Sari la conținut

Sara 0747300486


Postări Recomandate

  • Telefon: 0747300486
  • Oras:Brașov
  • Telefon: 0747300486
  • Oras:Brașov
Acum 5 ore, Vukul a spus:

Salut,

Ieri am fost și eu la Sara si am rămas dator cu o recenzie. Nu prea sunt eu așa bun de recenzii dar pe mine m a impresionat mult, atitudinea ei cât și frumusețea și modul de abordare. Pentru mine a fost totul la superlativ și am.in plan sa o vizitez ori de câte ori voi putea. Deosebita femeie....

Multumesc frumos, puup!! 💜

Link spre comentariu
  • Telefon: 0747300486
  • Oras:Brașov
  • Telefon: 0747300486
  • Oras:Brașov
Acum 4 ore, anonymouse80 a spus:

M-am programat azi la Sara și a fost o alegere bună. Pee WhatsApp , la nr din topic și nici nu a trebuit să aștept mult,  confirmarea a avut loc în 5 minute. Are o voce plăcută,chiar sexy si o tonalitate calmă.

Ajuns in locație, în zona Tractorul, str. Baciu ma așteptat într-o ținută sexy, de culoarea roșie.

Sara are forme superbe, iar la față e frumoasă și zâmbește mereu. Fata asta e un deliciu, la corp, fața , caracter, cu niste ochi de diamante, de m-a vrăjit și m-am cucerit la prima vedere.

După duș , am intrat in cameră și a urmat o mică socializare, să ne cunoaștem mai bine, cu sărutări corporale reciproce, după care a coborât la soldățelul pofticios pentru un O.n. pasional. In mare parte avea ochii închiși, dar câteodată avea niște priviri de mă topea. La cererea mea am continuat cu șasenouă, unde mă delectam cu piersicuța ei făină și gustoasă . Între timp soldățelul era lins-supt in continuare cu simț de răspundere... sincer nu prea îmi venea să ajungem și la normal.

La np prima poziție a fost lady on top, unde mi-a plăcut maxim cum mă călărea energic , câteodată împingea sânii la buzele mele. Apoi  am trecut căpriță (doggy)unde nu am rezistat mult si am capitulat in balonaș 

O recomand cu căldură pentru igiena ei impecabilă ,  pentru servicii de calitate si atidudine pro client, pentru prezența si atenția pe tot parcursul întâlnirii și pentru frumusețea și formele ei.

Cadou 150 lei 

Te pup 😘 Sara și un weekend minunat tuturor 

Iti multumescc, te pup!! 💝

Link spre comentariu
  • Telefon: 0745844074 /00393294926204
  • Oras:Brasov
  • Telefon: 0745844074 /00393294926204
  • Oras:Brasov

Salutare futaciosi.

De la cateva zile de la intalnirea cu Sara reusesc sa las si eu aici o recinzie .

Dupa o programare nereusita, a doua zi reusesc sa imi fac o programare cu Sara prin wassapp programare respectata de catre ambele parti .

Ajuns la locul actiunii imi deschide usa o fata inaltuta pe tocuri cu niste sani frumosi cu zambetul pe buze .

Am facut cunostinta i-am inmanat un mic cadou (o crema galbena ) 2 3 vorbe un dus si am intrat in dormitor unde am inceput cu un 69 unde pot spune ca m-am simtit foarte bine dupa care am rugat-o sa se urce peste mine unde pot spune ca se misca foarte bine .

Pentru mine a fost o experienta foarte ok .

Ca si note cred ca este putin la aprecierea fiecaruia ,dar ce pot spune este ca Sara este o fata curata cu bun simt si cu o atitudine pro client .

De revenit ,eu da pentru mine o experienta pozitiva .

Te pup Sara si poate ne mai vedem 

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0747300486
  • Oras:Brașov
  • Telefon: 0747300486
  • Oras:Brașov
La 22.08.2023 la 20:12, alamo83 a spus:

Salutare futaciosi.

De la cateva zile de la intalnirea cu Sara reusesc sa las si eu aici o recinzie .

Dupa o programare nereusita, a doua zi reusesc sa imi fac o programare cu Sara prin wassapp programare respectata de catre ambele parti .

Ajuns la locul actiunii imi deschide usa o fata inaltuta pe tocuri cu niste sani frumosi cu zambetul pe buze .

Am facut cunostinta i-am inmanat un mic cadou (o crema galbena ) 2 3 vorbe un dus si am intrat in dormitor unde am inceput cu un 69 unde pot spune ca m-am simtit foarte bine dupa care am rugat-o sa se urce peste mine unde pot spune ca se misca foarte bine .

Pentru mine a fost o experienta foarte ok .

Ca si note cred ca este putin la aprecierea fiecaruia ,dar ce pot spune este ca Sara este o fata curata cu bun simt si cu o atitudine pro client .

De revenit ,eu da pentru mine o experienta pozitiva .

Te pup Sara si poate ne mai vedem 

Multumesc, te pup! 💋

Link spre comentariu
  • Telefon: 0747300486
  • Oras:Brașov
  • Telefon: 0747300486
  • Oras:Brașov
Acum 6 ore, Elan83 a spus:

Bună dimineața.

O actualizare a preturilor si serviciilor se poate?

Servicii:

• NP in diferite pozitii

• OP/ ON DOAR DACA IGIENA ESTE IMPECABILA, daca exista MIROSURI, iritatii sau orice altceva ce nu e in regula, NU voi face ON! 

 • sarutari si mangaieri pe corp

 • masaj de relaxare

 • cunnilingus, annilingus (pasiv), facesitting, 69 

 • alte fantezii despre care vorbim in momentul in care stabilim programarea. 


 ️Nu fac FK, finalizare orala, pe fata si nici anal.

️ NU accept degete in 🍩, persoane in stare de ebrietate sau cu accesorii. 

 

 🎁 150 fin/ 300 ora 🎁

  Programarile se fac pe Whatsapp sau prin mesaj normal, la apeluri raspund foarte rar.

Link spre comentariu
14 minutes ago, iuliuscezare said:

Ar trebui să fac o mică descriere cu privire la unele aspecte care o privește strict pe domnișoara,  dar am zis să nu stric ce a făcu bun până acum, mă mai gândesc dacă o să las o recenzie detaliată sau nu.Cu siguranță în zilele următoare o să expun aici.

Eu zic sa pui recenzia. Nu poate sa fie decat corecta, daca este de la tine!

Forumul Asta este mai mult pt noi, decat pt ele..

 Sa nu luam țepe, si sa stim ce sa ne asteptam cand deschid domnisoarele usa!

Link spre comentariu
21 minutes ago, iuliuscezare said:

Diego69, ști că sunt o persoană corectă și spun lucrurilor pe nume, am zis să nu mă grăbesc deocamdată, poate fac vreo greșeală,  dar o sa expun aici.

Cum doresti..  nu vreau sa influentez sau sa te presez sa scrii ceea ce nu vrei!

Nici eu nu am scris 100% toate recenziile pe care ar fi trebuit sa le scriu.. din motive mai mult sau mai putin obiective.

  Dar ce am scris ca recenzie a fost ce am simtit la momentul respectiv, 100% adevarat pt mine!

O zi buna!

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0747300486
  • Oras:Brașov
  • Telefon: 0747300486
  • Oras:Brașov
Acum 1 oră, iuliuscezare a spus:

Ar trebui să fac o mică descriere cu privire la unele aspecte care o privește strict pe domnișoara,  dar am zis să nu stric ce a făcu bun până acum, mă mai gândesc dacă o să las o recenzie detaliată sau nu.Cu siguranță în zilele următoare o să expun aici.

Probabil ar trebui sa fie atenta lumea la ce ai zis pe paginile anterioare si sa si dea seama ca ce faci tu acum defapt e din cauza ca nu am raspuns la toate mesajele pentru ca nu am avut timp si nu am vrut sa fac o programare pe care sa fiu nevoita sa o anulez, ti am scris ieri si ti am spus ca nu stiu sigur ce program am azi si mai bine nu facem decat sa te incurc.. am si print la conversatii si apeluri pe care le pot posta din care reiese clar frustrarea.. lasa recenzia te rog, daca ai impresia ca ma ameninti cu recenzii pe mine .. oricum e urat ce faci, imi dadusei alta impresie, ar trebui sa fii corect daca tot spui pe aici ca asa esti. 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...