Sari la conținut

Emma -101% poze reale 0734540076


Emma100

Postări Recomandate

Vizitat azi domnisoara,nu am pre multe de adaugat fata de restul colegilor doar a intari ceea ce a spus un coleg anterior, intradevar te tine la povesti si cumva ajungi sa uiti de fapt de ce ai mers:)) asa ca grija mare, prima data va terminati treaba si dupa vorbiti :))

Altfel este deschisa, comunicativa. Are un corp armonios si o fata care cel putin mie imi place.

Ca si note:

ON: 8 (tendinte de deep si rare vizite in vecini)

NP:9 se misca, se implica, geme acolo frumos , toate bune

Locatia: ft ok, inclusiv catelul e ok, nu l-as lua acasa dar se potriveste cu proprietara :))

tarif1h: 450

De recomandat!

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Am vizitat-o ieri pe Emma. Nu știam exact la ce să mă aștept, dar am fost surprins când a deschis ușa. Arăta superb. Eu nu știam să vorbesc limba română, dar din fericire pentru mine, ea vorbea foarte bine engleza. A fost manierată și drăguță; mi s-a oferit băutură, un duș și o îmbrățișare plăcută. Apartamentul era confortabil și curat. În pat a fost ca prietena pe care nu am avut-o niciodată; corpul ei era fierbinte ca fumul, exact ca în poze.

 

Am iubit cu adevărat totul la ea. Nu înțeleg acronimele folosite aici, dar i-aș da un 10. Abia aștept să o vizitez din nou!

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu

Hey Emma 😘 tot incerc sa dau de tine si nu reusesc .... nu cred ca vezi mesajele 😳 as dorii o programare pe maine de la orice ora ai putea intre 12:00 si 16:00 😳scriu aici deoarece nh cred ca iti merge cum trebuie whatsapp ul 🫣

P.S - nr cu "349" la final 🙋🏻‍♂️

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...