunați! 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Acum 19 minute, Raissaaaaaa a spus:

Ca are impresia ca lumea uita ca e jale cu ea 🤣

🤔🤔🤔 Pai si eu ce fac acum sa merg sau nu. Data trecuta cind te am intrebat de ea ai zis ca e f ok🤦‍♂️🙈🙈🙈

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0729431120
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0729431120
  • Oras:București
  • Disponibila
Chiar acum, Flx01 a spus:

🤔🤔🤔 Pai si eu ce fac acum sa merg sau nu. Data trecuta cind te am intrebat de ea ai zis ca e f ok🤦‍♂️🙈🙈🙈

Faceam si eu reclama ca intre "tovarase", mergi pe riscul tau si vezi🤪🤣

  • Haha 1
  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Acum 3 minute, Raissaaaaaa a spus:

Faceam si eu reclama ca intre "tovarase", mergi pe riscul tau si vezi🤪🤣

Nooo🤦‍♂️🙆‍♂️

Te astept pe tine ok? Da vino odata ca te bat la fundulet, daca nu te grăbești. 😘🤗

Link spre comentariu
Acum 2 ore, Raissaaaaaa a spus:

Ca are impresia ca lumea uita ca e jale cu ea 🤣

Te am ajutat sa vezi Europa și sa faci bani ușor și tot tu ești aia rea? Daca vezi ca nu te mai bag in seama de ce comentezi aiurea vezi ți de ale tale! Spor la bani

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0729431120
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0729431120
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 13 minute, Roxxxanaa a spus:

Te am ajutat sa vezi Europa și sa faci bani ușor și tot tu ești aia rea? Daca vezi ca nu te mai bag in seama de ce comentezi aiurea vezi ți de ale tale! Spor la bani

Mai bine taci sa nu mi dau drumul la gura, hai spor la bani 🤣🤣 vezi poate mai faci de vreo datorie🤣🤣

  • Trist 1
Link spre comentariu
Acum 12 ore, Roxxxanaa a spus:

Buna, sunt Roxana și am revenit la voi in oraș pentru câteva zile😈

📍ARED Kaufland

Servicii☺️
🌸sex normal și oral( oralul in funcție de igiena)

🌸masaj de relaxare/erotic

🌸69, diferite poziții

Pentru programări aștept sa ma sunați! 

Amenzile ?

Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

se încheie sezonul Franța se vin in stoluri fetele călătoare migratoare după o experiența migratoare , cu aere de Lyon , Cannes , Monaco , Nice , sau Șt Tropez … bine unele încă visează :))

hai spor la mălai și la bănuți app , măcar v ați plimbat unele din voi sau doar pe camera ?  Știu ca sunt rău dar îmi plac fetele astea rele și bătăioase … 🥂 scuze eu numi permit lux decât prăpădite :)) la 350 roses va tzuc și numai o ardeți aiurea ca rade lumea și va faceți de ras … detaliile intime nu se scuipa , chiar dacă unele vb cu favoriții 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0729431120
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0729431120
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 48 minute, zerrcore a spus:

se încheie sezonul Franța se vin in stoluri fetele călătoare migratoare după o experiența migratoare , cu aere de Lyon , Cannes , Monaco , Nice , sau Șt Tropez … bine unele încă visează :))

hai spor la mălai și la bănuți app , măcar v ați plimbat unele din voi sau doar pe camera ?  Știu ca sunt rău dar îmi plac fetele astea rele și bătăioase … 🥂 scuze eu numi permit lux decât prăpădite :)) la 350 roses va tzuc și numai o ardeți aiurea ca rade lumea și va faceți de ras … detaliile intime nu se scuipa , chiar dacă unele vb cu favoriții 

Special pentru tine o sa vizitez Aradul cat trec pe acasa, ca tot ai zis ca imi dai teroare si cu asta inchei, o las in pace pe Roxana 😜

Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
Acum 12 minute, Raissaaaaaa a spus:

Special pentru tine o sa vizitez Aradul cat trec pe acasa, ca tot ai zis ca imi dai teroare si cu asta inchei, o las in pace pe Roxana 😜

@unsuflet săi dai teroare cu vizitele și din partea mea 🥂 te pup fratele meu Siret nu ca raul , nici ca acela de la pantof … unele persoane dragi vor fi dezamăgite , cum naiba se face ca sutele de mii de euro nu i oferă fetei măcar un concediu … și revine la Arad hai va pupa fraierul :)) internațional , cine a zis PAPUSE ca ți dau teroare ? Teroare cu banii ca numi permit 200€ prefer ceva mai rafinat de la 300 așteptăm un link dar prefer sa tac te pup și numai bine 🥂

Link spre comentariu
  • Telefon: 0729431120
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0729431120
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 42 minute, zerrcore a spus:

@unsuflet săi dai teroare cu vizitele și din partea mea 🥂 te pup fratele meu Siret nu ca raul , nici ca acela de la pantof … unele persoane dragi vor fi dezamăgite , cum naiba se face ca sutele de mii de euro nu i oferă fetei măcar un concediu … și revine la Arad hai va pupa fraierul :)) internațional , cine a zis PAPUSE ca ți dau teroare ? Teroare cu banii ca numi permit 200€ prefer ceva mai rafinat de la 300 așteptăm un link dar prefer sa tac te pup și numai bine 🥂

Doar in trecere dragul meu, fata de Roxana care "mi-a prezentat Europa" cand ea a fost scoasa din garla, eu doar am niste treburi de rezolvat si ajung inapoi in alte parti neprezentate de Roxana spre ghinionul ei🤣🤣🤣 totusi ea de la Europa a ajuns tot la Romania nu stiu care o duce mai prost, hai ca nu ma iau iar cu tine ca doar sa ațâți ști, cius

  • Haha 1
Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
7 hours ago, Raissaaaaaa said:

Mersi🤣🤪

Vezi ca tu ai probleme "nerezolvate" de la Cannes 😂 Te astept sa vii sa le rezolvi... pe toate, asa cum am discutat 😜🤗

  • Haha 1
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...