Sari la conținut

Idee de afacere pentru prostituatele cărora nu le mai merge treaba.


Postări Recomandate

  • Oras:Cocorăști
  • Oras:Cocorăști

https://www.antena3.ro/amp/maicuta-falsa-ploiesti-credinciosi-replica-pocnituri-mobila-648418.html

Dacă reușiți să ascundeți banii și nu aveți nimic pe numele vostru (puteți deține proprietăți prin interpuși...), niște multe zeci de mii de euro merită o sentință cu suspendare și muncă în folosul comunității la bibliotecă, cred.

Învățați și perfecționați sistemul. Este o nedreptate ca PROȘTII să aibă bani, să supraviețuiască. Luați-le tot, lăsați-i boschetari. 

Fiți furioase! Cine trăiește în nedreptate și asta nu îl înfurie, este imoral și injust. Gândiți-vă că faceți un act de justiție socio-economică. 

Succes! 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cocorăști
  • Oras:Cocorăști

Sau puteți promova turismul în frumoasa Ucraină: https://alephnews.ro/guvern/o-companie-de-turism-propune-tururi-ghidate-prin-orasele-afectate-de-razboi-in-ucraina-pentru-cei-care-vor-sa-simta-pericolul/

Bărbații maturizati de aceste experiențe poate ar fi mai dezirabili sexual, îi puteți stimula cu această idee. 😁 

 

Link spre comentariu
2 hours ago, Pagubitul said:

Este o nedreptate ca PROȘTII să aibă bani, să supraviețuiască. Luați-le tot, lăsați-i boschetari. 

Fraților, Păgubitul asta ce tot fumează? Îl cunoașteți careva? Credeți că are probleme psihologice? Zice că nu are servici...poate asta ii cauzează depresie și turbare...Poate unul dintre voi l-ar putea ajuta să își găsească un servici și el pe aici prin poliesti de unde e el...

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:PLOIEȘTI
  • Oras:PLOIEȘTI

Eu înclin să cred că postează de la Voila. 😂

Poate confirma cineva lucrul acesta din multitudinea de hackeri de pe aici, poate îi verificați ip-ul, poate-l verificați prin pantaloni daca are păsărică sau nu?

😂😂😂

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cocorăști
  • Oras:Cocorăști
Acum 3 ore, Michaeli a spus:

Fraților, Păgubitul asta ce tot fumează? Îl cunoașteți careva? Credeți că are probleme psihologice? Zice că nu are servici...poate asta ii cauzează depresie și turbare...Poate unul dintre voi l-ar putea ajuta să își găsească un servici și el pe aici prin poliesti de unde e el...

Singurul serviciu care mă interesează este cel de călău. 

Link spre comentariu
Vizitator vasile_69_69
Reputație: 0
6 hours ago, LoverBoy1980 said:

Cum te simți când vorbești singur?

Probabil bine ca tine cand inventezi bidoane infipte in botu matii

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
La 09.08.2022 la 21:33, LoverBoy1980 a spus:

Eu înclin să cred că postează de la Voila. 😂

Poate confirma cineva lucrul acesta din multitudinea de hackeri de pe aici, poate îi verificați ip-ul, poate-l verificați prin pantaloni daca are păsărică sau nu?

😂😂😂

Tu ești boschetar de la gara de sud? 

Am nevoie și eu de un bidon de 5Litri unde te găsesc sa mi-l dai? 

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0752039245
  • Oras:craiova
  • Disponibila
  • Telefon: 0752039245
  • Oras:craiova
  • Disponibila
La 10.08.2022 la 23:30, BologV a spus:

Tu ești boschetar de la gara de sud? 

Am nevoie și eu de un bidon de 5Litri unde te găsesc sa mi-l dai? 

la  petrom 😂

  • Like 12
  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cocorăști
  • Oras:Cocorăști

  • Telefon: Pula
  • Oras:La mata acasa
  • Telefon: Pula
  • Oras:La mata acasa

@red__alert 😇

Băi vărule martalog care esti ba betivule sa imi bag pula in cosciugu tau de bulangiu si in toata familia matii sa va insir oasele prin cimitir sa ma cac pe ele si sa te bat cu pula peste bot fututi crucea matii si rasa matii de panarama retardata in mortii matii de satanistu pulii 😇😇😇

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...