Sari la conținut

Naty 🎀❤️0735351923


naty22

Postări Recomandate

Hei sunt de maine disponibila de la ora 09:00 pana seara târziu. 

Programarile pe wapp sau telefonic! 😉💋Singura fara colege. Înainte cu 15 minute confirmării va rog. Cei  care fac programării și nu le mai onorează vor fii blocati și trecuți la lista de țepari! 💋Frumos este sa 😉, se anunte în caz ca nu mai ajungeți sa nu ne în încurcam uni pe ceilalți! 😉Preturile și servicile sunt următoarele :

♠️150 fin 

♠️300 ora 

♠️50 sărutarile 

♠️100 fin faciala 

Nu fac anal, nu fac fin orala 😉

Oralul poate fii și neprotejat igiena sa fie ok, normal protejat doar, 😉sarutari și pe gurita, 69,masaj de relaxare 😉, footjob, dus împreună, sex intre sani, vorbe vulgare, masturbare reciproca 😉, 😉💋masaj de relxare, masaj erotic 💋♠️

IMG_20220830_125042.jpg.9a8bf3ee9eb407e01d81b449abc5775f.jpg

IMG_20221019_111221.jpg.cade14bbe8ba6e811f86386634aa9ab7.jpg

Image_848697.jpg.17c522ae7e15c472ffa8fc88082704d6.jpg

EmojiEditor-2022-04-14_20-14-02.png.ddc0df94c10c3c654999d961a681f40f.png

Link spre comentariu
Acum 1 oră, Sac1990 a spus:

am fost la ea in Arad, sâni sunt reali❤️❤️❤️ oral foarte bun a fost, merita sa o încercați. nu mergeți la alte panarame de pe site cu poze vechi de 3-4 ani !

Mulțumesc frumos te pup sa ai o zi buna 😉💋🤭

Link spre comentariu
  • Oras::)
  • Oras::)

Confirm cele spuse de Sac 1990 și anume sânii sânt mari,foarte frumoși și sânt naturali.

Pe lângă oralul foarte,foarte bun și normalul e foarte,foarte bun merită să o vizitați. 

Ce vedeți în poze veți găsi și în realitate pentru că Naty lucrează doar cu poze reale și recente.

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Tg Mureș
  • Oras:Tg Mureș

No fraților am reușit să  mă întâlnesc cu Naty,azi-dimineață de la prima oră eram tot cu gândul că  azi tre să o văd pe fata asta. Am făcut pe dracu în patru și am luat legătura cu ea,sun răspunde parcă aștepta să o sun,stabilim să ne vedem într-o oră. Am tras tare în viteză și ajung cu 15 minute mai repede,o sun și mă invită sus,îmi deschide ușa o fată exact cum îmi închipuiam eu,în secunda doi eram îmbrățișați și ne pupam. Din prima ne-am potrivit la povesti, am convenit că urmează sexul de împăcare. După igienizare am trecut în dormitor, fata asta are un lipici de te atrage, un oral cu mine în picioare cu priviri perverse,nu am lăsat-o mult,eu am mers pentru pizdulica aia faină, exact cum îmi place mie,am băgat botul în savarină și nu vroiam să mai ies,am trecut la normal cu umeri craci,tre să specific că fata e tare strâmtă, pentru mine,am avut grijă să nu o deranjez, trecut în mama iedului după  care victorios am ejaculat pe pieptul ăla generos. Sunt bucuros că am reușit să ne împăcat,cred că o să ne mai impacam de mai multe ori. Naty dragă îți mulțumesc, a fost fain, te pup oltencuță!

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 13 ore, geo_50 a spus:

No fraților am reușit să  mă întâlnesc cu Naty,azi-dimineață de la prima oră eram tot cu gândul că  azi tre să o văd pe fata asta. Am făcut pe dracu în patru și am luat legătura cu ea,sun răspunde parcă aștepta să o sun,stabilim să ne vedem într-o oră. Am tras tare în viteză și ajung cu 15 minute mai repede,o sun și mă invită sus,îmi deschide ușa o fată exact cum îmi închipuiam eu,în secunda doi eram îmbrățișați și ne pupam. Din prima ne-am potrivit la povesti, am convenit că urmează sexul de împăcare. După igienizare am trecut în dormitor, fata asta are un lipici de te atrage, un oral cu mine în picioare cu priviri perverse,nu am lăsat-o mult,eu am mers pentru pizdulica aia faină, exact cum îmi place mie,am băgat botul în savarină și nu vroiam să mai ies,am trecut la normal cu umeri craci,tre să specific că fata e tare strâmtă, pentru mine,am avut grijă să nu o deranjez, trecut în mama iedului după  care victorios am ejaculat pe pieptul ăla generos. Sunt bucuros că am reușit să ne împăcat,cred că o să ne mai impacam de mai multe ori. Naty dragă îți mulțumesc, a fost fain, te pup oltencuță!

Mulțumesc frumos te pup hei 🤭🤭

Sa ne revedem cu bine din nou și fără certa 😅😅

Link spre comentariu
  • Oras::)
  • Oras::)
13 hours ago, geo_50 said:

No fraților am reușit să  mă întâlnesc cu Naty,azi-dimineață de la prima oră eram tot cu gândul că  azi tre să o văd pe fata asta. Am făcut pe dracu în patru și am luat legătura cu ea,sun răspunde parcă aștepta să o sun,stabilim să ne vedem într-o oră. Am tras tare în viteză și ajung cu 15 minute mai repede,o sun și mă invită sus,îmi deschide ușa o fată exact cum îmi închipuiam eu,în secunda doi eram îmbrățișați și ne pupam. Din prima ne-am potrivit la povesti, am convenit că urmează sexul de împăcare. După igienizare am trecut în dormitor, fata asta are un lipici de te atrage, un oral cu mine în picioare cu priviri perverse,nu am lăsat-o mult,eu am mers pentru pizdulica aia faină, exact cum îmi place mie,am băgat botul în savarină și nu vroiam să mai ies,am trecut la normal cu umeri craci,tre să specific că fata e tare strâmtă, pentru mine,am avut grijă să nu o deranjez, trecut în mama iedului după  care victorios am ejaculat pe pieptul ăla generos. Sunt bucuros că am reușit să ne împăcat,cred că o să ne mai impacam de mai multe ori. Naty dragă îți mulțumesc, a fost fain, te pup oltencuță!

La ce atitudine ai avut față de ea să zici mersi că te-a primit,că alta în locul ei nu te-ar mai fi primit după ce ai dat așa în ea,să o faci neserioasa,țepara,că are pește. 

În momentul când ai scos prostiile astea din tine te-ai gândit că îi poți face rău și să aibă de pierdut din cauza afirmațiilor tale ?

Ar trebui să îi pupi mîinile și picioarele că te-a primit.

Link spre comentariu
  • Oras:Tg Mureș
  • Oras:Tg Mureș

Metalistule eu nu pricep de ce te doare pe tine la bască ce am avut eu cu Naty,am discutat problema la telefon,ne-am întâlnit și ne-am împăcat. Te afectează pe tine cu ceva? 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...